קורס אבטחת מידע

הבטיחו לעצמכם קריירה מזהירה

קורס אבטחת מידע
אם אתם עוסקים בתחומי המחשבים וההייטק וברצונכם להרחיב את הכשרתכם המקצועית ולהעמיק ידיעותיכם באחת התחומים החשובים, המבוקשים והמרתקים בעולם המחשבים – ייתכן כי הלימודים בקורס אבטחת מידע יתאימו לכם עד מאד! לימודים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע והכלים בתחום – כך שתהפכו לאנשי מקצוע מבוקשים, היכולים לספק פתרונות אבטחה ולהגן על הארגון בו אתם מועסקים מריגול תעשייתי, האקרים ואיומים נוספים.

לימודי אבטחת מידע מוצעים במגוון מסלולים – כך שבין אם אתם רק מעוניינים לטעום מעט מהתחום ולהבין את בסיסו, ובין אם אתם מעוניינים בהכשרה איכותית ומעמיקה בו – תוכלו למצוא את הקורס המתאים בדיוק למטרותיכם. אז לכו על בטוח – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אבטחת מידע.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אבטחת מידע מיועדים לבעלי רקע ו/ או ניסיון בעולם המחשבים וההייטק – ובמיוחד לטכנאי PC, אנשי סיסטם ואנשי רשתות תקשורת, המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום חשוב זה – שיכול לעזור להם להשתלב ביתר קלות בעבודות בעולם המחשבים.

אם אתם מתעניינים בלימודי אבטחת מידע, אולי תגלו עניין גם בקורס מנהלי אבטחת מידע, קורס האקינג, קורס תכנות, קורס ניתוח מערכות מידע, קורס ניהול רשתות תקשורת וקורסים נוספים מתחומי המחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס אבטחת מידע כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: שליטה טובה בשפה האנגלית וידע או ניסיון מעשי בעולם המחשבים ככלל, ותחומי תקשורת הנתונים ומערכות המידע בפרט.

חלק מהמכללות בתחום אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בלימודי אבטחת מידע משתנה בהתאם למטרות הקורס, היקפו ועומקו (קורס בסיסי או קורס מקיף), כמו גם בהתאם לקהל היעד ללימודים ורמת היכרותם ההתחלתית עם התחום. הקורסים הקצרים בעולם אבטחת המידע, כקורס אבטחת מידע לאנשי תשתיות, לדוגמא, כוללים בין 60 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, והקורסים הארוכים בתחום נמשכים קרוב לשנה (ולעיתים אף יותר) וכוללים מעל ל-300 שעות לימוד אקדמיות.

אם גם אתם רוצים להשתלב בקורס מרתק זה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או/ו בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במהלך היום (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס אבטחת מידע היא עשירה, מגוונת ומרתקת – ותלמידי הקורס נהנים מהכשרה איכותית במיוחד, המקנה להם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד השתתפות בתרגולים ושלל התנסויות מעשיות, לרבות ביצועו של פרויקט גמר (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

עולם לימודי אבטחת המידע הוא נרחב, ועל כן קיימים הבדלים בין נושאי הלימוד בקורסים השונים בתחום. על אף הבדלים אלו כוללים לימודי אבטחת מידע, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים:

סוגי תקשורת ופרוטוקולים נפוצים, מושגי יסוד באבטחת מידע, יסודות בניית רשת מאובטחת, סוגי מערכות אבטחת מידע, יישום פתרונות אבטחה, אבטחת מידע בעולם תשתיות המחשוב של מיקרוסופט, אבטחת מידע בעולם תשתיות המחשוב של סיסקו, אבטחת מידע בעולם הלינוקס, אבטחת מידע בענן, פתרונות לאיומים והתקפות סייבר, תחזוקת מערכת אבטחה ותקשורת של חברת צ'ק פוינט, הצפנה ופענוח, הרשאות, גיבוי, אתיקה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס אבטחת מידע, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אבטחת מידע?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אבטחת מידע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?