קורס לינוקס

לימודי מערכת ההפעלה המתקדמת

קורס לינוקס
אם אתם כבר עוסקים (או מעוניינים לעסוק) בתחומי המחשבים וההייטק, ודאי כבר שמעתם על מערכות לינוקס (Linux) – משפחת מערכות הפעלה המבוססות על ליבת לינוקס, שהיא מערכת קוד פתוח. מערכות הלינוקס זוכות לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, ועל כן הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים בתחום נמצאת בעליה מתמדת אף היא.

קורסי לינוקס נותנים לכם הזמנות להכיר ולהתבצע במערכות אלו, ומגוון הקורסים בתחום מאפשר לכל אחד ואחת – בין אם הם חסרי ניסיון בתחום ובין אם הם מנהלי רשת מוסמכים, למצוא את הקורס המתאים להם ביותר. לימודי Linux שמים דגש רב על לימוד מעשי, הכולל פתרון בעיות אמיתיות הצצות בשטח ומכשירים את בוגריהם כמשתמשים ומתכנתים של מערכת ההפעלה המתקדמת בעולם. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי לינוקס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס לינוקס מיועדים בעיקר לעוסקים בתחומי המחשבים – אנשי IT, מנהלי רשתות, טכנאי מחשבים וכיו"ב, אולם חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לחסרי רקע וניסיון בעולם המחשבים וההייטק – המעוניינים להשתלב בעבודות בעולם רווחי זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי לינוקס, אולי תגלו עניין גם בקורסי מיקרוסופט, קורס ג'ומלה, קורס ניהול רשתות – ומגוון קורסים נוספים מעולם ההייטק והמחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס לינוקס תלויים, כמובן, בקורס הספציפי בו אתם מעוניינים ללמוד- אולם כל הקורסים בתחום דורשים מהמועמדים לדעת אנגלית ולהיות בעלי היכרות בסיסית לפחות (ברמת המשתמש) עם עולם המחשבים והאינטרנט. חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לאנשי מקצוע מנוסים (כגון מנהלי רשתות, טכנאי מחשבים או אנשי IT) ולעיתים נדרשים המועמדים לעבור מבחני קבלה ו/ או ראיונות, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים.

מגוון קורסים

למעשה, קורס לינוקס הוא שם כולל למגוון קורסים שונים המתרכזים במערכות ההפעלה המבוססות על ליבת לינוקס. בין הקורסים הפופולריים בתחום ניתן למצוא את הבאים: קורס מהנדס מערכות לינוקס, קורס ניהול שרתי לינוקס – Linux System Administrator, קורס Linux Administration for Windows SysAdmins, קורס מנהל מערכות לינוקס, קורס לינוקס מתחילים וקורס לינוקס למקצוענים ועוד.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס LINUX תלוי, כמובן, במטרתו הספציפית של הקורס הספציפי בו בחרתם: לצד קורסים קצרים יחסית, המונים רק כ-40 שעות לימוד לערך (כגון קורס המכשיר אנשי מקצוע מתחום ה-IT ל שליטה בהתקנה, הגדרה ותחזוקה שוטפת של מערכות לקוח ושרת המבוססות על לינוקס מתקיימים גם קורסים מקיפים וארוכים במיוחד – כגון קורס מהנדס מערכות Linux מוסמך בסביבות אנטרפרייז,  RHEL6הכולל כ-250 שעות לימוד לערך.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי LINUX, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לפנות די זמן לשם כך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים – או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

כאמור, קיים מגוון נרחב של קורסי לינוקס שונים, ונושאי הלימוד המדויקים תלויים, כמובן, בטיבו של הקורס. על אף הבדלים אלו, קיים יסוד משותף לכל הקורסים בתחום (מעבר להתבססותם על מערכת LINUX) והוא השילוב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי LINUX כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: ניווט ותפעול מערכת לינוקס, כתיבת ותפעול סקריפטים, ניהול התקני חומרה ותוכנה, התקנה ותפעול מערכת לינוקס בסביבה הטרוגנית, אבטחת מידע, איתור וזיהוי תקלות, Editing files, Linux utilities, Shell basics, Linux System Administration  ועוד שלל נושאי לימוד. כן כוללים הלימודים תכנים נוספים, המותאמים לקורס הספציפי בו בחרתם ללמוד.

תעודה

בוגרי קורס לינוקס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהקורסים בתחום מזכים את בוגריהם בתעודות בינלאומיות ויוקרתיות מטעמן של חברות וארגונים רלוונטיים – כגון הסמכת RHCE – מהנדס מערכות לינוקס, מטעם חברת Red Hat. קבלת הסמכות אלו תלויה, כמובן, בהצלחה במבחני ההסמכה החיצוניים.
איפה אפשר ללמוד קורס לינוקס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס לינוקס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?