קורס ניתוח מערכות מידע

הכשרה מרתקת לעבודה נדרשת

קורס ניתוח מערכות מידע
אם אתם עוסקים בעולם המחשבים, ההייטק והניהול ומחפשים לימודים שיעזרו לכם להתקדם ולהתפתח, או אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בעולם מרתק ורווחי – ההולך והופך מבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות – הלימודים בקורס ניתוח מערכות מידע יכולים להתאים לכם עד מאד. שלב ניתוח מערכות המידע הוא אחד השלבים החשובים במחשובו של כל ארגון, ועל כן הביקוש למנתחי מערכות מידע איכותיים הוא רב במיוחד – והם משתלבים בקלות יחסית בעבודות בתחום.

ניתוח מערכות מידע מאפשר התאמה בין מערכות מידע שונות לארגונים וללקוחות. מנתח מערכות המידע חוקר את מצב הארגון לו מיועדת המערכת ומסייע ללקוח להגדיר את דרישותיו ואת מטרות המערכת ומכאן חשיבותו הרבה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ניתוח מערכות מידע.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניתוח מערכות מידע מיועדים, בראש ובראשונה, לעוסקים בתחומי המחשבים או הניהול ולמעוניינים להשתלב בעולם ניתוח מערכות המידע. כן מתאימים הלימודים למנתחי מערכות מידע המעוניינים להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום ולהתעדכן בחידושים האחרונים.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניתוח מערכות מידע, אולי תגלו עניין גם בלימודי ניהול מערכות מידע, לימודי תואר ראשון במערכות מידע, לימודים בקורס CRM וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ניתוח מערכות מידע כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: אנגלית ברמה טובה והיכרות עם עולם המחשבים (לעיתים נדרש ידע מעמיק יותר בתחום).

חלק מהקורסים בתחום אף מאפשרים רק לבעלי תואר ראשון רלוונטי או ניסיון מעשי מתאים להתקבל ללימודים, ולעיתים אף עורכות המכללות מבחני קבלה וראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניתוח מערכות מידע משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים ודרגת ההכשרה לה זוכים הבוגרים, כמו גם בהתאם לרמת ידיעותיהם ההתחלתית של התלמידים בקורס (מנהלים ועובדי בתחומי המחשבים וההייטק או חסרי ידע וניסיון רלוונטיים).

קורסים בסיסיים יחסית וקורסים המיועדים לבעלי רקע רלוונטי כוללים כ-200 שעות לימוד אקדמיות לערך, ואילו קורס ניתוח מערכות מידע מקיף ומעמיק כולל כ-500-600 שעות לימוד אקדמיות (מתוכן כ-100-200 שעות המוקדשות לפרויקט הסיום).

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק גדול מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת, תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מנתחי מערכות מידע דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים והשתתפות בתרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות הכנת פרויקט גמר (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לימודי ניתוח מערכות מידע כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: תכנון, הקמה והטמעה של מערכות מידע; ניהול פרויקטים בסביבות מחשוב פתוחות ושימוש בנוהל מפת"ח בסביבה ארגונית משתנה; מבוא לתכנות; תכנות בסביבת net.; תכנות מסדי נתונים SQL; סביבת שרת/לקוח; עיצוב מסדי נתונים; בנית אב-טיפוס; מחוללי יישומים VisualDOT .NET ; ניתוח ב- UML; ניתוח לפי אובייקטים; שימוש בכליCASE Architect; אבטחת ובקרת איכות ועוד.

כמו כן, כוללים הלימודים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מחשוב הארגון ERP; ניהול לקוחות CRM; SOA ; אבטחת איכות תוכנה; אבטחת מידע (הגנה על המחשב מפני וירוסים, סוסים טרויאניים או ניסיונות פריצה); מסחר אלקטרוני E-CRM;Data Warehouse; Business Intelligence – BI; בדיקות תוכנה QA; ממשק משתמש UI; פיתוח מערכות מידע מבוזרות; בקרת מערכות מידע; תקשורת נתונים, בקרת זרימה; ועוד.

תעודה

בוגרי קורס ניתוח מערכות מידע, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

תחום מערכות המידע הוא מבוקש במיוחד והוא רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות – כך שבוגרי הקורס צפויים להשתלב בקלות יחסית בשלל העבודות בתחום – במגזר הפרטי או הציבורי, וכשכירים או כעצמאיים.
איפה אפשר ללמוד קורס ניתוח מערכות מידע?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניתוח מערכות מידע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?