קורס עיצוב ובניית אתרים

עצבו לעצמכם עתיד מזהיר

קורס עיצוב ובניית אתרים
אם התברכתם גם ביצירתיות רבה ותפיסה אסתטית ועיצובית מעולה וגם בחיבה ומשיכה לעולם המחשבים והאינטרנט – יש לנו הצעה מפתה עבורכם: קורס עיצוב ובניית אתרי אינטרנט: קורס מקצועי, איכותי ומבוקש שיכשיר אתכם לעבודה בתחום רווחי זה, בו תוכלו לבטא את כשרונכם, וליהנות הן מעבודה יצירתית והן מפרנסה נאה.

כיוון שבימינו כמעט כל ארגון ועסק זקוק לאתר אינטרנט איכותי – בין אם מדובר בעסק פרטי קטן או בחברה מסחרית גדולה – הביקוש למעצבי ובוני אתרים הוא רב – וביכולתם להשתלב בעבודה בתחום כשכירים או כעצמאיים, כטוב בעיניהם. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מבוקשים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא עוד על לימודי בניית ועיצוב אתרים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מיועדים לאנשים יצירתיים, הנמשכים לתחומי העיצוב והמחשבים, והמעוניינים בהכשרה איכותית לעבודה מבוקשת. הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים גרפיים, אנימטורים ובעלי מקצועות נוספים מעולם העיצוב והגרפיקה, המעוניינים להתמחות בתחום ולפתוח לעצמם כיווני תעסוקה חדשים.

שימו לב כי לימודים אלו מתמקדים, בדרך כלל, בפן העיצובי ופחות בפן התכנותי. אם ברצונכם להתמקד בעיקר בפן התכנותי כדאי לכם להצטרף לקורס תכנות, קורס בניית אתרים או קורסים ללימודי שפות תכנות ומערכות ניהול תוכן שונות. 

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, אולי תגלו עניין גם בלימודי תוכנות גרפיות – קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור וכו', כמו גם בקורסים מתחומי העיצוב והמחשבים.

תנאי קבלה

כדי להתקבל לקורס עיצוב ובניית אתרים, אין צורך בניסיון קודם בתחומי העיצוב או המחשוב, אך ישנה דרישה לשליטה טובה בשפה האנגלית וכן להכרות בסיסית עם סביבת העבודה של המחשב והאינטרנט (ברמת משתמש). חלק מהמכללות אף עורכות מבחני קבלה וראיונות אישיים, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

מגוון הקורסים בתחום בניית ועיצוב אתרי האינטרנט הוא רב – ומשך הלימודים משתנה בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לעומק והיקף הלימודים (מספר מערכות ניהול התוכן ומספר תוכנות העיצוב הנלמדות וכו'). על אף הבדלים אלו, בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום בין 100 ל -300 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה חודשים לשנה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעוצבים אלו, אך חוששים כי תתקשו להשתלב בקורס, מפאת סדר יומכם המלא והעמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

נושאי הלימודים בקורס בניית ועיצוב אתרים הם רבים, מגוונים ומרתקים, והתלמידים נהנים מרכישת ידע, כלים ומיומנויות בתחומי העיצוב והמחשבים כאחד. הקורסים בתחום משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים לבין שלל תרגולים והתנסות מעשית ענפה, כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא, והבוגרים יכולים להשתלב במהרה בשוק העבודה.

לימודי בניית ועיצוב אתרים כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מבוא לאינטרנט ,שפת HTML, תוכנת האנימציה Flash, תוכנת Dreamweaver, מבוא ל- PHP ול- ASP, עיצוב אינטראקטיבי, הכנת תמונות לאינטרנט, שיווק, כתיבת תוכן, מערכת ניהול תוכן שיקולים בעיצוב ובנייה של אתרים, סחר אלקטרוני, עיצוב לוגו וסמלים, עיצוב באנרים, התאמת האתר לקהל היעד, יצירת אנימציה וסרטוני אנימציה, שילוב סאונד, שיווק באינטרנט ועוד.

תעודה

בוגרי קורס עיצוב ובניית אתרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום לימודי עיצוב ובניית אתרים יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל העבודות בתחום מבוקש זה – כשכירים או כעצמאיים. כיוון שכיום כמעט כל ארגון ועסק מתהדר באתר, הביקוש למעצבי ובוני אתרים הוא גבוה.

כמו כן, חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בשוק העבודה – על ידי הפנייתם למעסיקים רלוונטיים או על ידי ליווי ותמיכה בהקמת עסק עצמאי בתחום, כך שהשתלבות הבוגרים בעבודה צפויה להיות קלה יחסית.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב ובניית אתרים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב ובניית אתרים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?