קורס ביטוח ימי

הכשרה איכותית בתחום מרתק

קורס ביטוח ימי
ביטוח ימי נושא שם מטעה במקצת, שכן תחת קטגוריה זו כלול ביטוח של כלל המטענים המובלים בים, באוויר וביבשה, כל עוד עוברים מטענים גבול בינלאומי. הביטוח הימי הינו נדבך חשוב בכלכלה הגלובלית, שכן קשה לדמיין כיצד היה מצליח להתקיים המסחר הבינלאומי ללא השימוש הנפוץ בביטוח הימי. עקב חשיבותו הרבה של ביטוח זה, קיימת דרישה מתמדת בשוק לסוכני ביטוח ימי מוכשרים ואיכותיים, אשר יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום.

אם גם אתם שוקלים להשתלב בעבודה בתחום מרתק וייחודי זה, אחד הצעדים הראשונים שיהיה עליכם לעשות הוא להצטרף ללימודים בקורס להכשרת סוכני ביטוח ימי. קורסים אלו יקנו לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לסוכן הביטוח הימי המיומן, ואף ידאגו כי תגיעו מוכנים למבחן של משרד האוצר לקבלת הרישיון לעסוק בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ביטוח ימי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ביטוח ימי הוא סוג ביטוח ייחודי, אשר כפוף לכללים בינלאומיים ואינו נכלל תחת חוק חוזה הביטוח הישראלי התשמ"א 1981.

סוכני ביטוח ימי הם אנשי מקצוע מבוקשים, הנהנים מיתרון משמעותי בעבודתם – שכן, כפי שיודעים סוכני ביטוח רבים, אחד החלקים הקשים בעבודה הוא לשכנע את הלקוח (המבוטח) שהוא זקוק לביטוח. בביטוח הימי כמעט ולא צריך לעסוק בשכנוע הלקוחות, שכן כל יבואן, יצואן וסחר בר דעת, לא לוקח את הסיכון של טלטול מוצריו במעבר גבולות וחציית אוקיאנוסים ללא הביטוח הנדרש.

עולמו של הביטוח הימי (הכולל גם את הביטוח האווירי והיבשתי), הינו רחב ומרתק, ועל כן העיסוק בתחום זה דורש לימודים מעמיקים ומקיפים, המכשירים את בוגריהם בידע וכלים חשובים ומכינים אותם למבחנים הדרושים על מנת לקבל את רישיון העיסוק הנכסף.

קהל יעד

הלימודים בקורס ביטוח ימי מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום – בין אם תחום הביטוח הינו חדש להם, ובין אם הם סוכני ביטוח מוסמכים, המעוניינים להתמחות בתחום מרתק וייחודי זה.
 

תנאי קבלה

הנרשמים ללימודי ביטוח ימי נדרשים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 לימוד וללא עבר פלילי (וליתר דיוק – ללא עבירות אשר יש בהן קלון). ברבות מהמכללות אף נדרשים המועמדים לעבור ראיון אישי. בחלק מהקורסים בתחום, אשר אינם כוללים את לימודי הבסיס, נדרשים המועמדים להיות בעלי פטור ממבחן יסודות הביטוח.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים לימודי ביטוח ימי בין 60 ל-160 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חצי שנה לשנה.

כדאי לדעת כי ניתן להשתלב בלימודי ביטוח ימי במגוון נרחב של מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב, בימי חול ובימי שישי, כך שגם אם אתם אנשים עובדים תוכלו להשתלב בלימודים אלו בזמן הנוח והמתאים לכם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי ביטוח ימי כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: מושגי יסוד בביטוח, דיני ביטוח, מבוא לספנות, מושגי יסוד בסחר בינלאומי, חיתום בביטוח ימי, שמאות ימית, אחריות מובילים, חוזרי המפקח על הביטוח ופסיקות רלוונטיות, סוגי נזקים, סוגיות משפטיות ייחודיות, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.  

תעודה

אם תעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, תהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו למדתם. אולם, על מנת לקבל את רישיון העיסוק בביטוח ימי, יהיה עליכם לעמוד בבחינה חיצונית מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר, ולענות על הדרישות הממשלתיות הרלוונטיות.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להשתלב במקצוע ייחודי ומרתק, אשר חשיבותו לכלכלה הגלובלית רבה ואשר העוסקים בו נהנים מיכולת להשתלב במגוון מקומות עבודה ומפרנסה מכובדת ונוחה – ייתכן כי קורס ביטוח ימי הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס ביטוח ימי יקנה לכם, תוך זמן קצר יחסית, את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בעבודה בתחום, ואף ידאג כי תוכלו לעבור בקלות את המבחנים החיצוניים מטעם משרד האוצר. אז לכו על בטוח – בואו ללמוד ביטוח ימי.
איפה אפשר ללמוד קורס ביטוח ימי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ביטוח ימי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?