קורס יישומי מחשב

להכיר את המחשב מקרוב

קורס יישומי מחשב
אם טרם זכיתם להכיר מקרוב את יישומי המחשב הבסיסיים, כדאי לכם להשלים במהירות פער זה – ולהצטרף ללימודים בקורס יישומי המחשב (הידוע גם כקורס אופיס וקורס הכרת המחשב): קורס אשר ידאג להכיר לכם את יישומי המחשב הבסיסיים, אשר ודאי יהפכו את חייכם לפשוטים יותר. יתירה מכך – היכרות ויכולת שימוש בסיסית במחשב ויישומיו היא כיום דרישת סף כמעט לכל עבודה – כך שלימודים אלו חשובים במיוחד עבור כל המעוניין להשתלב בעבודה כמעט בכל תחום ותחום.

לימודי יישומי המחשב כוללים, בדרך כלל, היכרות עם מערכת ההפעלה הנפוצה – חלונות – Windows ותוכנות האופיס המלוות אותה – word, Excel, Powerpoint, outlook וכו'. אז אם גם אתם לא רוצים להישאר מאחור – הצטרפו עוד היום ללימודים חשובים אלו, המוצעים לכם ע"י המכללות המובילות בתחום. בואו לקרוא עוד על קורס יישומי מחשב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס יישומי מחשב מיועדים לכל מי שטרם זכה להכיר את מערכת ההפעלה הנפוצה ויינדוז ותוכנות האופיס המלוות אותה. היכרות עם יישומי מחשב בסיסיים אלו מהווים כיום דרישת סף כמעט לכל עבודה, וגם לימודים אקדמיים תתקשו לצלוח ללא היכרות עם יישומי המחשב הבסיסיים, ועל כן לימודים אלו חשובים במיוחד לכל מי שמעוניין לפתוח לעצמו שלל אפשרויות תעסוקה ולימודים.

אם אתם מתעניינים בלימודי יישומי מחשב, אולי תגלו עניין גם בקורס אינטרנט, קורס אקסל, קורס וורד, קורס פאוורפוינט וקורסים בסיסיים נוספים מעולם המחשבים.

תנאי קבלה

ברוב המוחלט של המכללות ומוסדות הלימוד אין כלל תנאי קבלה ללימודי יישומי מחשב – וכל המעוניין מוזמן לבוא וליהנות מלימודים חשובים אלו. מכללות אחדות דורשות מהמועמדים להיות בעלי רמת ידיעות בסיסית לפחות בשפה האנגלית.

משך לימודים

הלימודים בקורס יישומי מחשב כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-150 שעות לימוד אקדמיות – בהתאם להיקף הלימודים והתרגולים בקורס.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי Office במערכת שעות אישית וגמישה, המותאמת במיוחד לצרכי התלמידים, ונקבעת ישירות מול מוסד הלימודים.

נושאי לימודים

קורס יישומי מחשב כולל, כמובן, לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כל שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה, ובסיום הקורס הם יודעים לעבוד עם כל יישומי המחשב הבסיסיים והנפוצים מבית מיקרוסופט – וורד, אקסל, פאוורפוינט ואאוטלוק.

לעיתים קרובות כוללים לימודי יישומי המחשב את התכנים הבאים: מערכת ההפעלה חלונות – Windows -  סביבת עבודה, שולחן העבודה, ניהול קבצים, המחשב שלי, תפריט "התחל" ועוד.

תוכנת word --הפעלת התוכנה מתוך חלונות, פתיחת מסמך חדש, שמירת קובץ, סגירת מסמך, עריכת מסמך, עיצוב הטקסט, בחירת גופן וגודל גופן, עיצוב פיסקה ועמודים, מספור עמודים, כותרת עליונה ותחתונה ועוד.

תוכנת excel --עבודה עם גיליונות עבודה וקבצים למטרות שונות, סוגי נתונים ועיצוב תאים על פי הצורך, סימון של תאים, העתקה והעברת נתונים, תרשימים גראפיים: יצירת תרשים, שינוי גודל תרשים, עריכת תרשים, הגדרת עמוד, תצוגה לפני הדפסה, הדפסה, נוסחאות ופונקציות: מבנה פונקציה, אשף הפונקציות, סכום אוטומטי, בסיסי נתונים: מיון, סינון, סינון מתקדם, סיכומי בייניים ועוד.

תוכנת  power point --יצירת מצגת, עיצובים, יצירת master, שימוש בתבניות, אנימציה מתקדמת ואפקטים ועוד.

Outlook  - דואר אלקטרוני, קבלה ושליחת דואר, ספר הכתובות ואני קשר, יומן פגישות ועוד.

תעודה

בוגרי קורס יישומי מחשב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס יישומי מחשב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס יישומי מחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?