אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים

הכשרה איכותית בתחום מבוקש

אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים
אם ברצונכם לבנות קריירה מזהירה בתחומי הפיננסים, הכלכלה ושוק ההון, לימודים בקורס אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים (הנקרא, לעיתים, גם קורס אנליסטים והערכת שווי חברות) יכולים לתרום לכם המון. לימודים אלו יעזרו לכם להשתלב בשלל משרות נחשקות ויוקרתיות, ויקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לאנליסט המקצועי והאיכותי.

אז אם גם אתם מעוניינים בהכשרה איכותית כאנליסטים – אנשי המקצוע האחראים על מתן המלצות השקעה, בהתאם למעקב וניתוח של פעילות החברות (או של נכסים פיננסיים) ומתן תחזית לעתידן הכלכלי – הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא על הלימודים בקורס אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים - הקורס שיכול להזניק את הקריירה שלכם לגבהים חדשים!
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אנליסט הוא איש המקצוע האחראי על מתן המלצות השקעה. על כן, עליו להיות מצויד בידע רב, שלל כלים, טכניקות ומיומנויות, והיכרות מעמיקה עם שוק ההון בכללותו, והענף הספציפי שבתחום עיסוקו בפרט.

האנליסט עוסק בניתוח המאפיינים הכלכליים והפיננסיים של החברה, על בסיס ניתוח של הדו"חות הרלוונטיים, נקודות החוזק והחולשה שלה אל מול מתחרותיה בענף, שיחות עם בעלי החברה ומנהליה וכו', ועל בסיס מסקנות הניתוחים השונים, גוזר האנליסט את המלצותיו להשקעה.

האנליסטים נחשבים למקור אמין לקבלת החלטות השקעה, ועל כן הדרישה לאנליסטים איכותיים ומיומנים קיימת (כמעט) תמיד.

יכולת ההתקדמות של האנליסט בעבודתו רבה היא, ומשכר התחלתי ממוצע של 10000 ₪ לחודש, יכולים האנליסטים המוכשרים להתקדם לתפקידי ניהול בכירים ולהגיע אף לשכר של 70000 ₪ לחודש ויותר, כך שאם אתם מחפשים לימודים מרתקים, אשר יכשירו אתכם בידע וכלים לבניית קריירה רווחית – לימודים אלו יכולים להתאים לכם עד מאד.

קהל יעד

הלימודים בקורס אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים מיועדים למי אשר הינם בעלי ידע מוקדם וניסיון מעשי באחד מן התחומים הרלוונטיים – כלכלה, מימון, חשבונאות, מנהל עסקים, ייעוץ השקעות וכיו"ב. כמו כן מתאים הקורס למנהלים ודירקטורים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום.

תנאי קבלה

המועמדים ללימודי אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים נדרשים להיות בוגרי תואר ראשון רלוונטי (כלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים וכו'), בעלי ידע בסיסי לפחות בחשבונאות, ובעלי היכרות עם שוק ההון. כן נדרשים המועמדים, בחלק מהמכללות בתחום, לעבור ריאיון קבלה.

משך לימודים

לימודי אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-130 שעות אקדמיות, אם כי ניתן למצוא גם קורסים ממוקדים וקצרים יותר, כמו גם קורסים מעמיקים ומקיפים – הכוללים יותר שעות לימוד.

כדאי לדעת כי לימודי הכשרת אנליסטים מוצעים במסלולים נוחים במיוחד, במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בלימודי התחום – אתם יכולים להשתלב בקורסים המתנהלים בשעות הערב ואחר הצהריים, ובקורסים המתנהלים בימי שישי, כך שתוכלו לשלב בקלות לימודים עם עבודה.

נושאי לימוד

קורס אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים כולל, בד"כ, את נושאי הלימוד הבאים: ניתוח תכניות עסקיות, דירוג סיכוני אשראי, ניתוח דו"חות כספיים, ניתוח הסביבה העסקית, מיזוגים ורכישות, ניתוח תזרימי מזומנים, שיקולי השקעה, התקינה הבינלאומית והשפעתה, עקרונות חשבונאיים, ועוד שלל נושאי לימוד.

כמו כן, במרבית המכללות כוללים הלימודים שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות השתתפות בפרויקט גמר, במטרה להכשיר את המשתתפים בקורס באופן יסודי ושלם ככל האפשר.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם בעבודה מרתקת בשוק ההון, בה המלצותיכם הנבונות הינן בעלות משקל רב בהחלטות ההשקעה של הארגון בו אתם עובדים, ייתכן כי לימודים בקורס אנליסטים הם בדיוק מה שאתם צריכים. לימודים אלו פותחים בפניכם שער להתקדמות מקצועית רבה ולהשתלבות בתפקידי ניהול רווחיים, כך שהם מתאימים במיוחד לאנשים בעלי שאיפות גבוהות.
איפה אפשר ללמוד אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?