קורס מבוא לשוק ההון

האלפבית של השקעות נכונות

קורס מבוא לשוק ההון
אם אתם מעוניינים להתחיל לסחור ולהשקיע בשוק ההון, אך אינכם מבינים ולו דבר בבורסה – קורס מבוא לשוק ההון מיועד עבורכם. לימודים אלו מקנים, בזמן קצר יחסית, את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. כמו כן, בעולמנו כיום, בו הכלכלה משחקת תפקיד כה חשוב ומהותי בכל משק בית, מומלץ כי כל אחד יכיר, לפחות ברמה בסיסית, את שוק ההון והשווקים הנלווים לו, שכן, בסופו של דבר, הללו משפיעים על חייו של כל אחד ואחת מאתנו.

אז אם גם אתם מעוניינים להבין כיצד פועלת הבורסה ומה מטרתה, מה ההבדל בין השקעה במניות להשקעה באגרות חוב, מהן קרנות הנאמנות, וכיצד כל אלו משפיעים על חייכם – כדאי לכם להירשם לקורס מבוא לשוק ההון, המוצע לכם ע"י מכללות מובילות בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מבוא לשוק ההון.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כמעט כולנו מכירים סיפורים על אנשים אשר הצליחו לגרוף הון רב ממסחר והשקעות בשוק ההון, כמו גם את הסיפורים על אלו אשר איבדו (כמעט) את כל רכושם כתוצאה מהשקעות פזיזות.

הסיפורים המפתים אודות אפשרויות הרווח המסעירות, מושכות יותר ויותר אנשים לנסות מזלם בהשקעות אלו, והסיפורים "המפחידים" על הסכנות הצפויות למשקיעים, גורמים לרבים מהמשקיעים והסוחרים ללמוד היטב לפניי הצטרפותם ל"משחק" בבורסה. סיבות אלו הביאו לפריחה בשוק הקורסים המיועדים להקנות היכרות לקהל הרחב עם שוק ההון המורכב והסוער.

אם גם אתם רוצים להצטרף ל"חגיגת" ההשקעות בשוק ההון, ההולכת וצוברת פופולאריות רבה בקרב קהלים רבים בשנים האחרונות, כדאי לכם להצטרף, כצעד ראשון, לקורס מבוא לשוק ההון, המקנה לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הבסיסיים בתחום, עימם אפשר להתחיל להשקיע (ולהרוויח).

רבים מהבוגרים של קורסים אלו מצליחים, תוך זמן קצר, להוסיף להכנסתם החודשית סכומים נכבדים כתוצאה מהשקעות נבונות, ולעיתים קרובות הם ממשיכים לקורסים מתקדמים בתחום, המקנים להם כלים מתקדמים עוד יותר לניהול ההשקעות והמסחר בבורסה.

תנאי קבלה

קורס מבוא לשוק ההון פונה לקהל הרחב, והקבלה אליו אינה מותנית, בדרך כלל, בידע כלכלי מוקדם או בניסיון בהשקעות ומסחר בשוק ההון. יתירה מכך – ברוב המכללות ומוסדות הלימוד בתחום אין כל תנאי קבלה, וכל החפץ בלימודים – מוזמן. יחד עם זאת, היכרות בסיסית עם רשת האינטרנט, כמו גם ידיעה בסיסית של השפה האנגלית, מהווים עבור הנרשמים יתרון ויקלו עליהם את הלימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מבוא לשוק ההון משתנה בהתאם להיקפו ועומקו של הקורס, אולם רוב הקורסים בנושא מבוא לשוק ההון כוללים בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין מספר שבועות לחודשיים- שלושה. קיימים גם קורסים מעמיקים מעט יותר בתחום הכוללים בסביבות ה-50 שעות לימוד, ונמשכים מספר חודשים.

חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימודים בתחום מציעים מגוון של מסלולי לימוד – בשעות היום ובשעות הערב, בימי שישי וימי חול, כך שכמעט כל אחד, גם אם הוא עובד בעבודה דורשנית במיוחד, יכול להשתלב בלימודים מרתקים אלו בזמן המתאים לו ביותר. 

נושאי לימוד

קורס מבוא לשוק ההון כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, ומשלב, לעתים קרובות, גם שלל התנסויות מעשיות, המכשירות את הבוגרים להשתלבות במסחר והשקעות.

בדרך כלל כוללים לימודי מבוא לשוק ההון את הנושאים הבאים: מהו שוק ההון, מושגים בסיסיים בכלכלה, הגורמים המשפיעים על ביקוש והיצע, מהם ניירות ערך, המחזוריות בבורסה, מדדים נפוצים, מניה, כתב אופציה, אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, מטבע חוץ, חוזים עתידיים, עקרונות בניהול תיק, השפעות המאקרו כלכלה והמיקרו כלכלה, סוגי פקודות במסחר, ניתוח טכני בסיסי, הכרת אתרי אינטרנט רלוונטיים, ועוד שלל נושאי לימוד.

אפשרויות המשך לימודים 
לאחר סיום הקורס יוכלו הבוגרים להמשיך ללימודים בקורסים מתקדמים בתחום - דוגמת קורס ניתוח טכני, קורס ברוקרים, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי ורבים אחרים. לימודים אלו יקנו להם ידע מעמיק, כמו גם מיומנויות וכלים בתחום, כך שהם יוכלו להתחיל לסחור ולהשקיע בתבונה רבה - ולהעלות את רווחיהם. 

סיכום

לסיכום, אם אתם מרגישים כי הגיע הזמן בו תתחילו גם אתם ליהנות מהרווחים אליהם ניתן להגיע ממסחר והשקעות בבורסה, או אם אתם מעוניינים להבין קצת יותר בנושא, כך שתוכלו לפקח על מנהל תיק ההשקעות שלכם, ייתכן כי לימודי מבוא לשוק ההון הם בדיוק מה שאתם צריכים! אז בואו ליהנות מלימודים שיעזרו לכם להרוויח – בואו ללמוד בקורס מבוא לשוק ההון.
איפה אפשר ללמוד קורס מבוא לשוק ההון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מבוא לשוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?