קורס מסלקי תביעות

כל המידע על הקורס

קורס מסלקי תביעות
סילוק התביעות, הידוע גם כיישוב תביעות, הוא אחד מתחומי העיסוק המעניינים ביותר בעולם הביטוח. תפקיד זה, הכולל שילוב של עולמות תוכן שונים – ביטוח, תביעות ושמאות, כולל אחריות רבה, שכן מסלק התביעות הוא המחליט על קבלת התביעה או דחייתה, כמו גם על גובה התשלום אותו מקבל המבוטח בחברת הביטוח, במקרה של הגשת תביעה, ובהתאם לפוליסת הביטוח ותנאים נוספים.

לאור תפקידם המרכזי של מסלקי התביעות, קיים ביקוש רב לעובדים מקצועיים, איכותיים ומיומנים בתחום, אשר ביכולתם לתרום המון לחברה בה הם עובדים. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון – להלן תוכלו למצוא מידע רב אודות הלימודים בקורס מסלקי תביעות אלמנטריים, ואף ליצור קשר עם המכללות המובילות המציעות קורסים בנושא- קורסים אשר יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למיישב התביעות האיכותי. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מסלקי תביעות, כשמם כן הם – דואגים ל"סילוק" (או – יישוב) התביעות המוגשות לחברות הביטוח. העובדים בתפקיד זה הינם האחראים והמחליטים על קבלת או אי קבלת התביעה, על גובה הפיצוי, ועל העברתו למגיש התביעה.

למעשה, מסלק התביעות מורשה ע"י חברות הביטוח לנקוט בכל הדרכים (החוקיות) העומדות בפניו (לרבות הפעלה של חוקרים פרטיים), בכדיי לבדוק ולאמת את התביעה שהוגשה, להחליט על אופן הטיפול בה, וכמובן – לטפל בה עד לסיומה, ומכאן שמו – הוא דואג "לסלק" את התביעה משולחן העבודה של חברת הביטוח, ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

בדרך כלל מתמחה מסלק התביעות בתחום ספציפי בתוך עולם הביטוח הנרחב (תביעות רכב, לדוגמא) והינו בעל ידע מעמיק ומקיף בתחום התמחותו.

עבודה זו משלבת קשר הן עם הלקוחות של חברות הביטוח, הן עם השמאים, והן עם מחלקות התביעות, ועל כן היא מגוונת ומרתקת במיוחד. אם ברצונכם להשתלב בתפקיד מרתק, יוקרתי ורווחי זה – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס הכשרת מסלקי תביעות אלמנטריים, אשר יפתחו בפניכם אפשרויות תעסוקה רבות.

קהל יעד

קהל היעד אליו פונה קורס מסלקי תביעות אלמנטריים הינו סוכני ביטוח ועובדים בחברות הביטוח וסוכנויות החיתום, המעוניינים להתמקצע בתפקיד מרתק זה. כן מיועדים הלימודים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בתור מסלקי תביעות.
 

תנאי קבלה

המועמדים ללימודי הכשרת מסלקי תביעות נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד וללא עבר פלילי (וליתר דיוק – ללא הרשעה בעבירה הנושאת עמה קלון). בחלק מהמכללות בתחום נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודי התחום.

משך לימודים

קורס מסלקי תביעות אלמנטריים כולל, בדרך כלל, בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בו אורכים בין חודשיים לשבעה חודשים.

רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד נוחים, המיועדים לאנשים עובדים, ונועדו להקל עליהם את ההשתלבות בלימודים. מסלולים אלו מתקיימים בשעות הערב, או בימי שישי בבוקר. כן מוצעים מסלולים "רגילים" הנערכים בשעות הבוקר.

נושאי לימוד

לימודי הכשרת מסלקי תביעות אלמנטריים כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: סוגי התביעות הקיימים, נהלי הטיפול בתביעות, טיפול בתביעות חבויות, עבודת השמאי, תביעות רכב, תביעות רכוש, תביעות דירות, תביעות בעסקים, שירות לקוחות, ועוד שלל נושאים מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם אתם עובדים בעולם הביטוח – בין אם כסוכני ביטוח או חתמים ובין אם בתפקידים אחרים, וברצונכם לרכוש התמחות מבוקשת ומרתקת, ולהשתלב בתפקידים הנושאים אחריות רבה, קורס מסלקי תביעות אלמנטריים יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים!

קורס זה יקנה לכם, תוך חודשים ספורים, שלל ידע וכלים אשר יתרמו המון ליכולתכם המקצועית. קורס זה אף יכול להוות "מקפצה" לקידום בקריירה. כמו כן, אם ברצונכם להשתלב בעולם הביטוח, קורס זה יכול להיות כרטיס הכניסה הראשוני שלכם לעולם מרתק זה, המספק לרבים מהעוסקים בו פרנסה נאה במיוחד.
איפה אפשר ללמוד קורס מסלקי תביעות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מסלקי תביעות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?