קורס ניתוח טכני

כל המידע על הלימודים

קורס ניתוח טכני
אם גם אתם נתקלתם בסיפורים הרבים על האנשים הגורפים הון רב בשוק ההון, ותהיתם איך (והאם) גם אתם יכולים ליהנות מהרווחים הממתינים לסוחרים ומשקיעים בבורסה, יש לנו חדשות טובות עבורכם – ניתן ללמוד ולרכוש, בקלות ומהירות, שלל כלים ומיומנויות אשר יעזרו לכם להשקיע בתבונה רבה. אחת מהשיטות הנפוצות, אשר רבים מהשחקנים בשוק משתמשים בה על מנת להחליט על עתיד השקעותיהם היא הניתוח הטכני.

ניתוח טכני מתאים לכל סוג של נייר ערך ולכל טווח זמן, ועל כן הוא נמצא בשימוש רב, ורבים מהסוחרים המוצלחים ביותר מוכנים להישבע כי חלק ניכר מרווחיהם נזקפים לזכותו של השימוש בניתוח טכני. אז בין אם אתם משקיעים מתחילים או מנוסים, ואפילו אם טרם התחלתם להשקיע בשוק ההון, לימודי ניתוח טכני יעזרו לכם להצליח בהשקעותיכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות קורס ניתוח טכני.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ניתוח טכני (Technical Analysis) הוא שיטה לניתוח מגמות המיועדת לחזות את כיוון המחירים של ניירות ערך שונים, ע"י בחינה, למידה וניתוח של התנהגותם ההיסטורית של מחירים אלו ומחזורי המסחר בהם. שורשיו של הניתוח הטכני מגיעים עד למאה ה-18, ומאז הם מהווים כלי חשוב ונפוץ בקרב הסוחרים והמשקיעים המובילים בשוק ההון.

הניתוח הטכני נשען על מספר הנחות יסוד והן – ההיסטוריה חוזרת על עצמה, השוק נע בגלים, והגרף מגלם את הכל. מהנחות יסוד אלו נגזרות שלל המלצות לפעולה, ושלל כלים שונים המשמשים את המנתחים הטכניים (הנקראים בעגה המקצועית – "טכנאים").

אם גם אתם רוצים להבין שיטה זו לעומקה, להכיר שיטות שונות לניתוח טכני ולהתחיל להשקיע ולסחור ביתר תבונה, תוך שימוש בכלים בדוקים, הנמצאים בשימושם של רבים מהסוחרים המוצלחים בעולם – הצטרפו ללימודים בקורס ניתוח טכני, ותיהנו מלימודים מרתקים ומעמיקים, אשר יכשירו אתכם במיטב הכלים, המיומנויות, הטכניקות והידע, הדרושים למשקיע המקצועי.

תנאי קבלה

לימודי ניתוח טכני מיועדים, בדרך כלל, לקהל הרחב, ואינם מצריכים ניסיון בהשקעות ומסחר בשוק ההון על מנת להתקבל אליהם. למעשה, כמעט ולא קיימים תנאי קבלה לקורסים בתחום, אם כי חלק מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים להיות בעלי ידיעה בסיסית של השפה האנגלית, ולעיתים אף נדרשת היכרות קלילה עם שוק ההון, או סיום של קורס בסיסי בנושא – דוגמת קורס מבוא לשוק ההון.

משך לימודים

לימודי ניתוח טכני אינם נחשבים לארוכים במיוחד, והם כוללים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לארבעה חודשים. קיימים גם קורסים מעמיקים יותר בתחום, הנמשכים זמן רב יותר.

חשוב לציין, כי כמעט כל המכללות בתחום מציעות מגוון של מסלולי לימוד נוחים וגמישים, לרבות מסלולי ערב ומסלולי שישי, כך שגם אנשים עובדים יכולים למצוא את זמני הלימוד המתאימים והנוחים להם, וללמוד בקורס איכותי זה.

נושאי לימוד

קורס ניתוח טכני משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לבין התנסויות מעשיות רלוונטיות – לרבות ניתוח ומסחר בזמן אמת, כך שהכשרת הבוגרים הינה יסודית ושלמה.

לימודי ניתוח טכני כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: התיאוריה של צ'ארלס דאו, רצועות בולינגר, מסחר לטווחי זמן שונים, יסודות התבנית הגרפית, מהי מגמה, מחזורי מסחר, תיקוני פיבונאצ'י, כשל שוק, זיהוי תבניות, נרות יפניים, שיטת גאן, מגמה ראשית ומגמה משנית, ממוצעים נעים, איתור נכסים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להתחיל לסחור ולהשקיע בשוק ההון, או אם כבר עשיתם צעדיכם הראשוניים בתחום, אך אתם מעוניינים בכלים אשר יעזרו לכם למקסם את סיכויי הרווח, לימודים בקורס ניתוח טכני יכולים לתרום לכם המון.

לימודים אלו יקנו לכם תוך חודשים ספורים את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום הניתוח הטכני, כך שתוכלו להשתמש בהם על מנת להפוך את השקעותיכם להשקעות מנצחות.

איפה אפשר ללמוד קורס ניתוח טכני?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניתוח טכני
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?