קורס משחק מול מצלמה

לשחק אותה בלימודים מרתקים

קורס משחק מול מצלמה
רבים מאתנו חולמים להיות שחקנים – לכבוש את מסך הקולנוע ואת מרקע הטלוויזיה, או, לכל הפחות, ליהנות מהעלאה של הצגות חובבים. מובן כי פיתוח קריירה כשחקן אינה פשוטה כלל וכלל, והיא תלויה לא מעט גם במזל, אך ברור כי כישורי משחק נדרשים אף הם – אם ברצונכם להשתלב בתחום ולהצליח בו. את כל כישורי המשחק הדרושים לכם, תוכלו לרכוש בקורס משחק מול מצלמה – קורס מהנה במיוחד המוצע לכם ע"י מכללות מובילות.

אז אם גם אתם רוצים ללמוד את כל סודות המשחק המצולם – לדעת כיצד להשתמש בשפת הגוף והבעות הפנים על מנת להביע רגשות, לדעת לאלתר וכיו"ב – לימודי משחק מול מצלמה מיועדים עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס משחק מול מצלמה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס משחק מול מצלמה מיועדים לכל מי שמעוניין לרכוש כישורי משחק, ואולי אף להצליח להשתלב בעבודה זוהרת באור הזרקורים – בטלוויזיה, בקולנוע, בפרסומות ובעולם סרטוני האינטרנט. כן מתאימים הלימודים לזמרים ודוגמנים, המעוניינים לשפר את כישורי המשחק שלהם מול מצלמה.

המשחק מול מצלמה נבדל מהמשחק התיאטרוני על הבמה, והוא דורש מיומנויות ייחודיות – ועל כן מתאימים לימודים אלו גם לשחקני תיאטרון, המעוניינים להתמקצע בתחום.

לימודי משחק מול מצלמה מתאימים, כמובן, גם למי שאין לו שאיפות אמנותיות – והוא אינו רואה עצמו משתלב בקריירה בתחום, אך ברצונו ליהנות מלימודים מהנים ומעשירים אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודי משחק מול מצלמה, אולי תגלו עניין גם בקורס משחק, קורס בימוי, קורס קולנוע, קורס הפקה, קורס עמידה מול קהל וכיו"ב.

תנאי קבלה

בחלק ניכר מהמכללות בתחום, אין כל תנאי קבלה ללימודי משחק מצלמה- וכל המעוניין בלימודים מהנים אלו – מוזמן. מכללות אחדות, המציעות קורסים "רציניים" יותר בתחום, עורכות מבחני קבלה וראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס משחק מול מצלמה משתנה בהתאם למטרת הקורס, ולצד קורסי חובבים וסדנאות היכרות עם התחום, הנמשכים בין חודש לשלושה חודשים, מתקיימים גם קורסים מקצועיים יותר בתחום, הנמשכים בין ארבעה חודשים לשנה.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס משחק מצולם, אבל לא בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות מעולות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, כמו גם לימודים המתקיימים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות וקלות יחסית, בשעות והזמנים הנוחים להם ביותר.  

נושאי לימוד

הלימודים בקורס משחק מול מצלמה משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות ומעשירות, ובחלק מהמכללות – אף סדנאות הכנה לאודישנים, סיורים מקצועיים וסדנאות אמן עם שחקנים, במאים, כותבים (תסריטאים ומחזאים), מפיקים ומלהקים מהשורה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי משחק מול מצלמה את התכנים הבאים: בניית דמות, אימפרוביזציה, שפת גוף, פיתוח קול, עמידה מול מצלמה, דיאלוגים ומונולוגים, ניתוח טקסט, היכרות עם השפה הקולנועית, זוויות צילום וסוגי תאורה, הבעה רגשית ללא מילים, פסיכודרמה, ועוד שלל נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים – כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.
 

תעודה

בוגרי קורס משחק מול מצלמה, אשר יעמוד בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי משחק מול מצלמה יעלו פלאים את סיכוייהם להשתלב בעבודה זוהרת כשחקנים בטלוויזיה, בקולנוע, בפרסומות ובסרטוני האינטרנט. אולם, חשוב לזכור – השתלבות בתעשייה זו אינה קלה כלל וכלל, וחשוב כי תבואו ללימודים אלו בעיקר במטרה ליהנות – ולא במטרה לפתח קריירה בתחום.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים לרכוש כישורי משחק ואימפרוביזציה מתקדמים, לדעת כיצד "לפלרטט" עם המצלמה, וליהנות מחוויה מעשירה ומסעירה – לימודי משחק מול מצלמה מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס משחק מול מצלמה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס משחק מול מצלמה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?