קורס אוטוקאד

לימודי תוכנת השירטוט המובילה

קורס אוטוקאד
אם אתם עוסקים (או מתכוונים לעסוק) בתחומי האדריכלות, העיצוב או ההנדסה – כדאי מאד שתכירו את תוכנת אוטוקאד (AutoCAD) מבית Autodesk – אחת מתוכנות השרטוט המובילות והנפוצות בעולם (ולמעשה, המובילה שבהן – השולטת על 85% מנפח השוק בתחום), המאפשרת תכנון, שרטוט והדמיה בדו ממד ובתלת ממד, והופכת את חייהם של אדריכלים, מעצבים וארכיטקטים (ובעלי מקצוע נוספים העוסקים בשרטוט) לפשוטים יותר, ואת עבודתם לטובה יותר.

קורס אוטוקאד, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, יקנה לכם בזמן קצר יחסית (בדרך כלל לא יותר מחודשיים – שלושה) את כל הידע, הכלים והמיומנויות לעבודה איכותית ומקצועית עם תוכנה זו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס אוטוקאד.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס AutoCAD מתאימים במיוחד לכל העוסקים בתחומי ההנדסה (ובייחוד בהנדסת מכונות והנדסת בניין), האדריכלות, העיצוב (ובייחוד בעיצוב פנים ועיצוב תעשייתי) והשרטוט – ולמעשה היכרות עם תוכנה חשובה זה היא כמעט בגדר הכרח עבור העוסקים בתחומים אלו, ושליטה בה יכולה לתרום רבות הן לאיכות עבודתם והן להתפתחותכם המקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי אוטוקאד, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להיכרות עם תוכנות מתחומי העיצוב, השרטוט והאדריכלות : קורס סקצ'אפ, קורס אינדיזיין, קורס אילוסטרייטור, קורס פוטושופ וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס אוטוקאד כוללים, בדרך כלל, דרישה לידיעת אנגלית ויכולת שימוש בסיסית במחשב וביישומיו ובאינטרנט. חלק מהקורסים בתחום אף מקבלים אל שורותיהם רק מועמדים בעלי רקע אקדמי או מעשי רלוונטי – בהנדסה, עיצוב, אדריכלות, שרטוט, הדמיה וכו'.

משך לימודים

הלימודים בקורס אוטוקאד כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, כאשר הקורסים בתחום מתמקדים, לרוב, בדו ממד בלבד, והקורסים הארוכים יותר כוללים גם לימודי תלת ממד.

כמו כן, חלק מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי אוטוקאד אחד על אחד (כלומר – את או אתה מול המרצה), והלימודים במסלול זה נמשכים בהתאם לקצב התקדמותו ורצונו של התלמיד.

הלימודים בקורס נמשכים בין חודש לארבעה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים – קרי מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס חשוב זה – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מכללות אחדות אף מציעות אפשרות ללימודי אוטוקאד און ליין – בהם יש לכם גמישות מרבית בקביעת מערכת השעות של הלימודים.

נושאי לימודים

לימודי AutoCAD ידאגו להכשירכם לעבודה מקצועית עם תוכנת שרטוט נפוצה זו, ועל כן חלקו המרכזי של הקורס מוקדש לתרגולים מעשיים בעבודה עם התוכנה, המלווים, כמובן, בהרצאות עיוניות ותיאורטיות.

לימודי אוטוקאד כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: עקרונות העבודה באוטוקד, מבוא להפעלת אוטוקאד בסביבת חלונות, תפריטים ופקודות, ממשק התוכנה, שיטות לביצוע ועריכת שרטוט מדויק, עזרי השרטוט, עקרונות הבחירה, סרגלי כלים, פקודות ליצירת אובייקטים, פקודות לשינוי/ עריכת/ שכפול תכונות אובייקטים, עקרונות העבודה בשכבות ועם בלוקים, עבודה עם טקסט, עבודה עם מידות, הדפסה בסיסית, עריכת גיליונות והדפסה מתקדמת, שילוב גרפיקה בשרטוט, שילוב שרטוטים קונסטרוקטיביים מתוך תכניות אדריכליות ועוד.

תעודה

בוגרי קורס AutoCAD, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אוטוקאד?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אוטוקאד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?