קורס ביטוח פנסיוני

ללמוד על בטוח

קורס ביטוח פנסיוני
הפנסיה הינה אחד מהנושאים החשובים ביותר לעתידו של כל אחד ואחת מאתנו, והיא אשר תקבע את איכות החיים שלנו לאחר הפרישה מעבודה. על כן, מעבר לחשיבות הרבה כי כל אחד יכיר ויבין מעט בתחום זה, קיימת חשיבות מכרעת להכשרתם האיכותית והמקיפה של העוסקים בתחום – היועצים והמשווקים הפנסיונים. מקצועות אלו נחשבים יוקרתיים ומבוקשים, ומסלול ההכשרה הנדרש על מנת לעסוק בהם ארוך ומורכב, אך מבטיח לבוגריו אפשרויות פרנסה מכובדות למדי.

על מנת לעסוק בתחום נדרשים המועמדים לקבל רישיון מטעם הרשות לני"ע, ובכדיי לקבל רישיון זה עליהם לעמוד בהצלחה בשלל מבחנים, להשלים חובת התמחות ולעמוד בתנאים נוספים. על מנת לקבל את מיטב הידע והכלים בתחום, אשר יעזרו לכם להתמודד בקלות (יחסית) עם הדרישות של הרשות לני"ע, מומלץ להירשם לקורס ביטוח פנסיוני. בואו לקרוא פרטים נוספים אודות לימודי שיווק וייעוץ פנסיוני.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס ביטוח פנסיוני (הידוע גם כלימודי ייעוץ ושיווק פנסיוני) מציע הזדמנות פז למעוניינים להשתלב בעבודה כיועצים ומשווקים פנסיוניים, ולעבור בקלות יחסית את המסלול הארוך בדרך לקבלת רישיון העיסוק בתחום. לימודים אלו יציידו אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים ליועץ או משווק פנסיוני מקצועי ואיכותי, ואף ידאגו כי תגיעו מוכנים לכל הבחינות החיצוניות.

קהל יעד

קהל היעד ללימודי ביטוח פנסיוני הוא, בראש ובראשונה, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום זה – בייעוץ או בשיווק פנסיוני. כן מתאימים הלימודים למנהלים, מעסיקים, מנהלי משאבי אנוש, חשבי שכר, מנהלי חשבונות, עובדי חברות ביטוח ואנשי מקצוע נוספים, המעוניינים להתעדכן ולהרחיב את ידיעותיהם בתחום. כן מיועדים הלימודים לכל מי שמעוניין להרחיב ידיעותיו בנושא חשוב זה לצורך העשרתו האישית.

תנאי קבלה

לימודי ייעוץ ושיווק פנסיוני דורשים מהמועמדים להיות בני 18 ומעלה וחסרי עבר פלילי. לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה. כדאי לדעת כי במרבית המכללות בתחום לא נדרש ידע קודם בתחומי הביטוח והפנסיה על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ביטוח פנסיוני משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס ומסלול הלימודים:

קיימים מסלולים מלאים – הכוללים הכשרה מ-א' עד ת' למעוניינים ברישיון עיסוק בתחום, ואלו נמשכים, בדרך כלל, בין שנה וחצי לשנתיים. קורסים המיועדים למי אשר הינם בעלי פטור ממבחני הבסיס של הרשות לני"ע (מימון וסטטיסטיקה, חשבונאות וכו'), נמשכים, בדרך כלל, בסביבות השנה, וקורסים המיועדים לקהל הרחב, ואינם מכינים את בוגריהם לקבלת הרישיון של הרשות לני"ע, יכולים לכלול כ-50 שעות אקדמיות, ולהמשך חודשים ספורים בלבד.

כמו כן, כדאי לדעת שרבים ממוסדות הלימוד והמכללות מציעים מסלולי לימוד ייחודיים בשעות הערב ובימי שישי, כדיי להקל על אנשים עובדים המעוניינים ללמוד נושא מרתק זה, ולקבל את ההכשרה האיכותית והיוקרתית בתחום.

נושאי לימוד

לימודי ביטוח פנסיוני כוללים, בד"כ, את התכנים והנושאים הבאים: עקרונות חשבונאיים והשפעתם על הדיווח הכספי, מבנה הדו"ח הכספי, שיטת השווי המאזני, הרווח למניה ומשמעותו, ניתוח דו"חות כספיים, מסלולי חסכון פנסיוני, חוקים, תקנות והסכמים, השוואת מוצרים פנסיוניים, מס הכנסה, ביטוח לאומי, חשבונאות, תכנון פיננסי, חוק הגנת השכר, ועוד מגוון נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס ביטוח פנסיוני, העומדים בהצלחה בכל הדרישות של מוסד הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו למדו. שימו לב: תעודה זו אינה מהווה רישיון לעסוק בתחום! על מנת לקבל את רישיון העיסוק נדרשים הבוגרים לעמוד בהצלחה בכל דרישות הרשות לניירות ערך – לעבור את המבחנים מטעמה, להשלים את חובת ההתמחות וכו'.

סיכום

לסיכום, בין אם ברצונכם להכיר את תחום הביטוח הפנסיוני מקרוב לצורך תועלתכם האישית, ובין אם ברצונכם לקבל הכשרה איכותית, אשר תעזור לכם לעבור בהצלחה את כל מבחני הרשות לניירות ערך, ולקבל את רישיון העיסוק בתפקידים היוקרתיים של שיווק וייעוץ פנסיוני – הלימודים בקורס ביטוח פנסיוני מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס ביטוח פנסיוני?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ביטוח פנסיוני
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?