קורס ניהול רשתות תקשורת

לימודים שייקחו אתכם קדימה

קורס ניהול רשתות תקשורת
אם גם אתם חולמים להשתלב בעבודה בעולם ההייטק והמחשבים אך אינכם יודעים איך בכלל מתחילים, ואף חוששים כי תואר בהנדסה או מדעי המחשב לא באמת מיועד עבורכם, אז יש לנו הצעה עבורכם – קורס ניהול רשתות תקשורת: קורס איכותי אשר יכשיר אתכם, תוך פחות משנה, בכל הידע והכלים על מנת להשתלב בתחום מבוקש זה, האחראי על כל האמצעים המרכיבים את רשת התקשורת בארגון.

לימודי ניהול רשתות, המתאימים גם למי שאינו בעל רקע וניסיון בתחומי המחשבים מתקיימים במגוון מסלולים – החל מלימודים בסיסיים בתחום, דרך לימודים המסמיכים את בוגריהם כמנהלי רשתות מוסמכים של החברות המובילות בתחום (מיקרוסופט, סיסקו וכו') ועוד, כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים לו ביותר. בואו לקרוא עוד על קורס מנהלי רשתות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מנהלי רשתות תקשורת מיועדים לבעלי כישורים טכניים וגישה לעולם המחשבים, המעוניינים להשתלב בעבודה נדרשת בעולם המחשבים. קורס זה יכול להוות נקודת פתיחה מצוינת לקריירה מוצלחת בתחום המחשוב.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול רשתות תקשורת, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול רשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט – MCSA, קורס ניהול רשתות לינוקס, קורס ניהול רשתות מוסמך סיסקו – CCNA, קורס טכנאי PC, קורס טכנאי מחשבים ותחזוקת רשתות תקשורת וקורסים נוספים מהתחום.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: היכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים והאינטרנט וידיעת אנגלית ויכולת התמודדות עם קריאת טקסטים באנגלית טכנית. חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, ולעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה.

כמו כן – לחלק מהקורסים הקצרים יותר בתחום, המיועדים לבעלי ידע וניסיון בתחומי המחשבים, נדרשים המועמדים להיכרות מעמיקה יותר עם התחום ולהסמכה בסיסית בו – כהסמכת טכנאי PC, למשל.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניהול רשתות נע, בדרך כלל, בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חמישה חודשים לשנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד השבועיים (בדרך כלל מתקיימים מפגש אחד או שניים בשבוע) ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי ניהול רשתות תקשורת,  אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לפנות די זמן לשם כך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים – או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס ניהול רשתות תקשורת דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים ומעמיקים לצד השתתפות בשלל תרגולים והתנסויות מעשיות – כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי ניהול רשתות תקשורת את התכנים הבאים: מושגי יסוד ברשתות תקשורת, ציוד רשתות נפוץ, הקמת רשת תקשורת קווית ואלחוטית (LAN /WAN), פרוטוקולי תקשורת, טופולוגיות רשת שונות, טכנולוגיות רשת נפוצות (ADSLATM), אבטחת מידע ברשת, ביצוע שחזורי מידע, גיבוי מידע, ניהול מערכת מצבי קריסה, מתן פתרונות לתקלות בזמן אמת, עבודה ברשת מול קבוצות מחשבים, הגדרת מחשבים ומשתמשים, נתבים, תמיכה מרחוק, TCP/IP, ניהול משתמשים, אובייקטים והרשאות Domain ועוד.

תעודה

בוגרי קורס ניהול רשתות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהקורסים אף דואגים להכין את בוגריהם למבחני ההסמכה של החברות המובילות בתחום – ובוגרים אשר יעמדו בהצלחה במבחנים אלו יהיו זכאים לתעודות הסמכה בינלאומיות יוקרתיות – כתעודת MCSA של מיקרוסופט או תעודת CCNP של סיסקו.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול רשתות תקשורת?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול רשתות תקשורת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?