ניהול תיק השקעות עצמאי

לנהל השקעות בהצלחה

ניהול תיק השקעות עצמאי
השקעות בשוק ההון הן חלומם של רבים – שילוב של הימורים מרגשים, עם אופציה לגריפת רווחים מהירים, וכל זאת ללא צורך להשקיע לילות כימים וללא צורך לעזוב את מקום העבודה הקבוע. אולם, כדי להתחיל להשקיע בשוק ההון עליכם להכירו מקרוב, להבינו, ולהיות מצוידים בשלל כלים שיעזרו לכם לנהל השקעותיכם בתבונה, ויקטינו את הסיכון להפסדים כואבים.

לאור רצונם של רבים להשתלב בהשקעות בשוק ההון, ולנהל במו ידיהם את תיק ההשקעות האישי, מציעות מספר מכללות מובילות קורסים אשר נועדו להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים, הטכניקות והמיומנויות הדרושים על מנת לנהל את תיק ההשקעות בהצלחה, לחשוף בפניהם את אפשרויות ההשקעה השונות, ולהכיר להם את השווקים הפיננסיים הרבים הפועלים ברחבי העולם. אז אם גם אתם רוצים שהכסף שלכם יתחיל "לעבוד" עבורכם, ולא רק שאתם תעבדו בשבילו – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי מציע הזדמנות פז לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לנהל בעצמו את השקעותיו בשוק ההון. קורס זה, המיועד לחסרי ניסיון וידע בתחום, מקנה תוך זמן קצר לבוגריו את מיטב הכלים והידע הדרושים להם על מנת שיוכלו לנהל באופן מושכל את השקעותיהם, כך שהללו יתחילו לצמוח ולצבור רווחים.

אז אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד להפוך את תיק ההשקעות שלכם למקור הכנסה מכובד נוסף – בואו ללמוד באחד מהקורסים האיכותיים המוצעים להלן, אשר ידריכו אתכם בצעדיכם הראשוניים בעולם המרתק והרווחי של השקעות שוק ההון.

קהל יעד

קהל היעד לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי הוא משקיעים מתחילים, המעוניינים בהיכרות והבנה של העולם הפיננסי, כך שיוכלו לנהל השקעותיהם האישיות בהצלחה. כן מיועדים הלימודים למעוניינים בידע וכלים אשר יעזרו להם לפקח על ניהול השקעותיהם, באם הוא נעשה ע"י מנהל או יועץ השקעות חיצוני.

תנאי קבלה

לימודי ניהול תיק השקעות עצמאית פתוחים, בד"כ, בפני הציבור הרחב ולא נדרש כל ידע או ניסיון בהשקעות בשוק ההון. לעיתים נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, לדעת אנגלית ברמה בסיסית ולעבור ריאיון קבלה, אולם, מוסדות לימוד אחרים אינם מציבים בפני המועמדים כל תנאי קבלה.

משך לימודים

משך לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי תלוי בעומקו והיקפו של הקורס. בדרך כלל נמשכים הלימודים כחודשים אחדים, אולם קיימים קורסים קצרים וממוקדים, הכוללים פגישות ספורות בלבד, כמו גם קורסים מעמיקים, נרחבים ומקיפים, הנמשכים קרוב לחצי שנה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים אלו, אך חושבים כי תתקשו לשלב לימודים אלו עם עבודתכם היומיומית – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודי ערב בתחום, כך שגם אנשים עובדים יכולים בקלות ונוחות להשתלב בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימוד

לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי כוללים הקניית ידע עיוני ותיאורטי חשוב, לצד התנסות מעשית, הכוללת מסחר בזמן אמת (בליווי ופיקוח של סגל הקורס) והתנסות בניהול תיק השקעות.

בין הנושאים והתכנים הנלמדים ברבים מהקורסים בתחום: לימוד שוק ההון ואפיקי ההשקעה הקיימים בו; הסיבות הנפוצות הגורמות להפסדיו של המשקיע הפרטי וכיצד להימנע מהן; לימוד בורסות ארה"ב, ישראל ושוק המט"ח; לימוד שלושת סוגי המגמות- מגמה ראשית, מגמה משנית; חוקי הברזל במסחר; אגרות חוב; סטטיסטיקה; חשבונאות; איך להרוויח כסף בירידה (שורט); ניתוח טכני-מקיף; טכניקות קניה ומכירה; אומנות ה- Stop loss אימון מנטלי, התמודדות ומוכנות נפשית; ועוד מגוון נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים לנהל את השקעותיכם במו ידיכם, במקום להפקירן לבנק או ליועץ ההשקעות, מומלץ מאד להירשם לאחד מהקורסים המקיפים והמעולים בתחום, אשר יקנו לכם את כל הידע, נכלים והטכניקות הדרושים על מנת לעשות את הצעדים הראשוניים בתחום. לאחר שתשלימו קורס בסיסי תוכלו להמשיך בלימודיכם לקורסים מתקדמים יותר בתחום, ולהפוך למשקיעים מקצועיים ומיומנים.
איפה אפשר ללמוד ניהול תיק השקעות עצמאי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ניהול תיק השקעות עצמאי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?