קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון

להשתלב בתחום החם והרווחי

קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון
אם אתם רוצים להשתלב באחד התחומים הלוהטים והרווחיים ביותר בעולם ההייטק, אם אתם חולמים לפתח אפליקציה שתכבוש את העולם, אם אתם לא מסוגלים להתנתק מהאייפון שלכם ואם עולם המובייל מושך את ליבכם – אז כנראה שהלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון מיועדים עבורכם. לימודים איכותיים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע והכלים בתחום – כך שאולי אתם תהיו אלו שיפתחו את הלהיט הבא ב APP STORE, ותזכו לאקזיט חלומי.

עולם האפליקציות הסלולריות הולך ומתפתח במהירות והביקוש למפתחי אפליקציות איכותיים נמצא בעלייה מתמדת. אם אתם מתעניינים בתחום תוכלו לבחור בין קורס המתמקד בפיתוח אפליקציות לאייפון, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או קורס פיתוח אפליקציות המשלב שתי פלטפורמות אלו, עליו תוכלו לקרוא להלן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי פיתוח אפליקציות לסמארטפון מיועדים לחובבי מחשבים, המעוניינים להתמחות באחד התחומים הלוהטים של השנים האחרונות – ולהשתלב בעבודה מרתקת בעולם ההייטק. הלימודים מתאימים הן לבעלי רקע וניסיון בתכנות – והן לחסרי כל רקע בתחום, אך על הנרשמים להיות, כמובן, בעלי כושר אנליטי מפותח.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אפליקציות לסמארטפונים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחום ההייטק – קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס פיתוח אפליקציות לאייפון, קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק, קורס תכנות וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: יכולת עבודה עם מחשב ברמת משתמש והיכרות עם עולם המובייל והאינטרנט (ברמת משתמש), אנגלית ברמה טובה ומעבר של מבחני מיון וראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כמו כן, במכללות רבות נערכים מבחני מיון לאחר לימודי המבוא בקורס, ורק מי שעוברים בהצלחה מבחנים אלו מורשים להמשיך בלימודי הקורס (מי שאינו עומד במבחנים יזכה, כמובן, להחזר כספי).

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, ההכשרה לה זוכים הבוגרים (פיתוח אפליקציות לאייפון, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או שתיהן) ורמת הידע והניסיון בתחום של הנרשמים (חסרי רקע בתכנות או בעלי רקע).

מרבית הקורסים המקיפים בתחום, הכוללים הכשרה בפיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד כאחד, המיועדים לחסרי רקע בתחום, כוללים כ-500 שעות לימוד לערך, אליהן מתלוות כ-400 שעות לימוד נוספות, אותן תצטרכו להקדיש לעבודת התרגול הביתית.

לימודים המתרכזים בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון בלבד, כוללים, בדרך כלל, כ-400 שעות לימוד לערך וכ- 150-200 שעות תרגול ביתיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורסים בתחום, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – דוגמת סטודנטים ואנשים עובדים, יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון היא עשירה ומרתקת, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. הלימודים משלבים, כמובן, בין חלק עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, ועל התלמידים להקדיש זמן לא מועט גם לעבודות הבית.

נושאי הלימוד הספציפיים משתנים בהתאם להכשרה הכלולה בקורס – כלומר, האם הקורס מתמקד בפיתוח אפליקציות לאייפון, בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד או בשניהם ולהלן נתייחס לנושאי הלימוד הנכללים בקורס פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד.

לעיתים קרובות כוללים הלימודים את התכנים הבאים: מבוא לעולם המובייל, תכנות ב JAVA SCRIPT, בניית אתרי אינטרנט, עיצוב ב CSS, עיצוב ואפיון ממשק המשתמש, פיתוח אפליקציות ANDROID, פיתוח אפליקציות ל IPHONE, תכנות ב OBJECTIVE C, פיתוח גרפי, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, שידאגו להכשרתם האיכותית והשלמה של בוגרי הקורס.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפונים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

עולם פיתוח האפליקציות לסמארטפון צומח במהירות – ובוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום נחשק זה – כשכירים או כעצמאיים.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח אפליקציות לסמארטפון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?