קורס ניהול והפקת אירועים

הכשרה איכותית לתחום המלהיב

קורס ניהול והפקת אירועים
עד לפני שנים לא רבות האירועים בישראל נראו דומים זה לזה – חתונה, בר מצווה או אירוע עסקי- כללו כולם את אותה התפאורה, אותה המוסיקה ואותם הבורקסים. אולם, בעשור האחרון חל מהפך בתחום האירועים, ולא רק שקשה להתבלבל בין חתונה לבר מצווה, אלא אפילו אין חתונה אחת דומה לרעותה עוד. האירועים הפכו גדולים, נוצצים, מושקעים ומותאמים לטעם האישי של כל לקוח ולקוח.

לאור שינויים אלו, עולה ופורח מקצוע חדש יחסית – מנהל, מעצב ומפיק אירועים, האחראי להוציא את האירוע מרעיון ערטילאי למציאות מופלאה. עבודת מפיק האירועים היא דינאמית למדי, רווחית, מרתקת ומלאת סיפוק, ועל כן רבים מבקשים ללמוד תחום זה. בואו לקרוא פרטים על הלימודים בקורס ניהול והפקת האירועים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ניהול, עיצוב והפקת אירועים הפך במרוצת העשור האחרון מתחום שכמעט ולא היה קיים בארצנו, לתחום מבוקש ונפוץ למדי, שכן בימינו כמעט כל אירוע – חתונה, בר מצווה, אירוע השקה למוצר חדש או נשף סיום התיכון ("הפרום" – אירוע שכלל לא היה קיים במחוזותינו עד לפני שנים ספורות) נעזר בשירותיו הטובים והמקצועיים של מנהל ומפיק אירועים.

עבודתו של מפיק אירועים היא חשובה וכוללת תחומי אחריות רבים, שכן הוא אחראי, למעשה, על הוצאת החלום והדמיונות של בעלי השמחה למציאות. עליו לקלוע לטעמם המדויק של לקוחותיו והוא זה אשר הופך את הימים החשובים ביותר בחייהם של הלקוחות, למאורעות בלתי נשכחים.

כיוון שעל מפיק אירועים להיות אחראי על כל פרט ופרט באירוע – החל מסידורי הפרחים המפיות על השולחנות, דרך עיצוב התאורה, הזמנת הדי ג'יי ועיצוב הקונצפט, וכלה בזרימה ההרמונית של האירוע עצמו, עליו להיות בקיא במיוחד בעבודתו, אחראי ורציני.

לשם כך נדרשים לימודים מעמיקים, אשר יכשירו את מנהל האירוע לעתיד בכל הידע, הכלים והמיומנויות אשר ידרשו לו בעבודתו. מספר מכללות מובילות מציעות מסלולי הכשרה בתחום, ורבים מבקשים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, ולקבל הכשרה איכותית בתחום מבוקש זה. אז בואו ללמוד איך להגשים לאנשים חלומות – בואו ללמוד בקורס ניהול, עיצוב והפקת אירועים.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב והפקת אירועים מתאימים לאנשים יצירתיים ואחראיים, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מאתגר, דינאמי ומרגש זה. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי מחלקות תרבות ולמנהלי משאבי אנוש בארגונים שונים, כמו גם לעובדים בחברות הפקה ובתחום יחסי הציבור.

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודי הפקת אירועים להיות בוגרי 12 שנות לימוד. חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן, לעיתים, נדרשים המועמדים לעמוד בפני ריאיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

לימודי ניהול והפקת אירועים כוללים, בדרך כלל, בין 180 ל- 280 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים כשנה לערך.

אם אתם מעוניינים ללמוד בקורס הפקת וניהול אירועים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות אחה"צ והערב (או קורסים בימי שישי בבוקר), כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות. אולם, גם לימודי הערב כוללים סיורים מקצועיים, ועל כן כדאי להתכונן לכך שבכל זאת תצטרכו, אולי, לוותר על ימי עבודה או לימודים ספורים.  

נושאי לימוד

קורס ניהול והפקת אירועים כולל שלל נושאי לימוד מרתקים, כמו גם מגוון התנסויות חווייתיות – סיורים בגני אירועים ובאתרים מיוחדים לאירועים ופגישות עם ספקים ועם חברות איתם תעבדו -חברות תאורה, ריהוט וכד'). חלק מהמכללות אף מציעות לסטודנטים אפשרות להשתלב בפרקטיקום, הכולל התנסות מעשית בעבודה בתחום, כך שכבר במהלך לימודיהם יכולים הסטודנטים לצבור ניסיון מעשי בעבודה.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא לעולם ניהול והפקת האירועים, סוגי אירועים, תיקצוב ותימחור אירועים, התאמת העיצוב לקונספט האירוע, היכרות עם ספקי הציוד לאירועים, תאורה באירועים, סידורי פרחים, מיתוג אישי ועסקי ומיומנויות שיווק עצמי, ניהול משא ומתן, בטיחות באירוע, קייטרינג ובר, מוסיקה והגברה, הפקת אירועים בטבע, ניהול משברים, אטרקציות לאירועים, ניהול ושימור לקוחות, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

לעומדים בדרישות הקורס תינתן תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי, המעידה על סיום לימודיהם המוצלח בקורס.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס ניהול והפקת אירועים יוכלו להתחיל לעבוד כמנהלי וכמפיקי אירועים הן באופן עצמאי, הן כשכירים בחברות הפקות האירועים הגדולות במשק (וגם בחברות הפקה קטנות, כמובן), והן כאחראים על הפקת אירועים ומנהלי תרבות בארגונים שונים – ציבוריים ועסקיים כאחד.

סיכום

לסיכום, אם אתם אנשים יצירתיים, מאורגנים, אחראיים, רציניים ובעלי "ראש גדול", המסוגלים לטפל בכל הפרטים – קטנים כגדולים, ולהוציא אל הפועל חלומות ורעיונות, וברצונכם להשתלב בעבודה מרתקת, מאתגרת ודינאמית במיוחד, בה תעברו מפרויקט אחד למשנהו, ואף תעזרו ללקוחותיכם ליהנות מהרגעים המרגשים ביותר בחייהם – לימודי ניהול והפקת אירועים מיועדים עבורכם.

לימודים מרתקים אלו יקנו לכם את כל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים למפיק אירועים איכותי ומקצועי, כך שתוכלו להשתלב בעבודה בתחום רווחי ומרתק זה.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול והפקת אירועים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול והפקת אירועים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?