קורס האקינג

לפרוץ דרך לקריירה מבוקשת

קורס האקינג
אם עולם המחשבים וההייטק מושך אתכם ואם אתם רוצים להתמחות בתחום מרתק ומאתגר במיוחד ולרכוש ידע וכלים חשובים מתחום אבטחת המידע – כדאי לכם להכיר את לימודי ההאקינג (Hacking) – אשר יכשירו אתכם כהאקרים אתיים – כלומר, לא האקרים הפורצים לאתרים ומפילים אותם (ובכך עוברים על החוק), אלא מומחים להאקינג ואבטחה, היכולים לדאוג לבניית מערך אבטחה אופטימלי ו(כמעט) חסין לפריצות לארגונים ועסקים שונים.

בוגרי קורס האקרים זוכים לביקוש רב בשוק העבודה, שכן אימת ההאקרים והריגול התעשייתי היא רבה, ומומחי ההאקינג, בוגרי קורס זה, הם אנשי המקצוע שעוזרים לארגונים להתגונן מפני איומים אלו. אז בואו לפרוץ דרך לקריירה מרתקת – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי האקינג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס האקינג מיועדים, כמובן, לחובבי מחשבים המעוניינים להתמחות בתחום לוהט ומרתק זה, ולהשתלב בעבודות מאתגרות ורווחיות בתחום אבטחת המידע.

אם אתם מתעניינים בלימודי Hacking, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם ההייטק והמחשבים: קורס תכנות, קורס ניהול פרויקטי תוכנה, קורס מומחי סייבר ואבטח מידע וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס האקינג כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות עם עולם המחשבים והאינטרנט (בחלק מהמכללות היכרות בסיסית, ברמת משתמש, מספיקה על מנת להתקבל ללימודים, ואילו באחרות – דרוש ידע מעמיק יותר – כגון ידע ברשתות תקשורת ו/ או SQL, לדוגמא) ובוגרי קורסים בתחום או בוגרי תואר ראשון רלוונטי (מדעי המחשב, הנדסת תוכנה וכו') זוכים לעדיפות בקבלה.

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד עורכים מבחני התאמה וראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס Hacking תלוי, כמובן, בעומקם והיקפם של הלימודים, כמו גם ברמת היכרותם ההתחלתית של הנרשמים עם עולם המחשבים, אך בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום בין 90 ל-300 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם נמשכים מספר חודשים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים פורצי דרך אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס האקרים היא עשירה ומרתקת למדי, והתלמידים נהנים הן מרכישת ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק בתחום והן מרכישת שלל כלים ומיומנויות מעשיות, הודות לתרגולים הרבים וההתנסויות המעשיות המלווים את הקורס.

לעיתים קרובות כוללים לימודי האקינג את התכנים הבאים: מבוא להאקינג; חוקי האקינג; פריצה לרכזת; ציטוט לרשת; התחזות; פריצות לנתבים ושיבוש טבלאות ניתוב; שינוי MAC; התקפות ברמת אפליקציה: גניבת סיסמאות, פריצות לשרתים, סוסים טרויאנים, key logger , buffer overflow; פגיעה במסד הנתונים דרך SQL injection; פריצה לאתר; הכרת נושא ההקשחה החל משרתים, דרך policy ועד לאפליקציה ועוד.

כן כוללים הלימודים, בד"כ, את הנושאים הבאים: עולם ההצפנות; רשתות תקשורת; ניהול אסטרטגית הגנה; ביצוע נזקים לארגון; חדירה והתחזות; כלי הגנה משלימים וקביעת מדיניות; יצירת trunk; הכרת מודלים ותקנים קיימים לאבטחת מידע; כיצד לתכנן מערך אבטחה ייחודי לארגון;Social Engineering System Hacking; Mail Hacking; Google Hacking; Scanning ; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס האקינג אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. לאחר סיום הלימודים יכולים הבוגרים לגשת למבחן ההסמכה לתעודת CEH – Certified Ethical Hacking  - ולזכות בתעודה בינלאומית ויוקרתית זו, המעידה על התמחותם בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס האקינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס האקינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?