קורס בורסה

היכרות עם שוק ההון

קורס בורסה
רוצים להבין כיצד פועלת הבורסה? כיצד משקיעים וסוחרים כה רבים מצליחים לגרוף רווחי עתק, בעוד אחרים מפסידים את כל חסכונותיהם? מעוניינים לדעת כיצד בכלל מתחילים להשקיע בבורסה, ומהם אפיקי ההשקעה הקיימים? רוצים לדעת כיצד גם אתם יכולים להתחיל להרוויח? אם גם אתם מחפשים מענה לשאלות אלו, יש לנו פתרון פשוט בשבילכם – קורס בורסה. קורס זה מציע לכם הזדמנות פז להבין כיצד מתנהל המסחר השוקק והסוער, וכיצד ניתן להתחיל לסחור, להשקיע ולהרוויח.

אז אם גם אתם מעוניינים להבין כיצד פועל שוק ההון, וכיצד גם אתם יכולים להתחיל ליהנות מפירותיו, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להירשם לקורס בורסה – קורס להכרת שוק ההון. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס בורסה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם גם אתם החלטתם כי הגיע הזמן שהכסף שלכם יעבוד בשבילכם, ולא רק אתם תעבדו עבורו, ודאי כבר שקלתם להתחיל להשקיע בבורסה. אולם, כפי שכולנו יודעים, בבורסה ניתן להפסיד בקלות ומהירות חסכונות של שנים, ועל כן, ללא הבנה וכלים להשקעה מאד לא מומלץ להתחיל לסחור בה באופן עצמאי.

את כל הידע הרלוונטי, ואת כל הכלים הדרושים לכם להשקעה מוצלחת, תוכלו לקבל בקורסים ייחודיים ומרתקים, אשר נועדו להקנות למשתתפיהם את היכרות עם העולם הסוער והדינאמי של המסחר בבורסה. בואו לקרוא על הלימודים בקורס בורסה (הידוע גם כקורס מבוא לשוק ההון)– הלימודים שיעזרו לכם לעשות זאת במהירות ובקלות!

תנאי קבלה 

הלימודים בקורס בורסה פונים לקהל הרחב – לא נדרש ידע כלכלי או ניסיון בהשקעות ומסחר על מנת להתקבל ללימודים, וברוב המוסדות המציעים לימודים בתחום אין כלל דרישות קבלה.

אולם, חלק מהמכללות בתחום מציבות אי אלו תנאים לקבלה – ריאיון אישי, ידיעת אנגלית, היכרות עם רשת האינטרנט וכו'.

משך לימודים

לימודי הכרת הבורסה ושוק ההון נחשבים ללימודים לא ארוכים במיוחד, הכוללים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות.

כדאי לדעת שכמעט כל המכללות שמציעות קורסים בנושא, מקיימות מסלולי לימוד נוחים וגמישים – מסלולי ערב, מסלולי שישי, מסלולים משולבים ומסלולי בוקר "רגילים", כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה תוכלו להירשם ללימודים בזמן הנוח והמתאים לכם ביותר.

נושאי לימוד

לימודים בקורס בורסה כוללים, בד"כ, את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לשוק ההון בישראל ובחו"ל, מושגים בסיסיים בכלכלה, אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון, פקודות מסחר, סוגי מגמות, טכניקות קנייה ומכירה, מדדים בבורסה, ניתוח טכני, מניות, קרנות נאמנות, שוק המט"ח, אופציות מעו"ף, אגרות חוב, תעודות סל, ניהול תיקי השקעות, פסיכולוגיית המסחר, מסחר גלובלי, אינדיקטורים לקבלת החלטות השקעה, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים וחשובים.

רבות מהמכללות בתחום אף משלבות, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המקיפים, שלל התנסויות מעשיות מרתקות – לרבות מסחר בזמן אמת, כך שבוגריהם נהנים מהכשרה איכותית במיוחד.

סיכום

לסיכום, הלימודים בקורס בורסה מתאימים לכל מי שמעוניין להבין כיצד פועל שוק ההון – בין אם לצורכי מסחר והשקעות בבורסה, ובין אם להעשרת הידע האישי בנושא חשוב זה, אשר משפיע, במישרין או בעקיפין, על חייהם של רבים.

לימודי בורסה יציידו את בוגריהם בשלל מיומנויות וכלים בסיסיים להשקעה ומסחר, ויקנו להם הבנה על דרכי הפעולה וחשיבותו הרבה של שוק ההון. אז בואו להבין כיצד פועלים הגלגלים המניעים את העולם – בואו ללמוד בקורס בורסה!
איפה אפשר ללמוד קורס בורסה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בורסה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?