קורס ביטוח רכוש

הכשרה איכותית לקריירה בטוחה

קורס ביטוח רכוש
ביטוח רכוש הוא אחד הביטוחים הנפוצים והחשובים הקיימים. כיוון שביטוח הרכוש הינו כה נפוץ – הן במגזר הפרטי והן בעסקי, קיים צורך מתמיד בשוק לסוכני ביטוח מיומנים המתמחים בתחום זה, ורבים מסוכני הביטוח בוחרים להתמחות ולהתמקצע בתחום מרתק ונרחב זה. לאור הדרישה הגבוהה לסוכני ביטוח בעלי התמחות בביטוח רכוש, מציעות מספר מכללות מובילות, קורסים אשר נועדו להקנות לבוגריהם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסוכן הביטוח המקצועי והאיכותי המתמחה בתחום הרכוש.

אם גם אתם מתעניינים בלימודי ביטוח רכוש, הגעתם למקום הנכון – להלן תמצאו מידע רב אודות הלימודים בתחום, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות, המציעות קורסים אלו. אז לכו על בטוח – בואו ללמוד בקורס ביטוח רכוש.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ביטוח רכוש, כשמו כן הוא, נועד להגן על רכושנו מפני סכנות, נזקים ואובדן. ביטוח זה הוא אחד הנפוצים בעולם הביטוח, שכן, כל עסק וארגון דואג, בדרך כלל, לביטוח הרכוש הקיים בו, ואף אנשים פרטיים רבים מעוניינים כי רכושם יהיה מבוטח כנגד סכנות שונות (ומשונות).

ביטוח זה כולל הן ביטוח כנגד נזקים ישירים לרכוש (כגון סחורה שנשרפה בדליקה), והן ביטוח כנגד נזקים עקיפים, הנובעים מהנזק הישיר (עקב השריפה, נסגרה החנות, ובעל החנות הפסיד ימי עבודה).

על מנת להבין לעומקו את התחום הנרחב של ביטוח הרכוש, דרושה התמקצעות מיוחדת – אותה ניתן להשיג בקלות באמצעות לימודי ביטוח רכוש, המקנים לבוגריהם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הייחודיים לתחום ביטוח הרכוש.

קהל יעד

קורס ביטוח רכוש מיועד לכל המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום, ולהתעדכן בהתפתחויות האחרונות החלות בו. הלימודים מתאימים הן לסוכני ביטוח וחתמים מוסמכים, והן למעוניינים לקבל הכשרה חיונית בדרך להסמכה כסוכני ביטוח.

תנאי קבלה

לימודי ביטוח רכוש דורשים כי המועמדים ללימודים יהיו בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד וללא עבר פלילי. דרישות אלו עולות בקנה אחד עם הדרישות של משרד האוצר, המעניק את רישיון העיסוק לסוכני הביטוח. כמו כן, בחלק מהמכללות בתחום נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה.

משך לימודים

קורס ביטוח רכוש הוא קורס ממוקד יחסית, ועל כן אין הוא ארוך במיוחד. בדרך כלל כוללים לימודי ביטוח רכוש בין 40 ל-70 שעות אקדמיות. חשוב להבדיל בין קורסים אלו, אשר מתמקדים בנושא ביטוח הרכוש בלבד, לבין קורסים מקיפים ומעמיקים יותר בתחום הביטוח (כקורס ביטוח אלמנטרי, לדוגמא), אשר נועדו להכשיר את בוגריהם כסוכני ביטוח ולהכינם למבחנים החיצוניים הנדרשים.

כדאי לדעת כי רבות מהמכללות מציעות את קורס ביטוח רכוש במגוון מסלולים נוחים במיוחד – בשעות הערב ואחר הצהריים – כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות בלימודים.

נושאי לימוד

לימודי ביטוח רכוש כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: יסודות הביטוח, מבוא לביטוחי רכוש, עקרונות בביטוח רכוש, פוליסה לביטוח אש, אובדן רווחים, ביטוח דירה, ביטוח הנדסי, קלקול סחורה, ועוד מגוון נושאים.

תעודה

התעודה הניתנת לבוגרים המסיימים בהצלחה קורס ביטוח רכוש היא תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. תעודה זו לא מהווה רישיון לעסוק בתחום ולעבוד כסוכני ביטוח! על מנת לקבל את רישיון העיסוק עליכם לעמוד בכל הדרישות של משרד האוצר והרשות לניירות ערך – מעבר מוצלח של המבחנים מטעמם, סיום חובת ההתמחות ועוד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לקבל את מיטב הידע והכלים בתחום ביטוח הרכוש – כיום ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות. מכללות איכותיות רבות מציעות לכם קורסים ממוקדים ומרתקים בנושא, אשר יעזרו להתמקצע באחד מהתחומים המרתקים ביותר בעולם הביטוח.
איפה אפשר ללמוד קורס ביטוח רכוש?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ביטוח רכוש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?