קורס תקשור

לתקשר עם הממדים שמעבר

קורס תקשור
תקשור הינו תהליך פראפסיכולוגי המאפשר יצירת קשר עם ישויות וממדים רוחניים. תהליך זה, כפי שטוענים חסידיו, הינו צורת תקשורת על חושית הקיימת בכל אחד מאתנו ומאפשרת הבנה חדה יותר של נפש האדם, ואף מאפשרת קבלת מסרים מישויות לא אנושיות. קורס תקשור מקנה טכניקות שונות המשפרות את התקשורת הרוחנית אשר רובנו מחשיבים כ"אינטואיציה" בלבד.

בנוסף, קורס תקשור מהווה קרש קפיצה להבנת התהליכים הפנימיים שאנו חווים, ומאפשר השתחררות מדפוסים חוסמים ויציאה לדרך רוחנית חדשה. קורס תקשור שם לו למטרה להקנות ולפתח את יכולות התקשור אצל כל אדם באשר הוא, ועל ידי כך לקדם את ההתפתחות הרוחנית שלנו. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס תקשור במכללות המובילות לרפואה משלימה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

משחר ההיסטוריה ניסה האדם ליצור קשר עם ישויות עליונות – עם אלים ואלוהים, עם חוצנים ועם מתים, עם ישויות אור ועם ישויות רוחניות לא מוגדרות. גם בימינו אנו רבים עוד מאמינים כי ניתן לקבל הדרכה והכוונה באמצעות התקשור עם ישויות עליונות, ולמעשה, חסידי התקשור רק הולכים ומתרבים בשנים האחרונות, כחלק מגל הניו אייג' הסוחף את העולם המערבי.
 
אם גם אתם מעוניינים להתחיל לתקשר עם הישויות שמעבר, יש לנו חדשות טובות בשבילכם – בכל אחד ואחת מאתנו יש יכולת לתקשר, ורק צריך ללמוד כיצד לפתח אותה ולהשתמש בה, והלימודים בקורס תקשור הם הדרך הקלה והמהירה ביותר בה תוכלו לפתח את כוחות התקשור שלכם.

קהל יעד

העוסקים בתקשור מאמינים כי בכל אחד ואחת מאתנו טמונה היכולת המולדת לתקשור, וכל שצריך הוא לפתח אותה. על כן, פתוחים הלימודים בקורס תקשור בפני הקהל הרחב ובדרך כלל אין תנאי קבלה לקורסים בתחום (אם כי חלק ממוסדות הלימוד מקיימים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום).

הלימודים מתאימים, אם כן, לכל מי שמעוניין בהעשרה אישית מעצימה ומרתקת, כמו גם עבור המעוניינים להתחיל לעבוד כמתקשרים. הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי מיסטיקה וניו אייג', כמו גם למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה – דוגמת הילרים ומטפלים ברייקי, המעוניינים לרכוש כלי מקצועי רב עוצמה ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

משך לימודים

לימודי תקשור נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים (בין חודשיים לשישה חודשים).

אם אתם מתעניינים בלימודי תקשור ודאי תשמחו לדעת כי רוב רובם של המכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים במיוחד – בשעות הבוקר או בשעות הערב ואחה"צ, בימי חול או בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים או אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים מרתקים אלו, בזמן המתאים להם ביותר.

כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מציעים קורסים "בהתאמה אישית", בהם קיימת גמישות רבה בקביעת מערכת השעות, וניסיון מקסימלי להתאימה לצרכי ואילוצי התלמידים.

נושאי לימוד

לימודי תקשור כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים: טכניקות תקשור, יצירת קשר עם "המורה הרוחני", "מדריכים אישיים", הכנת הנפש לתקשור, תקשור בעזרת חפצים, תרגול מדיטציות ופיתוח מודעות, דמיון מודרך, מבוא לקלפי טארוט, נומרולוגיה ככלי לתקשור, תקשורת בין אישית, כתיבה בתקשור, תקשור ישיר במעגל, תקשור עבור האחר, רמות תקשור, הגנות, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

כמו כן כוללים הלימודים תרגול מעשי שוטף של כל החומר הנלמד. חשוב לציין כי על מנת לתקשר ביעילות יש לתרגל תרגול אינטנסיבי גם מעבר לשעות הלימוד בקורס.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם תחומי המיסטיקה והרוחניות מדברים אל לבכם, אם אתם מרגישים כי ניתן לקבל הדרכה מישויות עליונות, ואם אתם מעוניינים להתחיל לתקשר עם ישויות אלו, ובסיוען לעזור, לייעץ ולהדריך רבים אחרים בשלל תחומי החיים – לימודי תקשור מיועדים עבורכם.

לימודים חווייתיים אלו יתרמו רבות לפיתוח יכולות התקשור המולדות הטבעיות שלכם, יקנו לכם יכולות מתקדמות בתקשור, ויעזרו לכם לעבור תהליך מהנה ומפתח של צמיחה אישית מעצימה. אז בואו ליהנות מחוויית לימודים אחרת – בואו ללמוד בקורס תקשור.
איפה אפשר ללמוד קורס תקשור?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תקשור
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?