קורס צילום סטודיו

צילום אופנה וצילום לפרסומות

קורס צילום סטודיו
צילום סטודיו הוא צילום מקצועי, בו מוטלת על הצלם אחריות רבה, שכן הוא הוא משמש, למעשה, בנוסף לתפקידו כצלם (הכולל, בין היתר, אחריות על התאורה המתאימה, בחירת סוג העדשה המתאים וכו'), גם כמעצב (המחליט על הקומפוזיציה בצילום, אילו אובייקטים יכללו בו ומה יהיו היחסים ביניהם), והן כבמאי (המדריך את הדוגמנים).

על העוסקים בתחום אף להכיר מקרוב את תוכנת הפוטושופ, המשמשת רבות בעבודת צילומי הסטודיו. על כן נדרשים העוסקים בתחום למיומנות רבה, ידע רב ושלל כלים, ההופכים את עבודתם ליצירה אמנותית של ממש. לימודי צילום הסטודיו, המיועדים, בדרך כלל, לבוגרי קורס הצילום הבסיסי, הינם לימודים עשירים ומרתקים במיוחד, אשר יכשירו אתכם בכל הדרוש לצלם המקצועי והאיכותי. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודים יצירתיים ומרתקים אלו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

צילומי סטודיו מאופיינים בהיותם מחושבים ומנוטרים, ולמעשה – מבוימים,  מא' ועד ת': הצלם קובע את מקורות האור שבשימוש (טבעיים או מלאכותיים) ועוצמתם, כמו גם את זוויות הצילום והקומפוזיציה, במטרה ליצור את האווירה הנדרשת.
 
צילומי הסטודיו דורשים יצירתיות, מחשבה, הכנה מראש וכישרון רב, ובניגוד לצילום "רגיל", המתבצע בשניות או בדקות, והתזמון מהווה בו גורם מכריע, צילומי סטודיו אורכים זמן רב יותר, שכן יצירת הסט המושלם היא עבודה הדורשת זמן רב.

צילומי הסטודיו כוללים מגוון נרחב של תתי ז'אנרים – צילומי אופנה, צילומי דיוקן, צילומי מוצרים לפרסומות ועוד, ולמעשה חלק ניכר מהצילומים בהם אנו נתקלים על דפי המגזינים (או באתרי האינטרנט השונים) הם פרי יצירתם של צלמי סטודיו מקצועיים.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס צילום סטודיו מיועדים לאנשים יצירתיים, בעלי תפיסה אסתטית טובה וחובבי צילום, המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית כצלמי סטודיו- בין אם לצורך העשרה אישית מרתקת, ובין אם לצורך הכשרה מקצועית שתעזור להם להשתלב בעבודה בתחום.

אם אתם מתעניינים בקורס צילום סטודיו, ייתכן כי תמצאו עניין רב גם בלימודי צילום דיגיטלי, קורס פוטושופ, ומגוון קורסים אחרים מתחומי האמנות – כגון קורס ציור ורישום, לדוגמא.

תנאי קבלה

קורס צילום סטודיו הוא קורס מתקדם בתחומי הצילום, ועל כן נדרשים המועמדים ללימודים להיות בעלי רקע וניסיון בצילום, או בוגרי קורס צילום בסיסי. לעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות טרם קבלתם לקורס.

כמו כן, בחלק מהמכללות, על מנת להשתתף בלימודים, נדרשים הנרשמים להיות בעלי מצלמה דיגיטלית איכותית. חלק מהקורסים בתחום אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית עם תוכנת הפוטושופ. לבסוף, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי צילום סטודיו כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות, והם נפרשים על פני 8 עד 15 מפגשים (לרב במתכונת של מפגש אחד בשבוע).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים ויצירתיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים או סטודנטים עסוקים יכולים, בקלות יחסית, להשתלב בלימודים, ללא צורך לפספס ימי עבודה או לימודים.

נושאי לימוד

קורס צילום סטודיו הוא קורס מקצועי ואיכותי, ועל כן כולל לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד התנסות מעשית נרחבת ושלל תרגולים של עבודות הסטודיו השונות.

לימודי צילום סטודיו כוללים, בד"כ, את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לצילום סטודיו, הכרת המצלמה, חלקיה והפונקציות בה, היכרות עם הציוד המקצועי בסטודיו, האור והשפעתו על הצילום, שימוש במספר מקורות אור, מדידות אור נופל ואור חוזר, תאורה טבעית ומלאכותית, קומפוזיציה, סגנונות וזרמים בצילום הסטודיו, צילומי מוצר, צילומי דיוקן (פורטרטים), צילומי אופנה, שימוש בתוכנת פוטושופ ותוכנות גרפיות, בניית סט, צילומי בוק לשחקנים, צילומי מזון, בחירת עדשה, היכרות עם יצירות מופת מתחום צילומי הסטודיו, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס צילום סטודיו, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כצלמי סטודיו מקצועיים בסטודיואים לצילום, באולמות אירועים, בחברות פרסום והפקה, ובכל מקום בו נזקקים לשירותיו של צלם סטודיו מקצועי ואיכותי. כן יוכלו הבוגרים לפתוח סטודיו צילום עצמאי משל עצמם.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם ללמוד את כל רזי הצילום המבוקר, ואתם מעוניינים לקבל את כל הכלים והמיומנויות הדרושים לצלם סטודיו מקצועי, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס צילום סטודיו, המוצע לכם על ידי המכללות ומוסדות הלימוד המובילים.

לימודים אלו, הנמשכים זמן קצר יחסית – בדרך כלל לא יותר משלושה חודשים – יכשירו אתכם בכל שעליכם לדעת על מנת להשתלב בשלל העבודות בתחום. אז בואו ליהנות מלימודים אסתטיים במיוחד ומקורס מלא השראה – בואו ללמוד בקורס צילום סטודיו.
איפה אפשר ללמוד קורס צילום סטודיו?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס צילום סטודיו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?