קורס חיתום אלמנטארי

כל הפרטים על הלימודים

קורס חיתום אלמנטארי
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה רבת אחריות ומרתקת בתחומי הביטוח, עבודה בה תעזרו לקבוע מה גובה הסכום החודשי שישלמו המבוטחים, ומה יכלול ההסכם הביטוחי – הלימודים בקורס חיתום אלמנטרי יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

החיתום האלמנטרי כולל, למעשה, את רוב הביטוחים "הרגילים" (לא כולל ביטוח חיים) – ביטוח רכוש, ביטוח דירה, ביטוח רכב וכו', וכיוון שביכולתו של החתם לחסוך סכומים נכבדים למעסיקיו בחברת הביטוח (ואף לתרום לרווחיהם) קיימת דרישה מתמידה לאנשי מקצוע איכותיים בתחום. אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום – הלימודים בקורס חיתום אלמנטרי, שיקנו לכם את מיטב הידע והכלים בתחום, מיעודים עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי חיתום אלמנטרי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

רכישת ביטוח אלמנטרי היא תהליך מורכב- לצד הבעת נכונותו של המבוטח לשלם סכום חודשי עבור ביטוח אופציונאלי, על חברת הביטוח להסכים לבטח את אותו המועמד ולקבוע את גובה התשלומים.

סביר להניח כי אדם אשר גר בקומת קרקע באזור בעל רמת פשיעה גבוהה יהיה בסבירות גבוהה יותר לפריצה לביתו ועל כן הסכום שיחויב לשלם עבור הביטוח האלמנטרי שלו יהיה גבוה יותר. כך גם לגבי אדם אשר רכבו עבר מספר תאונות דרכים בשנים האחרונות.

החתם הוא איש המקצוע אשר תפקידו לבחון האם ניתן לבטח את המועמד, אילו הגנות יש לדרוש כתנאי לביטוח וכמובן- מהו המחיר אותו יגבו בגין הביטוח וזאת בהתאם למצב רכושו ומצבו של כל מועמד ומועמד.

קורס חיתום אלמנטרי מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם התמקצעות בתחום ביטוח רכב, דירה ועסקים ויקנה לכם את כל הידע והכלים הדרושים על מנת להשתלב בעבודות בתחום.
 

קהל יעד

לימודי חיתום אלמנטרי מיועדים, כמובן, לכל מי שרוצה להשתלב בעבודה בתחום, כמו גם לכל מי שמעוניין להעשיר ידיעותיו בו לצורך העשרה אישית, והבנה מעמיקה בתחום זה הנוגע בחייהם של רבים מאתנו. הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים בתחומי הביטוח המעוניינים להתמקצע בתחום.

אם אתם מתעניינים בקורס חיתום אלמנטרי, אולי תגלו עניין גם בקורס חיתום רפואי, קורס ביטוח אלמנטרי, קורס מזכירות ביטוח וקורסים נוספים בתחומי הביטוח.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס חיתום אלמנטרי משתנים בהתאם למטרתו של הקורס – הכשרה מקצועית לחסרי כל ידע וניסיון בתחום, או השתלמות והתמקצעות לעובדים בתחומי הביטוח.

בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה ובוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים קרובות נדרשת תעודת בגרות מלאה על מנת להתקבל ללימודים). על מנת להתקבל לקורסים הקצרים בתחום – עליכם יהיה להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחומי הביטוח, או, לכל הפחות, בוגרי קורסים בסיסיים בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס חיתום אלמנטרי משתנה בהתאם לרמת הידע והניסיון המוקדמים של התלמידים: קורסים מקיפים ומעמיקים, אשר נועדו למי שמעולם לא עסק בתחום, כוללים כ-400 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים כשנה לערך, ואילו קורסים קצרים וממוקדים יותר, המיועדים לעובדים בעלי היכרות וניסיון בתחומי הביטוח, כוללים כ-120 עד 200 שעות לימוד לערך, ונמשכים מספר חודשים.

ודאי תשמחו לשמוע כי מכללות רבות בתחום מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ואחר הצהריים (ובימי שישי בבוקר) כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, מבלי לוותר כלל על עיסוקיהם היומיומיים.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס חיתום אלמנטרי כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: מבוא לביטוח, ענפי הביטוח, יסודות הביטוח, דיני ביטוח, דיני נזיקין, מבוא לביטוח משנה, ביטוח אבדן רווחים, פוליסה לביטוח אש והסיכונים הנלווים, תביעות בביטוח רכוש ובביטוח הנדסי, ביטוח ענפי רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח ענפי תאונה, ביטוח תאונות אדם, ביטוח רכב חובה, רכוש ביטוחי חבויות, תביעות בענפי תאונות אישיות, ארגון ותהליכים חברות ביטוח, היבטים כלכליים בביטוח, סיקור סיכונים, מניעה ובטיחות בעבודה, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס חיתום אלמנטרי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון המשרות בתחום: בחברות וסוכנויות ביטוח, במחלקות הביטוח של חברות וארגונים גדולים וכיו"ב.
איפה אפשר ללמוד קורס חיתום אלמנטארי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס חיתום אלמנטארי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?