קורס טכנאי מחשבים

ללמוד מקצוע נדרש ורווחי

קורס טכנאי מחשבים
אם התברכתם בכישורים טכניים מפותחים, ואם אתם בעלי גישה וחיבה למחשבים – כדאי לכם להכיר את לימודי הכשרת טכנאי המחשבים – לימודי הכשרה מקצועית איכותיים מעולם המחשבים, אשר יכשירו אתכם בזמן קצר יחסית (בדרך כלל מספר חודשים) לעבודה נדרשת ורווחית, בה תעסקו בתיקון ותחזוקת מחשבים – כשכירים או כעצמאיים.

המחשבים מצויים כיום כמעט בכל בית ומשרד, וכיוון שלאחר שימוש ממושך כמעט כל מחשב "עושה בעיות" – הביקוש לטכנאי מחשבים איכותיים הוא רב – והם נהנים מיכולת להשתלב בקלות יחסית בעבודה עם פרנסה נאה. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים מרתקים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס טכנאי PC.    
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס טכנאי PC מיועדים, כמובן, לחובבי מחשבים, אשר התברכו בכישורים טכניים טובים, ומעוניינים לזכות בהכשרה מקצועית איכותית לעבודה נדרשת ורווחית. הלימודים מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים (במכללות רבות ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון), כמו גם לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי טכנאי מחשבים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולם ההייטק והמחשבים – קורס ניהול רשתות תקשורת, קורס פיתוח אפליקציות, קורס בניית אתרים וכיו"ב.

תנאי קבלה

אמנם תנאי הקבלה המדויקים לקורס טכנאי מחשבים נייחים יכולים להשתנות מעט בין מכללות שונות – אך ודאי תשמחו לדעת כי לא נדרש כל ידע בתכנות על מנת להתקבל ללימודים. למעשה, במרבית המכללות בתחום תנאי הקבלה כוללים רק דרישה לידיעת אנגלית ויכולת שימוש בסיסית במחשב ובאינטרנט.

מכללות אחדות דורשות כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים אף מקיימות המכללות ראיונות קבלה ומבחנים ייעודיים שונים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס טכנאי מחשבים משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים, וכמות הזמן המוקדשת לתרגולים בכיתה. מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, כאשר הקורסים הארוכים יותר כוללים, לעיתים, הסמכות נוספות – כהסמכת טכנאי מחשבים ניידים או הסמכה בתחזוקת רשתות תקשורת, לדוגמא.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו, אך לא בטוחים כי סדר יומכם העמוס יאפשר לכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

קורס טכנאי PC משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים לבין תרגולים והתנסות מעשית מקיפה, לרבות עבודה במעבדות משוכללות ועתירות ציוד.

לעיתים קרובות כוללים לימודי טכנאי מחשבים את הנושאים הבאים: סטטיסטיקה, אלקטרוניקה, יסודות החשמל, בסיסי נתונים, סוגי תקשורת בין מחשבים, פרוטוקולים וסוגי רשתות, גרפיקה ממוחשבת, מולטימדיה ואינטרנט, תחזוקת PC, מבנה המחשב, סוגי זיכרונות, המעבד, הדיסק הקשיח, אמצעי אחסון, לוחות אם, מסך וכרטיס מסך, כרטיסי קול, התקני פלט וקלט, ציוד היקפי, חיבור לרשת, מודמים, חייגנים, DSL, שרתים, שרתי דואר, וירוסים, תוכנות ריגול, תמיכה מרחוק, מערכות הפעלה, אבטחת מידע, תיקון מחשבים נייחים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס טכנאי מחשבים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מקבלים הבוגרים תעודה המוכרת על ידי משרד התמ"ת ומה"ט, ובחלק מהמכללות אף נהנים הבוגרים מקבלת תעודה הסמכה בינלאומית יוקרתית – כתעודת MCDST של Microsoft (קבלת התעודה כרוכה במעבר מוצלח של מבחני ההסמכה).  

אפשרויות תעסוקה

כיום, כאשר כמעט בכל בית ומשרד יש לפחות מחשב אחד – וכיוון שמחשבים, לאחר זמן מה, נוטים לקלקולים שונים – בוגרי קורס טכנאי מחשבים יוכלו להשתלב בקלות ומהירות יחסית בעבודה בתחום – במעבדות מחשבים, בחנויות מחשבים וכו'. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית – ולפתוח עסק פרטי לתיקון ותחזוקת מחשבים.

חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בשוק העבודה – בין אם על ידי הפנייתם למעסיקים רלוונטיים ובין אם על ידי סיוע בפתיחת עסק עצמאי – כך שהשתלבותם בשוק תהא חלקה למדי.
איפה אפשר ללמוד קורס טכנאי מחשבים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טכנאי מחשבים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?