קורס אופיס

לימודי התוכנות החשובות

קורס אופיס
האם חוסר ידע בעבודה עם מחשבים ועם תוכנות עוצר אתכם מלהגיש מועמדות למשרות בהן אתם חושקים? האם אתם סטודנטים המתקשים לבנות מצגות, לערוך חישובים מסובכים באקסל או לכתוב עבודות במעבד תמלילים? האם אתם רוצים לדעת לערוך מסמכים בצורה מקצועית, לערוך חישובים מסובכים בצורה קלה ופשוטה, לבנות מצגות מרשימות ומקצועיות לפרזנטציות מעוררות התפעלות במשרד? אם עניתן בצורה חיובית על אחת משאלות אלו, קורס אופיס מיועד עבורכם!

בימינו, היכרות עם תוכנות האופיס השונות – ובראשון וורד, אקסל ופאוורפוינט, היא מיומנות בסיסית וחשובה, היכולה להקל עליכם רבות בלימודים ובעבודה, ועל כן – מציעות מכללות מובילות רבות קורסים מעולים להיכרות עם תוכנות האופיס. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי Office, חבילת התוכנות הפופולארית מבית מיקרוסופט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אופיס מיועדים לכל מי שעדיין אינו שולט (או אינו מכיר כלל) תוכנות חשובות ונפוצות אלו, אשר היכרות ויכולת שימוש בהן מהווה דרישת סף לעבודות רבות – כמו גם להצלחה בלימודים אקדמיים. גם מי שכבר שולט בתוכנות האופיס ימצא קורסים המתאימים לרמתו – ונועדו להקנות שליטה בפונקציות המתקדמות של האופיס.

אם אתם מתעניינים בלימודי אופיס, אולי תגלו עניין גם בלימודים נפרדים של תוכנות האופיס השונות – קורס וורד, קורס אקסל או קורס פאוורפוינט. כן ייתכן כי תגלו עניין בקורס SPSS, קורס אינטרנט, קורס הכרת המחשב ושלל קורסים נוספים מעולם המחשבים.

תנאי קבלה

בעוד רבים מקורסי האופיס (ובעיקר קורסי אופיס למתחילים) פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים כל תנאי קבלה, קורסים אחרים בתחום דורשים מהמועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית וסיום 12 שנות לימוד.

קורס אופיס מתקדמים מיועד, כמובן, רק למי שכבר שולטים בפונקציות הבסיסיות של תוכנות האופיס השונות.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אופיס משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים ובהתאם לרמת היכרותם ההתחלתית של התלמידים עם תוכנות האופיס: מרבית קורסי האופיס (קורס אופיס מתחילים וקורס אופיס מתקדמים כאחד) כוללים בין 40 ל -60 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם נמשכים חודשים אחדים (בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש).

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי Office במערכת שעות אישית וגמישה, המותאמת במיוחד לצרכי התלמידים, ונקבעת ישירות מול מוסד הלימודים.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס Office, המשלבת בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף לבין תרגולים מעשיים רבים, דואגת להקנות לבוגריה היכרות מעמיקה עם כל תוכנות האופיס הנפוצות, ומקנה להם יכולת עבודה מקצועית עם תוכנות אלו.

קורס יישומי מחשב – אופיס, כולל, בדרך כלל, לימודים מקיפים של תוכנות וורד Word, אקסל Excel, ופאוורפוינט Powerpoint, וחלק מהקורסים בתחום כוללים גם היכרות עם אאוטלוק Outlook ואינטרנט אקספלורר Explorer.

לעיתים קרובות כוללים לימודי אופיס את התכנים הבאים: ההבדלים בין גרסאות האופיס השונות, ניהול קבצים ותיקיות במערכת חלונות (Windows), וורד - הקלדה ועריכת מסמכים; פעולות העיצוב השונות; עריכת מסמכים: סימון, עיצובי גופן, סרגלי הכלים; טבלאות וורד: בניה, עריכת הוספות ושינויים, אקסל - מבנה הגיליון; הזנת נתונים, טבלת נתונים, עיצוב נתונים; פונקציות בסיסיות; בניית תרשימים; הכנות להדפסה מרובת נתונים; כתיבת נוסחאות; שימוש בפונקציות מתקדמות, פאוורפוינט - מהי מצגת? כיצד בונים מצגת? הוספת כותרות, תמונות, קול ואפקטים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס אופיס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אופיס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אופיס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?