קורס פיתוח תוכנה

להתפתח בעולם ההייטק

קורס פיתוח תוכנה
חולמים להשתלב בעבודה רווחית ומלאת יצירתיות בעולם ההייטק? יש לכם רעיון פורץ דרך לתוכנה, מערכת מידע או אפליקציה חדשה ומסעירה – אך אין לכם את הכלים הדרושים לפיתוחה? מעוניינים בקורס איכותי במיוחד – שיפתח לכם שלל אפשרויות תעסוקה מרתקות – כשכירים או כעצמאיים? אם עניתם ב-כן לאחת משאלות אלו: לימודי פיתוח תוכנה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

כידוע, תחום המחשבים וההייטק הוא אחד מתחומי התעסוקה המבוקשים, הרווחיים, המאתגרים והמרתקים ביותר- והמתכנתים הם מאנשי המקצוע המובילים את התחום. קורס פיתוח תוכנה יקנה לכם היכרות עם שפות התכנות החשובות – כמו גם ידע מעמיק ושלל כלים, אשר יהפכו אתכם לאנשי מקצוע איכותיים ומבוקשים במיוחד. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מפתחי תוכנה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס פיתוח תוכנה מיועדים למי שמעוניין להשתלב בחוד החנית של עולם ההייטק – ולעסוק בפיתוח תוכנה ותכנות. כמובן שהקורס מתאים לאנשים יצירתיים וסקרנים, בעלי יכולת אנליטית גבוהה ומשיכה לעולם המחשבים.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח תוכנה, אולי תמצאו עניין גם בלימודי אחת משפות התכנות – בקורס שפת C או קורס ++C, לדוגמא, כמו גם בלימודי פיתוח אפליקציות ומגוון קורסים נוספים מעולם המחשבים וההייטק.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לקורס פיתוח תוכנה יהיה עליכם לדעת אנגלית  ולהכיר – לפחות ברמה בסיסית – את עולם המחשבים. חלק מהמכללות בתחום מקבלות אל שעריהן רק בוגרי תואר ראשון או קורסים רלוונטיים – אולם במרבית המכללות בתחום לא דרוש ידע או ניסיון בתכנות על מנת להתקבל ללימודים.

כמו כן, לעיתים נערכם ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פיתוח תוכנה אינו קצר בדרך כלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 300 ל-700 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין שלושה חודשים לשנה. משכו של הקורס נקבע, כמובן, בהתאם למספר שפות התכנות הנלמדות בקורס.

אם אתם מעוניינים בלימודי פיתוח תוכנה קצרים ובסיסיים, תוכלו להצטרף לקורס בסיסי, המתמקד בשפת תכנות אחת בלבד, כגון קורס שפת C, הנמשך, לעיתים כחודשיים בלבד, ואם אתם מעוניינים בלימודי פיתוח תוכנה מעמיקים ומקיפים במיוחד – תוכלו לפנות ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה או מדעי המחשב, הנמשכים כשלוש וארבע שנים, בהתאמה.

אז אם אתם כבר להוטים להירשם לקורס בתחום, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פיתוח תוכנה היא עשירה ומגוונת, ותלמידי הקורס נהנים הן מהכשרה עיונית ותיאורטית מקיפה והן מהכשרה מעשית מעמיקה, הודות לתרגולים הרבים המלווים את הקורס, ופרויקט הגמר בו הם משתתפים.

נושאי הלימוד המדויקים בלימודי פיתוח תוכנה משתנים, כמובן, בין הקורסים השונים בתחום – בהתאם לשפות הלימוד הספציפיות בהן מתרכז הקורס. יחד עם זאת, לעיתים קרובות, כוללים לימודי פיתוח תוכנה את התכנים והנושאים הבאים:

מבוא למחשב, שפת C, לוגיקה, ארגון ותכנות המחשב, מבוא לתכנות מערכות, תכנות מונחה עצמים, מבני נתונים ואלגוריתמים, מבנה מערכות הפעלה, מערכות מסד נתונים, פיתוח קוד, שיטות בהנדסת תוכנה, סטטיסטיקה, הצפנה, ניפוי שגיאות ועוד.

כמובן כי הלימודים גם כוללים שפת תכנות אחת לפחות – ובדרך כלל מספר שפות תכנות. בין השפות הפופולאריות בקורסים השונים: C++, JAVA, HTML, .NET, SQL וכו'.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח תוכנה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה של החברות המובילות בתחום (כחברת מיקרוסופט, לדוגמא) ויעברו את המבחנים בהצלחה – יהיו זכאים לתעודת הסמכה בינלאומית ויוקרתית – כתעודת MCSD של מיקרוסופט, לדוגמא.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח תוכנה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח תוכנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?