קורס הכרת המחשב

הכרת המחשב, יישומיו ורשת האינטרנט

קורס הכרת המחשב
אם אתם לא מסתדרים עם המחשב בבית ומשתדלים להימנע ממגע איתו, אם אתם מרגישים כי חוסר היכרותכם עם יישומי המחשב הבסיסיים מונע מכם להתקדם בעבודה או להצליח בלימודים, או אם אתם מעוניינים לגלות את נפלאותיה של רשת האינטרנט ולגלות עולם חדש שיכול להקל על חייכם ולתרום לכם רבות – הלימודים בקורס הכרת המחשב מיועדים עבורכם.

עולם המחשבים התפתח רבות בעשורים האחרונים, וכיום מיומנויות מחשב נחשבות לבסיסיות למדי – ורצוי כי כל אחד ישלוט בהן. לימודי הכרת המחשב, המשלבים בין לימודי אופיס ללימודי אינטרנט, ידאגו להכיר לכם עולם מרתק זה – כך שתוכלו גם אתם להתחיל להשתמש במחשב ובאינטרנט לצרכיכם האישיים. בואו לקרוא עוד על קורס הכרת המחשב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

לימודי הכרת המחשב ויישומיו, הידועים גם כלימודי אופיס והכרת רשת האינטרנט, מציעים הזדמנות פז לכל מי "שפספס" את מהפכת המחשוב שידע העולם בעשורים האחרונים, ומעוניין ללמוד כעת את הבסיס לעבודה עם המחשב ולגלישה באינטרנט.

מיומנויות המחשב נחשבות, בימינו, למיומנויות בסיסיות, ושליטה בהן תעזור לכם לבצע שלל מטלות בקלות – החל מכתיבת מסמכים ושליחתם, דרך חיפוש כל מה שמעניין אתכם באינטרנט, וכלה בביצוע חישובים מסובכים או קנייה און ליין.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכרת המחשב מיועדים לכל מי שטרם רכש את כישורי העבודה הבסיסיים עם המחשב ויישומיו, אשר מהווים כיום דרישת סף לעבודות רבות ומיומנות חשובה להצלחה בלימודים. לימודי הכרת המחשב מתאימים, כמובן, גם למי שמעוניין להתחיל לגלוש באינטרנט ולהשתמש ביישומי המחשב השונים להנאתו והעשרתו האישית.
הלימודים מתאימים במיוחד לבני גיל הזהב המעוניינים להתעדכן בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכרת המחשב, אולי תגלו עניין גם בקורס וורד, קורס אקסל, קורס פאוורפוינט, קורס אינטרנט, קורס הקלדה עיוורת וקורסים בסיסיים נוספים מעולם המחשבים.  

תנאי קבלה

לימודי הכרת המחשב ורשת האינטרנט אינם מציבים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה והלימודים בהם פתוחים בפני הקהל הרחב. מכללות אחדות דורשות מהמועמדים לדעת אנגלית, לפחות ברמה בסיסית.  

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכרת המחשב ויישומי המחשב משתנה בהתאם להיקף ועומק הלימודים והתרגולים בקורס, אך בדרך כלל כוללים לימודי התחום בין 40 ל -90 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים אחדים, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עסוקים יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים לכם אפשרות ללימודים במערכת שעות גמישה – בהם אתם קובעים מול המכללה את שעות הלימוד המתאימות לכם, ואף משך הלימודים בקורס ייקבע בהתאם לקצב התקדמותכם ורצונכם.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכרת המחשב משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות – שיקנו לכם את מיטב הידע בתחום, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – שידאגו כי תטמיעו את החומר היטב וכי תרכשו מיומנויות מתקדמות בכל יישומי המחשב הבסיסיים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי הכרת המחשב את הנושאים והתכנים הבאים: מבנה המחשב, מערכת ההפעלה חלונות (Windows), רשת האינטרנט – גלישה וחיפוש, עבודה עם תיקיות וקבצים, העכבר והמקלדת, לוח הבקרה, שולחן העבודה, וורד Word, אקסל Excel, פאוורפוינט Powerpoint, אאוטלוק Outlook, קניה בטוחה באינטרנט, בטיחות בגלישה, הקלדה עיוורת ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס הכרת המחשב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס הכרת המחשב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכרת המחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?