קורס ניתוח שוק פונדמנטלי

לקבל החלטות מסחר נכונות

קורס ניתוח שוק פונדמנטלי
השקעות בשוק ההון, כפי שיודעים כבר רבים, מאפשרות רווחים נאים במיוחד. אולם, מאידך, השקעות אלו יכולות להוביל גם להפסדים כבדים. על מנת שתוכלו למקסם את סיכויי הרווח של השקעותיכם, ולמזער למינימום את סיכוני ההפסד, ידע רב והבנה מעמיקה של השוק הם בגדר הכרח.

ניתוח שוק פונדמנטלי מאפשר לכלכל את ההשקעות בתבונה רבה יותר, שכן הוא מהווה, לצד הניתוח הטכני, את סוג הניתוח העיקרי, הנפוץ והמרכזי אשר נעשה בו שימוש על מנת לקבל החלטות מסחר, ועל כן הבנתו מהותית וחשובה לכל מי שמעוניין להתחיל להשקיע (ולהרוויח). אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי קורס ניתוח שוק פונדמנטלי, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי ניתוח שוק פונדמנטלי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אז מה הוא בעצם ניתוח שוק פונדמנטלי? בקצרה, ניתן להגיד כי ניתוח פונדמנטלי הוא ניתוח לצורך קבלת החלטות מסחר על בסיס השפעתם של נושאים כלכליים, פיננסיים ופוליטיים על השווקים, והוא המאפשר קבלת תמונה מלאה (יחסית) בכך שהוא מסביר מצב נתון, מספק סקירה מפורטת ומוביל להמלצות לגבי הפעילות המושכלת הדרושה.

כפי שמגלה כל משקיע מתחיל, גורמים רבים אחראים ל"גאות והשפל" של התנועות והתנודות בשוק – הן ארוכות הטווח והן הקצרות. על כן עושה הניתוח הפונדמנטלי שימוש בחדשות כלכליות, פיננסיות ופוליטיות על מנת לשער ולקבוע את תנועתו העתידית של השוק.

על מנת לבצע ניתוח שוק פונדמנטלי ראוי, נדרש להביא בחשבון שיקולים רבים, ולהשתמש בהרבה דיווחים ודו"חות בכדיי שניתן יהיה להגיע לתחזית על הכיוון העתידי של השוק. אנליסט של מניות, לדוגמא, יצטרך לבחון את ביצועי החברה ברבעון, את הצהרות המנכ"ל ובכירים נוספים בה, את ההתפתחויות בשוק הספציפי של החברה ועוד, על מנת שיוכל לחזות באופן מושכל את כדאיות ההשקעה.

משקיע בשוק המט"ח, מאידך, יצטרך לשקול ולהבין את ההתפתחות המוניטרית בעולם, גורמים פוליטיים שונים – מקומיים ובינלאומיים, שינויים במצב הכלכלי של המדינה ועוד.

בקורס ניתוח שוק פונדמנטלי מוקנה לבוגרים ידע רב, כמו גם שלל כלים, אשר באמצעותם יכולים הבוגרים לבצע ניתוחים מדויקים (עד כמה שאפשר להיות מדויקים בנושא זה – אשר הינו, בסופו של דבר, כולל מרכיב נרחב של שיקול דעת) שיובילו אותם לניהול מיטבי של השקעותיהם.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניתוח שוק פונדמנטלי בתחום מיועדים לכל מי שמעוניין לרכוש ידע וכלים שיעזרו לו לנהל את השקעותיו בשוק ההון בתבונה ובאופן מושכל. לא נדרש ידע מוקדם או ניסיון בשוק ההון על מנת להתקבל ללימודים בקורס.

תנאי קבלה

במרבית המכללות ומוסדות הלימוד שמציעים לימודי ניתוח שוק פונדמנטלי אין כלל תנאי קבלה – והקהל הרחב מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים. יחד עם זאת, מכללות אחדות דורשות מהמועמדים להיות בעלי רמה בינונית לפחות באנגלית, ולעיתים נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד.

משך לימודים

לימודי ניתוח שוק פונדמנטלי הם לימודים קצרים וממוקדים הנמשכים שבועות ספורים, ולעיתים כוללים פגישה אחת או שתיים בלבד.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב בתחום, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישותיו, זכאים לתעודת גמר, המעידה על סיום לימודיהם, מטעם המוסד בו למדו.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי ניתוח שוק פונדמנטלי יכולים, כמובן, להתחיל להשקיע בתחומי שוק ההון – במט"ח, במניות וכו'. בדרך כלל לא יכולים הבוגרים להשתלב במשרות פורמליות בשוק ההון, שכן מדובר בקורס בסיסי למדיי, אולם רבים מהבוגרים נהנים מעלייה נכרת ברווחיהם מהשקעות.
איפה אפשר ללמוד קורס ניתוח שוק פונדמנטלי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניתוח שוק פונדמנטלי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?