קורס צילום דיגיטאלי

לימודים מרתקים לאנשים יצירתיים

קורס צילום דיגיטאלי
בשנים האחרונות הולך והופך תחום הצילום הדיגיטלי לפופולארי במיוחד ולמעשה, הולך ומשתלט הצילום הדיגיטלי על עולם הצילום החובבני והמקצועי כאחד. בימינו, בהם אנשים רבים מתעדים כמעט כל רגע בחייהם – עולים כפורחים לימודי הצילום, המקנים למשתתפיהם שלל כלים ומיומנויות לצילום איכותי ומקצועי הרבה יותר, ואף מכשירים אותם כאנשי מקצוע מובילים.

אחד הקורסים הפופולריים בתחום הוא קורס צילום דיגיטלי (כמו גם קורס צילום הסטודיו). אם גם אתם מתעניינים בלימודים מעשירים ומרתקים אלו, אך מעוניינים לקבל עליהם מידע נוסף לפני שתחליטו להירשם – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות אפשרויות הלימוד בקורסים לצילום דיגיטלי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הצילום הדיגיטלי הולך ודוחק את הצילום האנלוגי של מצלמות הפילם הוותיקות, שכן הוא טומן בחובו מספר יתרונות: ניתן לראות באופן מידי את תוצאת הצילום, בלי צורך להמתין לאורכו של הליך הפיתוח ואין צורך לקנות סרטי צילום (פילם), וגם לא להדפיס את התמונות, ובכך לחסוך בעלויות הכוללות ואף לתרום לשמירה על איכות הסביבה.

כיוון שאין הצילום מוגבל לכמות התמונות בסרט הצילום, אף ניתן לצלם כמה תמונות שרוצים, ללא עלות נוספת. ניתן לשלוח את התמונות בקלות ומהירות בדואר אלקטרוני, לעיתים אפילו מהמצלמה עצמה. העלות של מצלמות דיגיטליות באיכות מעולה היא נמוכה יחסית לעלותן של מצלמות פילם באותה האיכות.

הרגישות לאור של המצלמות הדיגיטליות היא גבוהה במיוחד. הנוחות של המצלמות הדיגיטליות היא רבה – הן קומפקטיות, בעלות ממשק משתמש נוח במיוחד, ומסך בו ניתן לראות את התמונה המצולמת. ניתן לעבד את התמונה ולבצע בה תיקונים. הצילום הדיגיטלי כולל עוד יתרונות רבים נוספים, עליהם תוכלו ללמוד בקורסים בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס צילום דיגיטלי מתאימים לאנשים יצירתיים ואומנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, הרוצים להכיר ולהתפתח בתחומי הצילום. הלימודים מיועדים הן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת והן למעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית.

אם אתם מתעניינים בלימודי צילום דיגיטלי ייתכן כי תמצאו עניין גם בקורס צילום סטודיו, קורס פוטושופ וקורסים נוספים מתחומי האמנות והיצירה.

תנאי קבלה

חלק מהקורסים ללימודי צילום דיגיטלי פתוחים לקהל הרחב – וכל המעוניינים בלימודים מוזמנים להירשם, אולם קורסים אחרים בתחום מיועדים רק לבעלי ידע וניסיון בצילום (לאו דווקא דיגיטלי) ולבוגרי קורסים בסיסיים בתחום. לעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות, המעיד על יצירתם וכישרונם בתחום, וחלק מהמוסדות אף מקיימים ראיונות קבלה במטרה לבדוק את מידת התאמת ללימודים בקורס.

כמו כן, בעלות על מצלמה דיגיטלית איכותית היא, כמובן, הכרח, למי שמעוניין ליהנות מלימודים מרתקים אלו.

משך לימודים

משך לימודי צילום דיגיטלי בהתאם לעומק הלימודים, היקפם ומטרתם (העשרה אישית בסיסית או הכשרה מקצועית נרחבת). חלק ניכר מהקורסים בתחום כולל בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם נמשכים בין חודשיים לארבעה חודשים, אולם קיימים גם קורסים קצרצרים ובסיסיים, הפותחים בפני התלמידים צוהר אל עולם הצילום הדיגיטלי המרתק, וכוללים מפגשים אחדים בלבד, כמו גם קורסים מעמיקים ומקיפים, הנמשכים כשנה שלמה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים ומרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שתשמחו לשמוע: חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים (לעיתים בנוסף ולעיתים במקום קורסי הבוקר)כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להצטרף ללימודים בזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

חשוב לדעת כי פעמים רבות כוללים הלימודים ימי התנסות חווייתית בצילומי חוץ, הדורשים, כמובן, פגישות בשעות האור. בכדי להקל עליכם מתקיימים מפגשים אלו (בחלק ממוסדות הלימוד) בימי שישי בבוקר, כך שלא תצטרכו לוותר על ימי עבודה או לימודים.  

נושאי לימוד

לימודי צילום דיגיטלי כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות חווייתיות – סדנאות אומן, ימי סיור ועוד.

הלימודים בקורס צילום דיגיטלי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של הצילום ושל הצילום הדיגיטלי, הכרת המצלמה הדיגיטלית, מושגי יסוד בצילום, מרכיבי השפה הצילומית, עיבוד תמונה בפוטושופ ותוכנות גרפיות רלוונטיות נוספות, סוגי מצלמות, אור ומדידות אור, חשיפה, מהירות תריס, צילומי יום וצילומי לילה, צילום פורטרטים, צילום אורבני, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת התלמידים הינה לעילא ועילא.

תעודה

בוגרי קורס צילום דיגיטלי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים של הקורסים המעמיקים והמקיפים בתחום, להשתלב בעבודה כצלמים שכירים בסטודיואים, מערכות עיתונים וז'ורנלים, אתרי אינטרנט וכד',  או לצאת לדרך עצמאית ולפתוח סטודיו צילום משל עצמם. כן יכולים הבוגרים לפתח קריירה אמנותית בתחום.

סיכום

לסיכום, אם התברכתם בחוש אסתטי מפותח ותפיסה אסתטית טובה, אם אתם מחפשים אפיק אמנותי ויצירתי לביטוי אישי, ואם אתם להוטים להנציח את הרגעים היפים והמראות המרהיבים הרבים בחיים – לימודי צילום דיגיטלי יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים מרתקים ומעשירים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וילמדו אתכם את כל סודות עולם הצילום הדיגיטלי. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי יופי – בואו ללמוד בקורס צילום דיגיטלי.
איפה אפשר ללמוד קורס צילום דיגיטאלי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס צילום דיגיטאלי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?