קורס Power Point

ללמוד להכין מצגות מופלאות

קורס Power Point
אם אתם נדרשים לבנות ולהציג מצגות כחלק מעבודתכם או לימודיכם – ודאי אתם כבר מודעים לחשיבותה של המצגת האיכותית, אשר לא רק עוזרת לשבות את קהל הצופים – אלא גם עוזרת להעביר את דבריכם בהצלחה ובבהירות. כיום, כידוע, מרבית המצגות לא כוללות עוד מקרן שקופיות – אלא הן נבנות בעזרת תוכנות מחשב ייעודיות – כשהתוכנה המובילה והנפוצה ביותר לבניית מצגות היא פאוופוינט – PowePoint.

תוכנה זו, המהווה חלק מחבילת תוכנות האופיס של מיקרוסופט, מאפשר בנייה פשוטה וקלה של מצגות מקצועיות ואיכותיות במיוחד, וכיוון שרבים נדרשים להעביר מצגות – החל מסטודנטים וכלה ביזמים ומנהלים – יש חשיבות רבה להיכרות מעמיקה עם הפאוורפוינט. קורס פאוורפוינט ידאג כי תכירו את כל הפונקציות של תוכנה, כך שתוכלו לבנות מצגות טובות במיוחד. בואו לקרוא עוד על קורס פאוורפוינט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס פאוורפוינט מיועדים לכל מי שמעוניינים להכין מצגות מעולות – שיעבירו את המסר בפשטות ובהירות ואשר ישבו את לב קהל השומעים/ צופים. הלימודים מתאימים במיוחד לכל מי שעיסוקו כרוך בהכנת מצגות רבות: מנהלים, יזמים ואנשי עסקים, מזכירות ואנשי אדמיניסטרציה, סטודנטים, מרצים ומורים וכיו"ב.

אם אתם מתעניינים בלימודי פאוורפוינט, אולי תגלו עניין גם בלימודי תוכנות האופיס הנוספות: וורד, אקסל, אאוטלוק וכו'. כמו כן, ייתכן כי תמצאו עניין רב גם בקורס אמנות הפרזנטציה.

תנאי קבלה

רבים מהמכללות ומוסדות הלימוד אינם מציבים כל תנאי קבלה לקורס פאוורפוינט – וכל מי שמעוניין מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים. יחד עם זאת, חלק מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים לדעת אנגלית ולדעת כיצד משתמשים במחשב.

הקבלה לקורס פאוורפוינט מתקדמים מותנית, כמובן, בהיכרות עם התוכנה והכרת הפונקציות הבסיסיות בה.

משך לימודים

הלימודים בקורס PowerPoint אינם ארוכים כלל, וכוללים, בדרך כלל, בין 10 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד. מכללות אחדות מציעות אפשרות ללימודים אחד על אחד – בו משך הלימודים נקבע על פי קצת התקדמותו של התלמיד ובהתאם לרצונו.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס חשוב זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, ואף ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות.

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד און ליין ומסלולי לימוד גמישים במיוחד, בהם קביעת שעות וימי הלימודים מותאמת במיוחד עבור צרכי התלמידים.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס פאוורפוינט ידאגו להכשירכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום – כך שתוכלו להתחיל ולבנות מצגות מקצועיות במיוחד. לימודי פאוורפוינט כוללים, כמובן, לא רק חלק עיוני ותיאורטי – אלא גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, שיבטיחו כי תפנימו היטב את כל החומר הנלמד.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס פאוורפוינט משתנים בהתאם לעומק והיקף הלימודים בקורס, כמו גם בהתאם לרמתו (קורס פאוורפוינט מתחילים או קורס פאוורפוינט מתקדמים), אך לעיתים קרובות כוללים לימודי PowerPoint את הנושאים והתכנים הבאים:

הפעלת התוכנה, יצירת מצגת חדשה, הוספת שקופיות, מתאר השקופיות, קביעת רקע, הוספת תמונה, הוספת תיבות טקסט, שינוי גופנים, הוספת תמונות וידאו וגרפיקה, word art, הוספת סרט וידאו, שינוי גודל אובייקט, הקלטות קול, הוספת אובייקטים, הנפשה, ניווט במצגת, היפר קישור, הדפסות המצגת, טיפים לבניית מצגת מוצלחת, עבודה משולבת עם פאוורפוינט, אקסל ווורד, עשה ואל תעשה בהכנת מצגת, שקופיות מוסתרות ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס PowerPoint אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס Power Point?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס Power Point
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?