קורס סידור פרחים

לימודי שזירת פרחים

קורס סידור פרחים
שום אירוע חגיגי – ותהא זו חתונה, בר מצווה, או כינוס מקצועי, אינו שלם ללא סידור פרחים, אשר ישובב את לב החוגגים. ככלל, כבר מאות בשנים שהפרחים מהווים חלק אינטגרלי מהתקשורת בין בני האדם, ולעיתים סידור פרחים קולע יכול להביע את מה שאין בכוחן של המילים לומר.

תחום עיצוב ושזירת הפרחים דורש ממבצעיו להכיר לעומק את עולם הפרחים ואת המשמעויות השונות המיוחסות לכל פרח ופרח, והעוסקים בתחום אף נדרשים ליכולת יצירתית גבוהה ותפיסה אסתטית מעולה, כמו גם ליכולת אומנותית ליצור זרים מרהיבים. אם גם אתם מעוניינים ללמוד את כל סודותיו של עולם סידור הפרחים – לצורך העשרה אישית או לצורך השתלבות בעבודה בתחום, מומלץ כי תירשמו ללימודי שזירת פרחים. בואו לקרוא עוד אודות קורס שזירת הפרחים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

סידור הפרחים מלווה את האנושות כבר אלפי שנים, ועדויות קדומות מעידות כי כבר בימי המצרים הקדמונים (בשנת 2800 לפני הספירה לערך) התייחסו לסידור הפרחים בכובד ראש, הן לצרכים פולחניים והן לצרכים עיצוביים ואומנותיים.

במהלך אלפי שנים שחלפו מאז לא איבדו זרי הפרחים ועיצובי הפרחים מחשיבותם, וגם בימינו שום אירוע חשוב – חתונה, לוויה, ארוחה חגיגית או אפילו דייט ראשון, אינו שלם בלעדיהם.

לימודי שזירת פרחים ידאגו להכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וילמדו אתכם את "שפת הפרחים". אז בואו ליהנות מלימודים ריחניים, יצירתיים ויפים במיוחד של אמנות יפהפיה וייחודית – בואו ללמוד בקורס סידור פרחים.

קהל יעד

לימודי סידור הפרחים מיועדים לאנשים יצירתיים ואמנותיים, המעוניינים בהעשרה אישית מרתקת שתהפוך את ביתם ליפה מתמיד, כמו גם לאלו אשר מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבי פנים, ומעצבי ומפיקי אירועים, המעוניינים בכלים אשר יהפכו את עבודתם למושלמת אף יותר מהרגיל, כמו גם לבעלי ומנהלי חנויות פרחים, המעוניינים להתמקצע בתחום.

אם אתם מגלים עניין בלימודים יפהפיים אלו, אולי תתעניינו גם בלימודי עיצוב ואמנות נוספים – דוגמת קורס עיצוב התכשיטים, קורס עיצוב בזכוכית, קורס פיסול, וקורסים נוספים מהתחום.

תנאי קבלה

בדרך כלל, הקבלה לקורס סידור פרחים בסיסי פתוחה בפני הקהל הרחב, ואין כלל תנאי קבלה העומדים בין המעוניינים להירשם לבין הלימודים בקורס. קורסים מתקדמים יותר בתחום פתוחים רק בפני בוגרי הקורסים הבסיסיים, או בפני בעלי רקע וניסיון מעשי בעבודה בתחום. הקבלה לקורסים המתקדמים מותנית, לעיתים, בהצגת תיק עבודות.

משך לימודים

משך לימודי  שזירת פרחים משתנה בהתאם להיקפו ועומקו של הקורס ורמתו (קורס בסיסי או קורס מתקדם).

קורסי העשרה בתחום, המקנים ידע בסיסי בלבד וטובים עבור מי שמעוניין בסידור פרחים בביתו הפרטי, כוללים, בדרך כלל, כחמישה כד שבעה מפגשים. הקורסים הבסיסיים בתחום, המיועדים לחסרי כל רקע וניסיון, כוללים, בדרך כלל, בסביבות השניים עשר מפגשים (כ-40 עד 60 שעות לימוד אקדמיות), והם מאפשרים לבוגריהם להתחיל לעסוק בתחום, אם כי לא בצורה מקצועית למהדרין.

קורסים מתקדמים, המיועדים לבוגרי הקורס הבסיסי, כוללים גם הם, בדרך כלל, כשניים עשר מפגשים לערך (40 עד 60 שעות לימוד אקדמיות), וקורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, המקנים הכשרה מקצועית איכותית ורחבה, כוללים בסביבות ה- 90 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים ומהנים אלו, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס תתקשו להשתלב בקורס, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות מציעות מגוון מסלולי לימוד לבחירת התלמידים – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב, בימי שישי בבוקר, ואפילו קורסים בתיאום אישי, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, בזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי שזירת פרחים משלבים בין לימודים של שלל נושאים עיוניים מרתקים, לבין תרגולים רבים של כל שלבי ושיטות הסידור והעיצוב.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס סידור הפרחים בהתאם לרמת הלימודים בקורס (העשרה, בסיסי או מתקדמים), אולם, בדרך כלל כוללים הלימודים את הנושאים הבאים: עקרונות בשזירה קלאסית, סידורי עלים וירק, טיפול בפרחים שונים, יסודות סידור צבעים, סידור פרחים לאירועים מיוחדים, מה משמעותו של כל פרח, סוגי סידורי פרחים בסיסיים ומתקדמים, עיצוב זרי כלה, טרנדים עולמיים ומקומיים בסידור פרחים, קישוטים לזרים, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימודים מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים.

תעודה

בוגרי קורס שזירת פרחים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר (בהתאם לרמת הקורס אותה למדו) מטעם המוסד בו השלימו  את לימודיהם. בוגרי הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום יהיו זכאים לתעודת "שוזר מוסמך".

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים של הקורסים המקצועיים בתחום להשתלב בעבודת סידור פרחים בחנויות פרחים, באולמות אירועים, בחברות קייטרינג וארגון אירועים וכיו"ב.

כן יוכלו הבוגרים לשלב את הכלים והמיומנויות אום רכשו בעבודתם הקבועה – באם הם מעצבי פנים, מעצבי אירועים וכו'. כמו כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק לשזירת פרחים מקצועית או חנות פרחים.

סיכום

לסיכום, אם אתם בעלי נטייה יצירתית ואמנותית ואם אתם מחפשים לימודים אשר בזמן קצר יכשירו אתכם לעבודה מלבלבת וריחנית במיוחד – לימודי סידור הפרחים מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים לעיצוב זרים ולסידורי פרחים מרהיבי עין, ויעניקו לכם חוויית לימודים מהנה במיוחד.
איפה אפשר ללמוד קורס סידור פרחים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סידור פרחים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?