קורס אקסל - EXCEL

תוכנת הגיליונות האלקטרוניים הנפוצה

קורס אקסל - EXCEL
אם אתם מעוניינים (או נדרשים) לבצע חישובים סטטיסטיים, חישובי שכר, להפיק דו"חות מכירות, הכנסות והוצאות, לחשב ציונים ולנהל טבלאות נתונים גדולות – וטרם רכשתם היכרות קלה או מעמיקה עם תוכנת אקסל – כדאי לכם מאד להצטרף ללימודים בקורס EXCEL, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

תוכנת EXCEL, המהווה חלק מתוכנות האופיס של מיקרוסופט, היא אחת התוכנות המובילות בעולם לבנייה וניהול של גיליונות אלקטרוניים, והיא יכולה לתרום רבות לסטודנטים מתחומים רבים ולעוסקים במקצועות שונים, ולהפוך את עבודתם לקלה, פשוטה, מהירה וטובה יותר. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא עוד על לימודי אקסל.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אקסל פונים לקהלי יעד רבים, שכן עובדים בתחומים רבים נדרשים להכיר לעומק תוכנה זו, ועובדים רבים אף יותר – כמו גם סטודנטים – נדרשים לשלוט לפחות בפונקציות הבסיסיות של התוכנה.

לימודי אקסל חשובים במיוחד לעובדים במשרות אדמיניסטרטיביות (מזכירות, ניהול לשכה וכו'), תפקידי ניהול חשבונות וכספים, תחומי הפיננסים ותחומים רבים נוספים.

אם אתם מתעניינים בלימודי Excel, אולי תגלו עניין גם בקורס SPSS, קורס OFFICE, קורס WORD, קורס POWERPOINT וקורסים נוספים להיכרות עם תוכנות המחשב הנפוצות.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס אקסל בסיסי (קורס אקסל למתחילים) אינם כוללים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה (אם כי לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית באנגלית), ואילו הקבלה ללימודים בקורס אקסל מתקדמים מותנים, כמובן, בהיכרות עם התוכנה ושליטה בפונקציות הבסיסיות בה.

כמו כן, קורסים המיועדים לקהלי יעד ספציפיים (כקורס אקסל למנהלי חשבונות וכספים, לדוגמא) מיועדים, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

הלימודים בקורס אקסל אינם ארוכים במיוחד: קורס Excel בסיסי כולל, בדרך כלל, בין 15 ל-30 שעות לימוד בלבד, וקורס אקסל למתקדמים כולל, לרוב, בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות. קורס אקסל מתחילים המכשיר את בוגריו בידע וכלים מתקדמים כולל  בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות.

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורסי אקסל בין חודש לשלושה חודשים, בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל ומתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים חשובים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורסים בתחום, עקב סדר יומכם העמוס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – דוגמת סטודנטים ואנשים עובדים, יכולים להשתלב בקלות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס Excel כוללים, כמובן, לא רק הרצאות עיוניות ותיאורטיות שיקנו לכם ידע נרחב על שימושי התוכנה השונים, אלא גם תרגולים רבים שידאגו כי אתם מיישמים את החומר הנלמד היטב.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס אקסל משתנים בין קורסים שונים בתחום, בהתאם לרמת ההכשרה המוקנית לבוגריהם ורמת ידיעותיהם ההתחלתית של הנרשמים.

הלימודים בקורס אקסל בסיסי (קורס אקסל למתחילים) כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: היכרות עם סביבת העבודה, הזנה מחיקה ועריכת נתונים, ניהול שורות ועמודות, סינון ומיון תאים, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, נוסחאות (סכום, ממוצע, ספירה), אשף הפונקציות, עיצוב הגיליון, בדיקה ותיקון שגיאות, הגדרות עמוד והדפסה ועוד.

הלימודים בקורס אקסל למתקדמים כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: קליטת נתונים מצד שלישי, טבלאות ציר, קיבוץ נתונים, vlookup, טבלאות ציר, פונקציות פיננסיות, אוטומציה של תהליכים, היכרות עם שלל פונקציות מתקדמות נוספות ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס אקסל, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אקסל - EXCEL?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אקסל - EXCEL
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?