קורס איתור וסריקת מניות

להשקיע במניות ולהרוויח

קורס איתור וסריקת מניות
השקעה במניות, כפי שיודעים גם מי שרחוקים מלהיות מומחים לשוק ההון, הינה השקעה המאפשרת, לעיתים, רווחים אדירים. השקעה במניה הנכונה בזמן הנכון יכולה להפוך בזמן קצר את המשקיע למאושר (ומעושר) במיוחד. אולם, מובן כי על מנת ליהנות מאפשרויות הרווח הגלומות בתחום, נדרשים ידע נרחב ומקיף והבנה מעמיקה, כלים ייחודיים ומיומנויות ספציפיות, וכמובן – חושים בריאים ומחודדים.

בין אם אתם סוחרים מתחילים או סוחרים ותיקים, קורס לאיתור וסריקת מניות יכול לתרום לכם המון – קורסים אלו נועדו להכיר למשתתפיהם את הכלים והתוכנות לסריקת מניות – כלים הידועים גם כמסנני מניות וסקרינרים (Screeners), ולהקנות להם ידע והבנה בתחום, אשר יעזרו להם לדעת ולהחליט איזו מניה לקנות ומתי. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס סריקת ואיתור מניות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

המסחר במניות בעבר היו מורכב, בחלקו הגדול, ממידע הנלחש מפה לאוזן, מפתקאות העוברות מסוחר מקושר למשנהו וכיו"ב. כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית האדירה של העשורים האחרונים, ועם העלייה הדרמטית במספר החברות הנסחרות, קיימים כלים משוכללים רבים, אשר נועדו לעזור לסוחר המניות למצוא את אפשרויות ההשקעה המועדפות עליו, מבין שלל האפשרויות הקיימות.

כלים אלו, הנקראים סורקי מניות, הינם תוכנות מתקדמות, בעלות ממשק משתמש ידידותי ופשוט בדרך כלל, המתעדכנות באופן שוטף ומאפשרות לכל סוחר לקבוע את הקריטריונים שלו לסינון, ובכך להפריד את המוץ מהתבן ולקבל רשימת מניות מועדפות להשקעה. קיימים מסנני מניות רבים ושונים, וחלקם אף מוצעים בחינם, וראוי להכיר לפחות כמה מהמרכזיים בהם, על מנת להגיע להחלטות השקעה אופטימליות.

קורס סריקת ואיתור מניות נועד להכיר לבוגריו את התוכנות המרכזיות, וכמובן גם מלמד אותם כיצד לעבוד בהצלחה עם תוכנות אלו. כן דואג הקורס להכשיר את בוגריו במיטב הידע והכלים הדרושים לקבלת החלטת ההשקעה האופטימלית לאחר הסינון הראשוני אותו מבצעות התוכנות השונות.

קהל יעד

קורס סריקת ואיתור מניות מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד להפוך את השקעותיו במניות לנבונות, מושכלות ורווחיות יותר. בין אם אתם סוחרים מתחילים (או אפילו רק רוצים להתחיל לסחור) ובין אם אתם סוחרים מיומנים ומשופשפים – הלימודים בקורס יכולים לתרום לכם המון.

תנאי קבלה

לימודי איתור וסריקת מניות אינם כוללים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה, אולם יכולת שימוש בסיסית במחשב ורשת האינטרנט, כמו גם ידיעת אנגלית, מהווים, כמובן, יתרון.

משך לימודים

קורס איתור וסריקת מניות נחשב לקורס למדי, הכולל, בדרך כלל בסביבות עשר שעות לימוד אקדמיות בלבד.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו,  אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות מסלולי לימוד ייחודיים לאנשים עובדים, המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר.

נושאי לימוד

לימודי איתור וסריקת מניות יקנו לכם היכרות מעמיקה, הכוללת גם התנסות מעשית, עם מספר מתוכנות סריקת המניות המרכזיות. הסטודנטים ילמדו להכיר את אופן פעולת התוכנה, את שלל הפונקציות והאפשרויות הכלולות בה, וכיצד לבנות כלי סינון מתאימים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום ההשקעה במניות בשוק ההון, או אם אתם כבר עוסקים בתחום, אך משום מה טרם למדתם קורס חשוב ומועיל זה, אז מומלץ מאד למהר ולהירשם לקורס איתור וסריקת מניות, אשר יכשיר אתכם במיטב הידע והכלים בנושא.

בעולם השקעות שוק ההון של ימינו, הכולל אלפי חברות המנפיקות מניות, ונתון לשינויים תכופים מדי יום ביומו, נדרש שימוש בכלים המתקדמים ביותר על מנת להצליח ולהשקיע בתבונה – בואו ללמוד את כל מה שתצטרכו לדעת על מסנני המניות, כדי שתוכלו גם אתם להעלות את רווחיות השקעותיכם, וללמוד איך לבחור את המניה הנכונה ביותר, בזמן המתאים ביותר.
איפה אפשר ללמוד קורס איתור וסריקת מניות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס איתור וסריקת מניות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?