קורס וורד

תוכנת עיבוד התמלילים הנפוצה

קורס וורד
אחד מהשינויים שהובילה מהפכת המחשוב בעולמינו הוא זניחתה של הכתיבה בעט, עיפרון או מכונת כתיבה – ומעבר לכתיבה המתבצעת על המחשב, וכיום קשה מאד להשתלב בשוק העבודה או לצלוח לימודים אקדמיים (ואף לימודי תעודה) באם אינכם יודעים כיצד להשתמש במעבד תמלילים, הנועד לעזור לנו לכתוב מסמכים בקלות ומהירות. מעבד התמלילים הנפוץ ביותר הוא, כמובן, ה- Word.

וורד היא תוכנה מבית מיקרוסופט, המהווה חלק מחבילת תוכנות האופיס, אשר השימוש הוא נפוץ במיוחד – לצרכים עסקיים, אקדמיים ואישיים כאחד, ועל כן מומלץ כי כל אחד ואחת ידעו להשתמש, לפחות בצורה בסיסית, בתוכנה זו. אם טרם רכשתם יכולת לעבוד ביעילות עם וורד, תוכלו להירשם לקורס Word ותוך שבועות ספורים להכיר תוכנה זו מלפני ומלפנים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי וורד.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס וורד פונים לקהלי יעד רבים והם מומלצים לכל מי שטרם רכש היכרות עם תוכנה חשובה זו, השולטת בשוק מעבדי התמלילים כבר שנים רבות. גם מי שמכיר מעט את התוכנה, אך רוצה להעמיק היכרות זו ולשלוט בשלל הפונקציות המתקדמות בה ירוויח רבות מלימודי וורד.

הלימודים חשובים במיוחד לכל מי שעיסוקו דורש כתיבה מרובה – סטודנטים, אנשי מזכירות ואדמיניסטרציה, עורכי ומנהלי תוכן וכיו"ב.

אם אתם מתעניינים בלימודי Word, אולי תגלו עניין גם בקורס אופיס, קורס אקסל, קורס פאוורפוינט, קורס אינטרנט, קורס הכרת המחשב או קורס הקלדה עיוורת.

תנאי קבלה

מרבית המכללות בתחום פותחות את הלימודים בקורס וורד בפני הקהל הרחב ואין הן מציבות כל תנאי קבלה, אולם, חלק מהקורסים בתחום פונים לקהלי יעד ספציפיים – כקורס וורד לבני גיל הזהב או קורס וורד למזכירות, לדוגמא, והקבלה ללימודים מותנית, כמובן, בהשתייכות לקהל היעד הרלוונטי.

הקבלה לקורס וורד מתקדמים מותנית בהיכרות מוקדמת עם התוכנה ויכולת עבודה בסיסית איתה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס Word משתנה, כמובן, בהתאם להיקפם של הלימודים, עומקם ומשך הזמן המוקדש לתרגולים בכיתה: קורס וורד בסיסי כולל, בדרך כלל, בין 12 ל-24 שעות לימוד אקדמיות, וכך גם קורס וורד למתקדמים. קורס וורד למתחילים הכולל הכשרה מעמיקה – עד לדרגת המתקדמים יכלול, אם כן, בין 24 ל-48 שעות לימוד.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס חשוב זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, ואף ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות.

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד און ליין ומסלולי לימוד גמישים במיוחד, בהם קביעת שעות וימי הלימודים מותאמת במיוחד עבור צרכי התלמידים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס Word ידאגו להכשיר את בוגריהם לעבודה מקצועית עם תוכנת עיבוד התמלילים הנפוצה ביותר, ויכירו להם את שלל הפונקציות הטמונות בה. הלימודים מתקיימים בכיתות מחשבים, כך שהתלמידים נהנים לא רק מהרצאות עיוניות ותיאורטיות – אלא גם מתרגולים שוטפים, העוזרים להם רבות בהטמעת החומר.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס אופיס וורד משתנים, כמובן, בהתאם לרמת הקורס (קורס וורד מתחילים או קורס וורד מתקדמים).

הלימודים בקורס וורד בסיסי (מתחילים) כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: כתיבת מסמך, עריכת מסמך, יישור טקסט, עיצוב מסמך, יצירת סעיפים, שינוי סגנון כתב, צבע הכתב, הדגשות מילים, יצירה ועיצוב טבלאות, הוספת מספרי עמודים, הוספת תמונה, הוספת תאריך ושעה, שימוש בטקסט אוטומטי, חיפוש מילים ועוד.

הלימודים בקורס וורד מתקדמים כוללים, לרוב, את הנושאים הבאים: לוח ההדבקה, הוספת תרשימים, שמירת המסמך כ- pdf, כלי הגהה, תבניות, סגנונות מתקדמים, טפסים, שדות, מיזוג דואר, מעטפות ותוויות, הגנות והרשאות במסמך ושלל פונקציות מתקדמות נוספות.

תעודה

בוגרי קורס וורד, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס וורד?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס וורד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?