קורס JAVA

להיות מומחים בשפת התכנות הפופולארית

קורס JAVA
אם אתם מעוניינים בכרטיס כניסה לעבודה בעולם ההייטק ואם ברצונכם ללמוד את אחת משפות התכנות הנפוצות והפופולאריות ביותר- ייתכן כי הלימודים בקורס ג'אווה (Java) מיועדים עבורכם. לימודים איכותיים אלו, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, ידאגו להכשירכם, תוך חודשים אחדים (בדרך כלל בין ארבעה לשמונה חודשים) במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – כך שתוכלו להשתלב במהרה בשלל העבודות המרתקות והרווחיות בו.

שפת ג'אווה היא שפת תכנות מונחה עצמים נפוצה, אשר הושפעה רבות משפת C++, ואשר זכתה במהירות לפופולאריות רבה בקרב מתכנתים ומפתחים, עקב שלל היתרונות שהיא טומנת בחובה. אז אם גם אתם מעוניינים להכיר שפה חשובה זו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Java.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס JAVA  מיועדים למעוניינים להשתלב בעבודת תכנות בעולם ההייטק, כמו גם למפתחים אשר שולטים בשפות תכנות אחרות והמעוניינים להתמקצע ולהתחיל לעבוד גם עם שפת תכנות פופולארית זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי JAVA, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם התכנות, המחשבים וההייטק: קורס תכנות, קורס שפת C, קורס C++, קורס דוט נט, קורס פיתוח אפליקציות וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס ג'אווה כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית, יכולת שימוש בסיסית (ברמת משתמש) במחשב ויישומיו, והיכרות עם עולם האינטרנט. לעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור מבחני קבלה ו/או ראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע או ניסיון בתחומי התכנות ולשלוט לפחות בשפת תכנות אחת.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ג'אווה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים בקורס, ולצד קורסים קצרים יחסית הנמשכים שבועות ספורים או חודשים אחדים ומיועדים לבעלי היכרות עם שפת תכנות זו (או לכל הפחות – עם שפות תכנות רלוונטיות אחרות, דוגמת C++) קיימים גם קורסים ארוכים ומקיפים, המונים כ-300 שעות לימוד לערך ונמשכים מספר חודשים – כארבעה עד שמונה חודשים, לערך.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, היכולים להוות עבורכם שער כניסה לעולם ההייטק, אך חוששים כי סגר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש  לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב  ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס ג'אווה, המשלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות לבין תרגולים רבין והתנסות מעשית נרחבת, תדאג להכשירכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – כך שתכירו לעומק שפת תכנות פופולארית זו, ותוכלו להשתמש בה במקצועיות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי Java את התכנים הבאים: יכולת תכנון ופיתוח קוד מונחה עצמים ב- Java enterprise edition, ג'אווה EE, ג'אווה EJB ושולחן עבודה J2SE, פיתוח אפליקציות ב- Java Micro Edition, ג'אווה סקריפט, תזמון תהליכים, XHTML, ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס Java, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות מזכות את בוגריהן גם בתעודה בינלאומית יוקרתית מטעם חברת אורקל (מותנה במעבר מוצלח של מבחני ההסמכה החיצוניים).

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס ג'אווה יוכלו להשתלב בעבודות מרתקות ורווחיות בעולם ההייטק והמחשבים – כשכירים או כעצמאיים. חברות הייטק גדולות וותיקות, כמו גם מיזמי סטארט-אפ חדשים זקוקים למפתחים בעלי ידע בג'אווה, ועל כן קליטתם של הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.

יתירה מכך – חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה בתחום ומקשרות אותם עם מעסיקים רלוונטיים.
איפה אפשר ללמוד קורס JAVA?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס JAVA
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?