קורס עיצוב

מגוון עשיר של קורסים מרתקים

קורס עיצוב
אם אתם בעלי נטייה אמנותית, חוש אסתטי מפותח ורצון להשתלב בעבודה מרתקת בה יבואו הללו לידי ביטוי – לימודים בקורסים בתחום העיצוב יכולים להתאים לכם עד מאד. תחום העיצוב הוא נרחב מאין כמוהו ומגוון הקורסים בו רב הוא – בין אם ברצונכם בהעשרה אישית לעיצוב הבית, בהכשרה מקצועית מעמיקה בעיצוב גרפי או בקורס מתקדם למעצבי אופנה מומחים – תוכלו למצוא את הקורס בו אתם חושקים.

כיוון שהעיצוב הולך ותופס מקום חשוב במיוחד בעולם המודרני – עד כי לעיתים העיצוב הוא חזות הכל – יכולים המעצבים המקצועיים להשתלב בשלל עבודות מרתקות ורווחיות – ולעזור להפוך את עולמינו למקום נאה יותר – ולעיתים קרובות – אף לשפר את נוחות השימוש במוצרים שונים. אז בואו ליהנות מלימודים שמעוצבים לטעמכם האישי – בואו לקרוא מידע נוסף על קורסי עיצוב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

לימודי עיצוב מיועדים, כמובן, למי שהתברכו בתפיסה אסתטית מעולה ולמי שחושקים להשתלב בעבודה המשלבת נטיות אמנותיות עם פרקטיקה ואפשרויות פרנסה.

מגוון הקורסים בתחומי העיצוב הוא נרחב ומתאים למטרות שונות – אם ברצונכם בלימודי העשרה או בהכשרה מקצועית מעמיקה – תוכלו למצוא בדיוק את הקורס העונה למטרותיכם.
 

דרישות קבלה

תנאי הקבלה ללימודים בקורס עיצוב משתנים, כמובן, בהתאם לקורס הספציפי.

יחד עם זאת, קורסי מבוא וקורסים בסיסיים בתחום אינם כוללים כל תנאי קבלה, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים וקורסים מתקדמים בתחום דורשים, לעיתים קרובות, כי המועמדים יציגו תיק עבודות, יעברו מבחנים ייעודיים שונים (כמבחן יצירתיות, לדוגמא), יעברו ראיון אישי ועוד.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורסים בתחום העיצוב משתנה, כמובן, בהתאם למטרת הקורס – ואורך הלימודים בקורס עיצוב גרפי אינו דומה לאורך הלימודים בקורס עיצוב אביזרי אופנה, לדוגמא. כמו כן, גם קורס עיצוב פנים, לדוגמא, משתנה באורכו – בהתאם לרמת ההכשרה הניתנת לבוגרים (כלומר, האם מדובר בקורס להעשרה אישית או בקורס להכשרה מקצועית).

הקורסים הקצרים בתחום, המיועדים בעיקר להעשרה אישית ולפתוח צוהר אל לימודי התחום (כגון קורס הום סטיילינג או קורס עיצוב בזכוכית, לדוגמא) נמשכים בדרך כלל חודשים אחדים (כחודש עד ארבעה חודשים), ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים – שנועדו להכשיר אנשי מקצוע בתחום (כגון קורס עיצוב אופנה או קורס עיצוב גרפי, לדוגמא) נמשכים חודשים רבים – ויכולים אף להימשך כשנתיים.

לימודי תואר ראשון בעיצוב נמשכים בין שלוש לארבע שנים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודי עיצוב, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לפנות ללימודים, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, במטרה להקל גם על אנשים עובדים וסטודנטים ליהנות מלימודים מעשירים אלו.
 

מסלולי לימוד

קיים מגוון רחב של קורסים בתחום העיצוב, כך ש(כמעט) כל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המעניין והמושך אותם ביותר.

הקורסים הפופולאריים בתחום כוללים מספר קטגוריות:

קורסי עיצוב אופנה – לרבות קורס עיצוב נעליים, קורס עיצוב תיקים, קורס עיצוב אקססוריז וכו'.

קורסי עיצוב גרפי – לרבות קורס תקשורת חזותית, קורס עיצוב אתרי אינטרנט וכו'.

קורסי עיצוב פנים – לרבות קורס הום סטיילינג, קורס עיצוב גינות, קורס עיצוב חלונות ראווה וכו'.

קורסי עיצוב ואמנות – לרבות קורס פיסול, קורס עיצוב בזכוכית, קורס עיצוב בעיסת נייר וכו'.

קורסי עיצוב ואסתטיקה – לרבות קורס עיצוב שיער, קורס עיצוב גבות וכו'.

קורסי עיצוב תעשייתי – לרבות קורס עיצוב מוצר וכיו"ב.

תכנית לימודים

הלימודים בקורס עיצוב כוללים, כמובן, לא רק שלל נושאים עיוניים ותיאורטיים מרתקים – אלא גם התנסות מעשית חווייתית, סיורים מקצועיים, תרגולים וסדנאות אומן – בהתאם לתחום הלימודים הספציפי.

תעודה

בוגרי קורס עיצוב, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?