קורס הכשרת סוכני נדל"ן

הכשרה מקצועית איכותית למתווכים

קורס הכשרת סוכני נדל"ן
סוכני הנדל"ן, הידועים גם כמתווכי נדל"ן ויועצי נדל"ן, הם אנשי המקצוע המוסמכים על פי חוק לעסוק בתיווך בין קונים ומוכרים בעולם הנדל"ן. העבודה בתחום הינה רב- גונית, מרתקת וגמישה למדיי – וניתן לעסוק בה כעיסוק עיקרי או כעיסוק צדדי. כיוון שרבים מהעוסקים בתחום אינם מקבלים משכורת קבועה, אלא מקבלים עמלות על העסקאות שביצעו, יכולים הסוכנים המיומנים והאיכותיים להרוויח סכומים נכבדים מידי חודש, בהתאם למספר העסקאות שסגרו ובהתאם למחירי הנכסים אשר אותם הם הצליחו למכור.

אם גם אתם שוקלים להשתלב בעבודה בתחום, מומלץ להתחיל בלימודים בקורס סוכני נדל"ן (הנקרא גם קורס הכשרת מתווכים) אשר ידאג כי תקבלו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להצלחה בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הכשרת סוכני הנדל"ן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם ברצונכם במקצוע מרתק ורווחי, בו כישוריכם הם שקובעים את מידת הצלחתכם בתחום ואת הרווחים הצפויים לכם, ייתכן כי לימודי הכשרת סוכני נדל"ן יתאימו לכם עד מאד.

סוכן הנדל"ן, אשר עוסק בתיווך בין המוכרים והקונים, צריך לשלוט ברזי השיווק והמכירה, להכיר לעומק את השוק בו הוא עובד, ולהתמצא בחוקים והתקנות הרלוונטיים בתחום, כך שעבודתו משלבת עולמות תוכן מרתקים רבים.

הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות כדי להפוך לסוכני נדל"ן מוצלחים הוא להירשם לקורס הכשרת סוכני נדל"ן, אשר יקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום, ואף יכין אתכם למבחני הרישוי החיצוניים. אז בואו לרכוש מקצוע מצוין תוך זמן קצר – בואו לקורס הכשרת סוכני נדל"ן.

קהל יעד

הלימודים בקורס תיווך נדל"ן מיועדים, כמובן, למעוניינים להיות סוכני נדל"ן.
 

דרישות קבלה

המועמדים לקורס הכשרת סוכני נדל"ן נדרשים להיות בני למעלה מ-18, בוגרי 12 לימוד וללא עבר פלילי (דרישות אלו הן חלק מהדרישות של משרד המשפטים להוצאת רישיון התיווך, ועל כן הן מאומצות ע"י רוב המכללות). בחלק מהמכללות קיימות, לעיתים, דרישות נוספות – עמידה בריאיון קבלה, תעודת בגרות מלאה וכיו"ב.

משך לימודים

קורס סוכני נדל"ן כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל – 80 שעות לימוד אקדמיות, אולם קיימים גם קורסים קצרים יותר, הנמשכים בין 10 ל-30 שעות לימוד, ומתמקדים אך ורק בהכנת המשתתפים למבחן של משרד המשפטים.

חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות, לצד מסלולי הלימוד בשעות הבוקר, גם מסלולים המתקיימים בשעות הערב ובימי שישי, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב, בקלות יחסית, בלימודי התחום.

נושאי לימודים

לימודי הכשרת סוכני נדל"ן כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לנדל"ן, חוק החוזים, חוק המקרקעין, חוק התכנון והבניה, אתיקה מקצועית, חוק הגנת הצרכן, חוק המתווכים, עקרונות ברישוי מתווכים, משכנתאות ובטחונות, הקמת משרד תיווך, עקרונות בשמאות והערכת שווי נכסים, עקרונות בשיווק נדל"ן, ניהול שיחת מכירה, איתור נכסים פוטנציאליים ועוד מגוון נרחב של נושאים.

כמו כן, כוללים רוב הקורסים בתחום שלל תרגולים אשר נועדו להכין את משתתפי הקורס למעבר מוצלח של בחינת משרד המשפטים.

תעודה

בוגרי קורס סוכני נדל"ן, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים, בדרך כלל, לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים. על מנת לקבל את הרישיון לתיווך נדל"ן נדרשים המועמדים לעמוד בדרישות רשם המתווכים במשרד המשפטים, ולעבור בהצלחה את הבחינה מטעמו.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע מרתק ומכניס כשכירים או כעצמאיים, ואתם אוהבים לשווק ולמכור ולתווך בין אנשים – קורס סוכני נדל"ן יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה יקנה לכם בזמן קצר את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למתווך נדל"ן איכותי, ואף ידאג כי תגיעו לבחינת הרישוי מוכנים. אז הצטרפו לאלפי סוכני נדל"ן מרוצים – בואו ללמוד בקורס הכשרת סוכני נדל"ן.
איפה אפשר ללמוד קורס הכשרת סוכני נדל"ן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכשרת סוכני נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?