קורס ברוקרים

לימודי הכשרת תווכנים

קורס ברוקרים
ברוקר (ובעברית – תווכן) הוא גוף (או אדם) המוסמך ע"י הבורסה למסחר לניירות ערך לבצע פעולות קנייה ומכירה בני"ע. אף כי הברוקרים הגדולים ביותר בשוק הם, למעשה, הבנקים, נפוץ הכינוי ברוקר בשפת היומיום בעיקר בהתייחסו לאדם המארגן את עסקאות הקנייה והמכירה השונות בשוק ההון – מתווך בין הקונה והמוכר, ומקבל את עמלתו הנדיבה עת ביצוע העסקה. יכולת ההשתכרות של הברוקרים הינה גבוהה במיוחד, וברוקרים מוצלחים ומיומנים יכולים להרוויח סכומי עתק.

אז אם גם אתם נמשכים לתחום המסחר בשוק ההון, ומחפשים עבודה דינאמית, סוערת ומרתקת, אשר תכשיר אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות שיעזרו לכם להיות בטופ של העוסקים בתחום, ולא פחות חשוב – תסמיך אתכם באישור הנדרש על מנת לעסוק בו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ברוקרים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הברוקר הוא איש המקצוע העוסק במסחר בשוק ההון – במניות, מט"ח, אופציות מעו"ף וכיו"ב. הברוקר מבצע השקעות עבור לקוחותיו, בין אם הם אנשים פרטיים או מוסדות, ועל כן עליו להכיר את עולם המסחר לעומקו, ולשמור על עצמו מעודכן בכל שינוי והתפתחות בו.

המשיכה של רבים מהציבור להשקעות בשוק ההון, כמו גם התלות של חברות ומוסדות בהשקעות אלו, הופכים את תפקיד הברוקר לתפקיד נדרש ורווחי במיוחד, המבטיח הזדמנויות פרנסה רווחיות במיוחד לעוסקים בו.

חשוב לדעת, כי גם אם הנכם ניחנים בכישרון טבעי לתחום, לא תוכלו לוותר על לימודים בקורס ברוקרים, שכן על מנת לעסוק בתחום תדרשו להסמכה של הבורסה למסחר בניירות ערך, הניתנת רק לבוגרים של הקורסים המוכרים בתחום.

כמו כן חשוב לזכור, טרם תחילת הלימודים בתחום, כי עבודת הברוקרים דורשת, לעיתים קרובות, יכולת תפקוד גבוהה במצבי לחץ, ועל כן אין היא מתאימה לכל אחד. מצד שני, הרווחים האדירים האפשריים בתחום זה, כמו גם הדינאמיות הרבה, האתגרים והעניין, הופכים אותו לאטרקטיבי במיוחד עבור רבים. אז אם אתם רוצים להתחיל להרוויח – בואו ללמוד בקורס ברוקרים ותוכלו להשתלב במהרה בשוק ההון הישראלי והעולמי.

תנאי קבלה

קורס ברוקרים פתוח לקהל הרחב, ובדרך כלל אינו מציב בפני המועמדים דרישות קבלה. אולם, חשוב לזכור כי הלימודים (והעיסוק בתחום) אינם מתאימים לכל אחד, אלא רק לאנשים דינאמיים, המתמודדים היטב עם מצבי לחץ, ומוכנים להשקיע הרבה על מנת להרוויח המון.

ידיעת השפה האנגלית, כמו גם יכולת שימוש בסיסית במחשב וברשת האינטרנט, מהווים, לעיתים דרישת קבלה בחלק מהמכללות, וכמובן שהם אף מהווים יתרון לכל מי שמתעתד להשתלב בעבודה בתחום.

משך לימודים

קורס ברוקרים הוא קורס מקיף ומעמיק, ועל כן הלימודים בו נמשכים, בדרך כלל בין שנה לשנתיים. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים מרוכזים הנמשכים חודשים ספורים בלבד.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודי הכשרת ברוקרים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מציעות מסלול לימודי ערב וימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים המרתקים.

נושאי לימוד

לימודי ברוקרים כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא למיקרו ומאקרו כלכלה, מבוא לסטטיסטיקה, מבוא לחשבונאות, ניתוח ניירות ערך וכלים פיננסיים, שוק ההון בישראל, ניתוח טכני, ניתוח דו"חות כספיים, ניהול תיקים, דיני חברות, אתיקה, סחורות וחוזים עתידיים, קריאה של כתבי אופציה, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד חשובים.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לפתח קריירה מרתקת ורווחית, בעבודה דינאמית וסוערת, בה תעזרו ללקוחותיכם לקנות ולמכור ניירות ערך, תוך גזירת קופון נאה במיוחד מהעסקאות המבוצעות, לימודים בקורס ברוקרים יכולים הפתרון המושלם עבורכם.

הלימודים בקורסים בתחום מתאימים גם למי שמעוניין להעמיק ידיעותיו ולהכיר מקרוב את שוק ההון לצרכיו הפרטיים, ורבים ממסיימי הקורסים בתחום בוחרים לא לעזוב את עבודתם העיקרית, אלא להשתמש בחומר רב הערך שלמדו בכדיי לנהל את השקעותיהם האישיות. אז אל תישארו מאחור – בואו ללמוד איך עושים כסף מתיווך השקעות בשוק ההון!
איפה אפשר ללמוד קורס ברוקרים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ברוקרים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?