קורס הנהלת חשבונות מעשית

להתקבל בקלות לעבודות בתחום

קורס הנהלת חשבונות מעשית
הנהלת חשבונות היא תחום בעל חשיבות מכרעת לתפקודם התקין והשוטף של כל ארגון, עסק וחברה, ועל כן כל ארגון ועסק שואפים לשלב מנהל חשבונות מקצועי ואיכותי בשורותיהם – עובדה היוצרת ביקוש אדיר בשוק העבודה למנהלי חשבונות עתירי ידע ובעלי ניסיון מעשי. אולם, רבים מהבוגרים המצטיינים של קורס הנהלת חשבונות, אשר כבר אוחזים בידם את תעודת המקצוע הנחשקת, חסרים את הניסיון המעשי הדרוש, על מנת להשתלב במשרות הטובות והרווחיות ביותר בתחום.

לאור זאת, כדיי לעזור למנהלי חשבונות להשתלב בשוק העבודה, ובכדיי להכשירם במיטב הכלים והמיומנויות המעשיות הדרושות למנהל החשבון המקצועי, מציעות מספר מכללות קורסים בהנהלת חשבונות מעשית, אשר כשמם כן הם – הכשרה מעשית מקצועית, מקיפה ומעמיקה למנהלי חשבונות. בואו לקרוא מידע על הלימודים בקורס הנהלת חשבונות מעשית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם בוגרים של קורס הנהלת חשבונות, וברשותכם תעודת סוג 2 או 3 בתחום, אך אתם עדיין מתקשים להשתלב בעבודות בהן נפשכן חושקת – ייתכן כי קורס הנהלת חשבונות מעשית הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה נועד להקנות לבוגריו את מיטב הכלים, הטכניקות והמיומנויות המעשיות הדרושות למנהל החשבונות האיכותי והמקצועי בעבודתו היומיומית, ומקומות עבודה רבים מחפשים בנרות מנהלי חשבונות אשר סיימו קורס זה בהצלחה, ואשר הכשרתם המעשית אינה מוטלת בספק.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודות המבוקשות והרווחיות בתחום הנהלת החשבונות – בואו ללמוד בקורס הנה "חש מעשית.

קהל יעד

הלימודים בקורס הנהלת חשבונות מעשית מיועדים לבעלי תעודה מנהל חשבונות סוג 3 או 2 ולחשבונאים בכירים. הלימודים מתאימים במיוחד למי שטרם התנסו בעבודה מעשית בתחום, ומעוניינים בלימודים אשר יזניקו את הקריירה שלהם בתחום קדימה.
 

תנאי קבלה

ברוב המכללות בתחום אין כלל תנאי קבלה (מעבר לתעודת הנהלת החשבונות הנדרשת), אולם בחלק קטן מהמכללות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה.

משך לימודים

לימודי הנהלת חשבונות מעשית אינם ארוכים במיוחד, ובדרך כלל הם נמשכים כשלושה עד חמישה חודשים, וכוללים בין 40 ל-90 שעות לימוד אקדמיות, בהתאם להיקפו של הקורס וכמויות הזמן המוקדשות לתרגול.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לשמוע כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב, כמו גם קורסים המתנהלים בשעות הבוקר, כך שכל אחד – גם אנשים עובדים וסטודנטים-  יכול להשתלב בלימודים בשעות הנוחות והמתאימות לו ביותר.

נושאי לימודים

לימודי הנהלת חשבונות מעשית כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: הכרת המחשב ומושגים בסיסיים בערכות ממוחשבות, היכרות ושימוש בתוכנת החשבשבת, פקודות יומן, הקלדת נתונים ממערכת השיווק, הגדרת סוגי תנועה ושימוש בהם, הגדרת דו"חות והפקתם – מאזן בוחן, אינדקס חשבונות, אינדקס סוגי תנועה, כרטיס חשבון, דו"ח ניכויים במקור, ועוד שלל נושאים, אשר יכשירו את הבוגרים לעבודה מקצועית עם תוכנת החשבשבת, על שלל מאפייניה ופקודותיה.

תעודה

בוגרי קורס הנהלת חשבונות מעשית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו הם השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם אוחזים בתעודת מנהל חשבונות סוג 1 או 2, אך אתם מרגישים כי הניסיון המעשי שלכם בעבודה דל הוא, וכי ברצונכם "להשתפשף" מעט בעבודה מעשית – קורס הנהלת חשבונות מעשית מיועד עבורכם.

לימודים אלו יקנו לכם תוך חודשים ספורים בלבד, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למנהל החשבונות המיומן, כך שהשתלבותכם בשלל העבודות בתחום תהא חלקה, קלה ומהירה ככל הניתן. אז בואו ללמוד בקורס הנהלת חשבונות מעשית – ותתחילו לעבוד!
איפה אפשר ללמוד קורס הנהלת חשבונות מעשית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הנהלת חשבונות מעשית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?