קורס מסחר בשיטת גאן

לימודי שיטת המסחר המנצחת

קורס מסחר בשיטת גאן
אם גם אתם מעוניינים להעמיק ולהרחיב את יכולות הניתוח הטכני שלכם לצורך השקעות בשוק ההון, ייתכן כי קורס מסחר וניתוח טכני בשיטת גאן הוא בדיוק מה שאתם צריכים. שיטה זו הינה שיטה מתקדמת לניתוח טכני, אשר פותחה ע"י ויליאם גאן (W.D. Gann), אחד מגדולי הסוחרים בשוק ההון במאה ה-20 ומאשפי הניתוח הטכני הראשונים והמפורסמים ביותר, אשר נודע בדיוק המדהים של תחזיותיו בנוגע להתפתחויות בשוק ההון.

שיטתו של גאן ידועה בגמישותה הרבה, המאפשרת את התאמתה לתנאי שוק שונים, ועל כן השימוש בה הינו נפוץ במיוחד. אם גם אתם מעוניינים ללמוד שיטה מתקדמת זו לניתוח טכני, כך שתוכלו לנהל השקעותיכם בתבונה יתירה, ביכולתכם להירשם ללימודי שיטת גאן, אשר יקנו לכם את כל הידע והכלים לשימוש בשיטה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אין זה סוד כי השקעה בשוק ההון היא אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לעשיית רווחים. אולם, על מנת לא להפסיד את כל השקעותיכם במהירות הבזק, עליכם להיות מצוידים בידע וכלים אשר ידריכו אתכם עת תכנון וביצוע ההשקעות.

אחת משיטות הניתוח הטכני המפורסמות ביותר, אשר צברה לה קהל חסידים אוהד במרוצת השנים, היא שיטת גאן. שיטת זו הינה שיטה סדורה לניתוח ומסחר, הידועה בגמישותה הרבה ובהתאמתה לתנאי שוק שונים, עובדה התורמת לשמירה על הרלוונטיות המתמדת של השיטה.

שיטה זו, המבוססת על מתמטיקה וגיאומטריה, כמו גם על אסטרונומיה, לוקחת בחשבון את ממדי הזמן והמחיר, ורואה את תנועת המחירים כמורכבת ממחזורים הנוטים לחזור על עצמם פעם אחר פעם בגדלים שונים, ומכאן שניתן לחזותם בדיוק רב יחסית.

הלימודים בקורס למסחר וניתוח טכני על פי שיטת גאן יקנו לכם ידע נרחב ומקיף בה, יעזרו לכם להבין אותה לעומקה, ויקנו לכם כלים לניתוח מצבים בזמן אמת של פעילות בשוק, אותם תוכלו לנצל לצורך השקעותיכם.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס שיטת גאן מיועדים לבעלי ידע בסיסי בתחום הניתוח הטכני, ולבוגרי קורסים שונים בשוק ההון (כגון קורס ניתוח שוק פונדמנטלי, לדוגמא). מעבר לניסיון והידע בניתוח טכני, נדרשים המועמדים להיות גם בעלי בסיסי במתמטיקה.

משך לימודים

לימודי שיטת גאן הם לימודים קצרים יחסית, הכוללים, בדרך כלל, בין חמישה לעשרה מפגשים (כ-35 שעות לימוד אקדמיות לערך).

מכללות רבות מציעות את לימודי שיטת גאן גם במסלול לימודי ערב, במטרה להקל גם על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בקלות ונוחות בלימודים המעשירים. 

נושאי לימוד

לימודי שיטת גאן כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לשיטת גאן, מתמטיקה, פיזיקה ותורת המחירים, סוגי הגרפים המשמשים בשיטה, כללי העבודה עם גרף סווינג, מדידות מחזורי מסחר כאמצעי לקביעת מגמות והיפוכן, בדיקת מחזורים, שיפועים ומחזורי זמן כאינדיקציה מקדימה להיפוכי מגמה, The Square of Nine, תופעת קשרי המחירים וקשרם לרמות מחירים עתידיות, הקשר בין זוויות מחיר לבין רמות התנגדות ותמיכה ועוד.

כן נלמדים במרבית הקורסים בתחום נושאים נוספים, דוגמת נוסחאות לחישוב מחירים וזוויות, חשיבותם של מחזורי זמן לקביעת מגמות והיפוכן, מחזורי השנה בטבע והתנהגות מחירים מחזורית, חיזוי שיאים ותחתיות במחזורי זמן גדולים, זוויות גאן ושימוש בזוויות לצורך זיהוי נקודות עתידיות במחיר ובזמן להיפוכי מגמה, בניית ריבוע גאן לצורך זיהוי רמות התנגדות בזמן ומחיר, בניית תעלות מחירים בעזרת מחשבון המחיר והזמן, שיטות השמיניות, ועוד מגוון נרחב של נושאים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים לרכוש שלל כלים חדשים לניתוח טכני מתקדם, בעזרתם תוכלו למקסם את השקעותיכם, ההיכרות עם השיטה הייחודית של גאן יכולה לתרום לכם הרבה מאד. בואו ללמוד בקורס שיטת גאן, המכשיר אתכם במיטב הידע והכלים לשימוש בשיטה זו, שמתאימה לתנאי שוק משתנים, ואשר ליחה לא נס גם לאחר שנים כה רבות.
איפה אפשר ללמוד קורס מסחר בשיטת גאן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מסחר בשיטת גאן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?