קורס חוקרים פרטיים

לפתור כל תעלומה

קורס חוקרים פרטיים
אם תמיד חלמתם להיות שרלוק הולמס, לפתור חידות ולחשוף את האמת – כנראה שאתם עשויים מהחומר ממנו קורצו חוקרים פרטיים. החוקר הפרטי, אשר מתמחה בעבודות חקירה ובילוש במסגרת אזרחית, עוסק בשלל נושאים מרתקים –חקירות הונאה, איתור אנשים וחפצים, ריגול עסקי וחקירות אישות (בגידות בין בני זוג וכד'). על כן, הידע והכישורים הנדרשים מהחוקר הפרטי הם רבים, ועל מנת לקבל הכשרה איכותית בתחום נדרשים לימודים רציניים ומעמיקים.

לכן, אף על פי שבכדיי לקבל את הרישיון ממשרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות לא נדרש ללמוד את התחום (הדרישה בחוק היא התמחות של שלוש שנים במשרד מוכר ומעבר של הבחינות הרלוונטיות), בכדיי שתוכלו להתקבל בקלות לעבודת ההתמחות, ובכדיי שתוכלו לעבור את המבחן בהצלחה, מומלץ להירשם לקורס הכשרה מקצועית לחוקרים פרטיים, שידאג כי תקבלו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לחוקר הפרטי המוצלח.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס חוקרים פרטיים מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת ומאתגרת במיוחד כחוקרים פרטיים. כן מיועדים הלימודים לכל המעוניינים בהעשרה אישית בתחום מרתק וייחודי זה, גם אם אין ברצונם להשתלב בעבודה בו.

הלימודים מתאימים במיוחד לשוטרים וליוצאי כוחות הביטחון.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הביטחון והחקירות – קורס קציני ביטחון, קורס מנהלי אבטחה, קורס שומרי ראש (אבטחת אישים) ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס חוקרים פרטיים דורשים מהמועמדים לעמוד בדרישות והתנאים הבאים: גיל 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד, ללא עבר פלילי. רוב המכללות ומוסדות הלימוד בתחום מקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כמו כן, אף כי בדרך כלל אין דרישה לרקע וניסיון בתחום, מועמדים אשר הינם אנשי ביטחון זוכים לעדיפות בקבלה ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס חוקר פרטי כוללים, בדרך כלל, בין 140 ל-300 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין שלושה לעשרה חודשים. לאחר סיום הלימודים נדרשים המועמדים להתמחות במשך שלוש שנים במשרד חקירות מורשה, טרם יוכלו לקבל את רישיון העיסוק בתחום.

מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס להכשרת חוקרים פרטיים הם מגוונים ומרתקים במיוחד וכוללים, בדרך כלל, שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות (כגון תרגול בתפעול פוליגרף, לדוגמא).

לימודי חוקרים פרטיים כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: חוק ומשפט, ארגון וניהול משרד החקירות, ניהול חקירה, מעקב טכני, זיהוי פלילי, הפעלת מקורות, גביית עדויות, התגברות על התנגדויות, איסוף מודיעין, שיטות חקירה, קריאת שפת הגוף לאבחון דברי אמת ודברי שקר, אתיקה מקצועית, תשאול ותחקור, הפעלת פוליגרף, פסיכולוגיה של החקירה, מעקבים ותצפיות, חקירה בכיסוי, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס חוקרים פרטיים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. אין תעודה זו מהווה רישיון לעסוק בעבודה כחוקר פרטי. על מנת להוציא את רישיון העיסוק בתחום, תידרשו לשלוש שנים של התמחות במשרד חקירות מורשה, וכן תידרשו לעבור בהצלחה את הבחינה של משרד המשפטים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה ייחודית, בה אתגרים, אקשן וחשיפת האמת הם המרכז – קורס חוקרים פרטיים יכול להתאים לכם עד מאד. קורס זה יקנה לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחוקר הפרטי המקצועי והאיכותי, כך שמיד עם קבלת הרישיון המיוחל ממשרד המשפטים, תוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום.

אז אם גם אתם רוצים לחקור פשעים ועבירות קלות (או כבדות), או אם ברצונכם להתמחות בחקירת בגידות בין בני זוג, או חקירת מעשי רמייה והונאה במגזר העסקי – או כל תחום חקירה אחר – קורס חוקרים פרטיים מיועד עבורכם. אז בואו לפתור כל תעלומה – בואו ללמוד בקורס חוקרים פרטיים.
איפה אפשר ללמוד קורס חוקרים פרטיים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס חוקרים פרטיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?