קורס דירוג תדמיות

כל המידע על הלימודים

קורס דירוג תדמיות
עולם עיצוב האופנה הוא עולם רחב ידיים והליך עיצובו, פיתוח וייצורו של כל פריט לבוש הוא ארוך ומורכב. לאחר שנהגה הרעיון העיצובי, מתחילה עבודת התדמיתנות – הכוללת את הפיכת הרעיון העיצובי המופשט לגזרה קיימת. אולם, לאחר שיש גזרה (תדמית) עלינו להתאימה למידות השונות הנפוצות בקרב קהל היעד, שכן, לא כולנו התברכנו במידות המושלמות אותם נוהגים לעצב המעצבים. עבודתו של מדרג התדמיות כוללת את הקטנת והגדלת המידות של התדמיות, ועל כן חשיבותו להליך ייצורם של פרטי אופנה רבה היא.

אם גם אתם חולמים על קריירה בעולם האופנה, וכבר הספקתם להשלים קורסים בסיסיים בתחום – דוגמת קורס תדמיתנות – אולי הגיע הזמן להתקדם וללמוד דירוג תדמיות. בואו לקרוא מידע נוסף אודות אפשרויות הלימודים בקורס לדירוג תדמיות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס דירוג תדמיות הוא קורס מתקדם בתחום עיצוב אופנה, אשר נועד להכשיר מדרגים מקצועיים ואיכותיים. תפקידו של המדרג לשנות את התדמיות (גזרות), אשר מתקבלות מהתדמיתן, בהתאם ללוחות מידות נתונים (הגדלות והקטנות) לגדלים שונים של מידות, במטרה להתאים את הבגד למידות השונות של קהל היעד.

עבודת המדרג דורשת יכולת דיוק מופתית, ועליו להיות בקיא בעבודתו, ולשלוט בדירוג של שלל פרטי הלבוש – חולצות וחצאיות, מכנסיים ושמלות וכיו"ב.

על כן, על מנת לקבל הכשרה איכותית בתחום מומלץ מאד להירשם לאחד מהקורסים לדירוג תדמיות, המוצעים לכם על ידי המכללות המובילות בעולם עיצוב האופנה. קורסים אלו, הנמשכים זמן קצר יחסית (בדרך כלל לא יותר משלושה חודשים) ידאגו להכשירכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדרג האיכותי.

אז אם גם אתם מעוניינים להתמחות בעולם הדינאמי, היצירתי והמרתק של עיצוב האופנה – לימודי דירוג תדמיות, אשר יכשירו אתכם להתאים את הקולקציה שיצרתם לכל מידה ומידה – מיועדים בדיוק עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים שתמיד נשארים באופנה – בואו ללמוד בקורס דירוג תדמיות.

קהל יעד

הלימודים בקורס דירוג תדמיות מיועדים לבוגרי קורס תדמיתנות (או קורסים בסיסיים אחרים בעולם עיצוב האופנה המשלבים את לימודי התדמיתנות), המעוניינים להעמיק את הכשרתם ולהתקדם בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד למעוניינים להשתלב בעבודה בעולם עיצוב האופנה – כשכירים או כעצמאיים.

אם אתם מתעניינים בלימודי דירוג התדמיות, ייתכן כי תמצאו עניין רב גם בלימודי קורס דיגום חופשי, קורס עיצוב אביזרי אופנה, קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב וקורסים נוספים מתחום עיצוב האופנה.

תנאי קבלה

קורס דירוג תדמיות הוא קורס מתקדם בתחום התדמיתנות ועיצוב האופנה, ועל כן נדרשים המועמדים ללימודים להיות בוגרי קורסים בסיסיים בתחום, או בעלי ניסיון מעשי בעבודה בו. כן נדרשים המועמדים, בחלק גדול ממוסדות הלימוד בתחום, להיות מנוסים בתפירה.

כמו כן, חלק מהמכללות מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים אף נערכים ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס דירוג תדמיות משתנה בהתאם לעומק הלימודים והיקפם, וכמות הזמן המוקדשת לתרגול בקורס. בדרך כלל הלימודים בקורסים בתחום בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני חמישה עד שניים עשר מפגשים (בין חודש לשלושה חודשי לימודים). מתכונת הלימודים במרבית קורסי דירוג התדמיות כוללת מפגש אחד בשבוע.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים ומעשירים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות לכם אפשרות ללמוד בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אם אתם אנשים עובדים, הורים טרודים או סטודנטים עסוקים, תוכלו למצוא את השעות הנוחות לכם ביותר ולהשתלב בלימודים מתקדמים אלו, אשר יכשירו אתכם בכל הידע והכלים לדירוג תדמיות.

נושאי לימוד

לימודי דירוג תדמיות כוללים מגוון עשיר של נושאי לימודים עיוניים ותיאורטיים לצד תרגולים רבים, כך שהכשרת הבוגרים הינה יסודית ומלאה.

קורס דירוג תדמיות כולל, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: דירוג חצאיות, דירוג מכנסיים, דירוג חולצות, דירוג על פי גזרות, תפקידי המדרוג, טכנולוגיות חדישות בעולם הדירוג, טכניקות עבודה בסיסיות ומתקדמות, ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לבוגרים את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדרג המקצועי בעבודתו.

תעודה

בוגרי קורס דירוג תדמיות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי דירוג תדמיות יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמדרגים (או כתדמיתנים) בעולם האופנה – בחנויות אופנה ובבוטיקים המובחרים בתחום, בסלוני כלות ובסטודיואים לעיצוב אופנה, ובמפעלים של המותגים, המעצבים והיצרנים המובילים.

לימודי דירוג תדמיות אף יאפשרו לבוגרים אשר בחרו בדרך עצמאית להתאים את הקולקציה אשר יצרו לגזרות ומידות שונות, ובכך לפנות אל קהלי יעד רבים יותר.

סיכום

לסיכום, אם אתם רואים את עתידכם בעולם עיצוב האופנה, קורס דירוג תדמיות הוא אחד השלבים אותם מומלץ לעבור בדרך לעיצוב ופיתוח קולקציות עצמאי. קורס זה יכשיר אתכם בידע וכלים אשר יעזרו לכם להתאים את הקולוקציה שיצרתם למידות שונות, ויכשיר אתכם להגדלה והקטנת גזרות של כל פרטי הלבוש – מכנסיים, חולצות, חצאיות וכיו"ב. אז בואו ליהנות מלימודים עם סגנון – בואו ללמוד בקורס דירוג תדמיות.
איפה אפשר ללמוד קורס דירוג תדמיות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס דירוג תדמיות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?