קורס אנימציה Maya

ליצור אנימציה בעזרת המחשב

קורס אנימציה Maya
מאיה (Maya) היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת ליצירת אנימציות תלת ממד. תוכנה זו, הנחשבת לאחת האיכותיות והנפוצות בשוק, משמשת אנשי מקצוע רבים בעבודתם – החל מארכיטקטים, דרך אנימטורים ומעצבים גרפיים, וכלה במפתחי משחקי מחשב ויוצרים ואמנים לטלוויזיה ולקולנוע, ועל כן רבים מבקשים ללמוד תוכנה זו – היכולה לתרום רבות לעבודתם.

אם גם אתם מעוניינים להכיר את הפונקציות הרבות של תוכנת מאיה, ולדעת לעבוד אתה באופן מקצועי – הלימודים בקורס מאיה מיועדים עבורכם. לימודים אלו, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות לעבודה מקצועית עם התוכנה. אז בואו ליהנות מלימודים שיעזרו לכם להתקדם ויקלו על עבודתכם – בואו לקרוא עוד על קורס Maya.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס MAYA  מיועדים לכל מי שמעוניין לקבל כלים מתקדמים לעבודה עם תוכנת אנימציית תלת ממד חשובה ונפוצה זו – בין אם לצורך העשרה אישית, ובין אם לצורך התקדמות בעבודה.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי האנימציה, הגרפיקה הממוחשבת, עיצוב גרפי ועיצוב אתרים, כמו גם לעוסקים בפיתוח משחקי מחשב, יוצרים ואמנים לטלוויזיה ולקולנוע ואדריכלים.

אם אתם מתעניינים בלימודי מאיה, אולי תמצאו עניין גם בלימודי תוכנות גרפיות נוספות – קורס פוטושופ, קורס פלאש, קורס אינדיזיין, קורס 3D Max וכו'.
 

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס אנימציית תלת ממד בתוכנת מאיה (מעבר ליכולת עבודה בסיסית מול מחשב וידיעת אנגלית ברמה סבירה), מכללות אחרות בתחום דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי היכרות קלה עם תוכנות גרפיות אחרות, דוגמת פוטושופ.

הקבלה לקרוס מאיה למתקדמים מיועדת, כמובן, רק למי שסיימו קורס בסיסי בתחום או למי שצברו ניסיון מעשי בעבודה עם התוכנה.

הקבלה לקורסים המיועדים לקהלי יעד ספציפיים (כגון קורס מאיה לאנימטורים או קורס מאיה לארכיטקטים) מיועדת, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תוכנת מאיה משתנה בהתאם לעומק הלימודים והיקפם (הנגזרים מרמת ההכשרה לה זוכים הבוגרים ורמת ידיעותיהם ההתחלתית בתוכנה ובשימוש בתוכנות אנימציה ותל ממד).

הקורסים הקצרים בתחום, המיועדים למי שנושאים היכרות עם עולם אנימציית התלת ממד או המיועדים להקנות רק כלים בסיסיים לעבודה עם התוכנה, נמשכים חודשים אחדים וכוללים בין 50 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, ואילו הקורסים הארוכים בתחום – המכשירים "מומחים" הבקיאים בשימוש בתוכנה – נמשכים בין שנה לשנתיים, וכוללים בין 300 ל-600 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי אנימציית MAYA, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות מעולות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולימודים בימי שישי בבוקר) כך שגם אם אתם סטודנטים או אנשים עובדים, תוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, ללא לוותר ולפגוע בעיסוקיכם הרגילים.
 

נושאי לימוד

הלימודים בקורס MAYA משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רלוונטי, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, הדואגים להכשיר את הבוגרים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לעבודה עם תוכנה נפוצה זו.

בדרך כלל כוללים לימודי מאיה את התכנים הבאים: הקניית כלים ומיומנויות ליצירת אנימציות באמצעות תוכנת מאיה (Maya); בניית מודלים; הטלת טקסטורות; תאורה; תנועה בחלל; שליטה במצלמות; שימוש באפקטים דיגיטליים מתקדמים; יצירת עולם וירטואלי תלת ממדי; אנימציה; בניית דמויות; אנימציה של דמויות ואפקטים מיוחדים, עיצוב חלל, תנועה תלת ממדית ועוד.

חלק מרכזי של קורס אנימציית מאיה כולל הכנה של סרטון, בליווי והנחיה של צוות המרצים, המאפשר לסטודנטים להתנסות בצורה מעשית בעבודה בתחום ולתרגל את החומר הנלמד.
 

תעודה

בוגרי קורס מאיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

כן יקבלו הבוגרים תיק עבודות המאגד את כל העבודות שיצרו במהלך הקורס, לרבות פרויקט הסיום.
איפה אפשר ללמוד קורס אנימציה Maya?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אנימציה Maya
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?