קורס webmaster

לימודים שיהפכו אתכם ל"מאסטרים"

קורס webmaster
אם אתם מבלים חלק ניכר מזמנכם בגלישה באינטרנט, אם הרשת מרתקת אתכם ואתם רוצים לפתוח לעצמכם פתח להשתלבות בעבודה מרתקת ודינאמית בעולם ההייטק ואם אתם רוצים להיות "מאסטרים" אמיתיים בכל הקשור לאתרי אינטרנט – הלימודים בקורס Webmaster יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. קורס זה, הנמשך, בד"כ, מספר חודשים בלבד, יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות לניהולו של אתר אינטרנט מוצלח.

Webmaster הוא איש המקצוע האחראי על תחזוקתם, תפעולם, עיצובם, פיתוחם ושיווקם של אתרי אינטרנט, וכיוון כי כמעט כל חברה וארגון בימינו מחזיקים אתר, הדרישה למנהלי אתרים איכותיים היא רבה. אז בואו ליהנות מלימודים שיהפכו אתכם ל"אדוני האינטרנט" – בואו לקרוא עוד על לימודי וובמאסטר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול אתרי אינטרנט – Webmaster מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודה מרתקת בעולם הדינאמי והמתפתח תדיר של רשת האינטרנט. לימודי וובמאסטר אף יכולים להוות שער לכניסה לעבודה בעולם ההייטק, למי שימשיך ללמוד ולהתמקצע בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית, כמו גם לחיילים משוחררים המעוניינים בפיתוח קריירה מרתקת בתחום. כן מתאימים הלימודים למנהלים ובעלי עסקים, המעוניינים להקים את אינטרנט מוצלח ולנהלו במו ידיהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי Webmaster, אולי תגלו עניין גם בקורס בניית ועיצוב אתרי אינטרנט, קורס תכנות, קורס קידום אתרים, קורס עריכת תוכן ומגוון קורסים נוספים מעולם האינטרנט והמחשבים.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס וובמאסטר אין שום צורך בידע בתכנות או בניסיון רב בעולם המחשבים, ומרבית הקורסים בתחום דורשים רק ידיעת אנגלית והיכרות קלה – ברמת משתמש – עם עולם האינטרנט והמחשבים (היכרות עם מערכת ההפעלה ווינדוז, יכולת גלישה באינטרנט וכו').

חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה ומבחני התאמה, על מנת לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס וובמסטר תלוי, כמובן, בהיקף הלימודים ועומקם, אך מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים אחדים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל ומתכונת הלימודים (מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש).

אם גם אתם רוצים להיות "מאסטרים" בתחום זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס וובמאסטר – הכשרת מנהלי אתרים היא עשירה ומגוונת למדי, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. התלמידים בקורס נהנים מהכשרה מקיפה – המשלבת בין לימודים תיאורטיים ועיוניים מעמיקים לבין תרגולים והתנסויות מעשיות, המקנים להם טעימה מהעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס Webmaster משתנים בין הקורסים השונים בתחום: חלק מהקורסים מתרכזים בנושאי ניהול האתר ותפעולו בלבד, ואילו אחרים עוסקים רבות גם בנושאים קרובים כגון קידום אתרים ושיווק באינטרנט, לדוגמא, וגם מספר שפות התכנות הנלמדות בקורסים השונים בתחום משתנה בין מכללה למכללה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי Webmaster את התכנים הבאים: שפת C, היכרות עם סביבת הפעלה, היכרות עם סביבת הפיתוח והתחזוקה MS.NET Framework, שימוש בתוכנת Flash ומבוא ל-Action Scripts, היכרות עם טכנולוגיות הבסיס באינטרנט (css ,DHTML ,JavaScript ו- XML), היכרות ועבודה עם בסיסי נתונים (שפת SQL ו- SQL Server 2000), פיתוח אפליקציות WEB באמצעות טכנולוגיית ASP.NET, , הכרת הכלים המרכזיים באבטחת המידע בסביבת Web, עיצוב והתאמת אתרים לסמארטפונים, עיצוב ממשק משתמש, SEO ועוד.

תעודה

בוגרי קורס Webmaster, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס webmaster?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס webmaster
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?