קורס יועצי מס

לימודים מס-פקים במיוחד

קורס יועצי מס
יועץ מס הינו איש המקצוע העוסק בדיני המיסים, בייעוץ בנושא מיסים לחברות ופרטים, בסיוע במילוי הדו"חות הרלוונטיים ובייצוג של נישומים בפני רשויות המס השונות – מס הכנסה, מס ערך מוסף וביטוח לאומי. ייעוץ המס הינו מקצוע מבוקש ורווחי, וקיימת דרישה מתמדת בשוק ליועצי מס איכותיים ומיומנים, כך שאפשרויות התעסוקה הפתוחות בפניי יועצי מס מוכשרים הן רבות – כשכירים או כעצמאיים. 

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום, יהיה עליכם תחילה להירשם ללימודים בקורס ייעוץ מס. קורס זה מקנה למשתתפיו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ליועץ המס האיכותי, ואף מכין אותם למעבר מוצלח של הבחינות החיצוניות של רשויות המיסים, המהוות תנאי סף לקבלת רישיון העיסוק בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי ייעוץ מס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בימינו אנו, כמעט כל חברה ועסק זקוקים ליועץ מס, אשר יעזור להם לנהל ולהתמודד עם העולם הסבוך של המיסים השונים. ערכו של יועץ מס איכותי לא יסולא בפז, וביכולתו לחסוך ללקוחותיו הון רב, ולמנוע מהם הסתבכות מיותרת. על מנת להשתלב בתחום ייעוץ מס, יהיה עליכם לעבור מסלול לא קצר, אך משתלם – שכן, בסופו של המסלול, תוכלו להשתלב במגוון משרות נחשקות ורווחיות.

הצעד הראשון בדרך לקבלת הרישיון לייעוץ מס הוא לימודים בקורס הכשרת יועצי מס. לימודים אלו הינם מקיפים ומעמיקים ויקנו לכם את כל הידע והכלים להם תזדקקו על מנת להשתלב בעבודה בתחום, לתרום ללקוחותיכם ולייצגם מול רשויות המיסים.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת יועצי מס מיועדים למעוניינים להשתלב בעבודה בתחום – כשכירים או עצמאיים, כמו גם לעובדים בתחומים פיננסיים אחרים, מנהלים ובעלי עסקים, המעוניינים להעמיק ולהרחיב ידיעותיהם בתחום.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי ייעוץ מס נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי תעודת בגרות מלאה (או מעבר של בחינה מטעם מועצת יועצי המס, לחסרי תעודת בגרות). כן נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 2. תנאי נוספים לקבלה הם אזרחות ישראלית והיעדר רישום פלילי.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מציבים תנאי קבלה נוספים – ריאיון אישי, מעבר של מבחנים פנימיים וכיו"ב, ועל כן מומלץ לבדוק מול מוסד הלימודים המבוקש את תנאי הקבלה הספציפיים.

משך לימודים

לימודי הכשרת יועצי מס כוללים, בדרך כלל, בסביבות ה-600 שעות אקדמיות, ונמשכים בין שנה לשנתיים. כדאי לדעת שרבים ממוסדות הלימוד והמכללות מציעים מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הערב ובימי שישי (בנוסף למסלולי הלימוד של שעות הבוקר) כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות וקלות בלימודי התחום.

נושאי לימוד

לימודי ייעוץ מס כוללים, בד"כ, את התכנים והנושאים הבאים: תיאום מס, חישוב החזרי מס לעצמאיים ושכירים, פתיחת תיק ברשויות המס, עבודה מול רשויות המס, אתיקה מקצועית, מס שבח, מס ערך מוסף, הליכי שומה, דיני מיסים, מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, ניהול ספרים, עבירות מס, חישובים מסחריים, עקרונות חוק ביטוח לאומי, ניתוח דו"חות כספיים, גביה וניכוי במקור, דמי ביטוח, חוק עידוד השקעות הון, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי לימודי ייעוץ מס, העומדים בכל דרישות הלימודים בהצלחה, זכאים לקבל תעודה מטעם מוסד הלימודים בו הם למדו. אולם, על מנת לקבל את הרישיון לעסוק בתחום נדרשים הבוגרים לעבור גם את הבחינות החיצוניות מטעם רשות המיסים, למלא את חובת ההתמחות, ולהירשם בפנקס יועצי המס.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים מקצוע נדרש ורווחי, בו תעזרו לרבים להתמודד עם עולמם הסבוך של המיסים השונים, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס יועצי מס (בהנחה כי כבר יש לכם תעודת מנהל חשבונות סוג 2).

קורס ייעוץ מס הוא מקיף וממצה, ובסיומו תוכלו לגשת לבחינות אשר, אם תעמדו בהן בהצלחה, יקנו לכם את הרישיון הנכסף. לאחר קבלת הרישיון תוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בשלל העבודות בתחום חשוב זה.
איפה אפשר ללמוד קורס יועצי מס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס יועצי מס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?