קורס ייעוץ מס

להשתלב במקצוע מבוקש ורווחי

קורס ייעוץ מס
כיוון שעולם המיסים הוא סבוך ומורכב, ואנשים אשר אינם מתמחים בתחום מתקשים למצוא בו את ידיהם ורגליהם, פונים רבים בציבור – אנשים פרטיים וחברות מסחריות כאחד - ליועצי מס, אשר בקיאותם בתחום מסייעת ללקוחותיהם במילוי דו"חות המיסים הרלוונטיים, ועצותיהם שוות ממון רב. כמו כן, יועצי המס הם אנשי המקצוע המורשים לייצג את לקוחותיהם בפני רשויות המס – מס הכנסה, ביטוח לאומי ומס ערך מוסף.

עובדות אלו הופכות את יועצי המס לאנשי מקצוע מבוקשים, הזוכים הן ליוקרה מקצועית והן לאפשרויות פרנסה מכובדות במיוחד. אז אם גם אתם צברתם ניסיון בעולם הנהלת החשבונות וברצונכם להזניק את הקריירה שלכם קדימה – הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות לימודי ייעוץ מס, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות בתחום.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם עוסקים בתחומי הנהלת החשבונות והפיננסים, ובידיכם תעודת הנהלת חשבונות סוג 2, למה שלא תתנו "פוש" לקריירה שלכם, ותלמדו קורס אשר יקנה לכם יכולת להשתלב בשלל משרות רווחיות במיוחד?

קורס יועצי מס הוא קורס איכותי, מקיף ומעמיק, שיקנה לכם את כי הידע, המיומנויות והכלים להשתלבות מוצלחת בעבודת ההתמחות, ולמעבר של מבחני רשות המיסים, אשר יזכו אתכם ברישיון העיסוק הנכסף.

אז אם ברצונכם לפתוח אפיקי פרנסה חדשים, ולרכוש מקצוע מבוקש ויוקרתי – קורס ייעוץ מס יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים. אז בואו ללמוד בקורס ייעוץ מס – ותתחילו להרוויח!

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס ייעוץ מס הוא, כמובן, כל המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מרתק זה, ובראשם – עובדים מתחומי הפיננסים והנהלת החשבונות, המעוניינים בהתמחות והתמקצעות בנושאי ייעוץ מס.
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס יועצי מס נדרשים, בדרך כלל, להיות בוגרי 12 שנות לימוד (ובחלק מהמכללות אף נדרשים המועמדים להיות עם בגרות מלאה), בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 2 (או 3), וללא עבר פלילי. בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, או לעמוד במבחני קבלה שונים.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכשרת יועצי מס כוללים, בדרך כלל, בין 500 ל-600 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין שנה וחצי לשנתיים.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת יועצי מס, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר (בנוסף או במקום קורסי הבוקר "הרגילים"), כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, בשעות המתאימות והנוחות להם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי ייעוץ מס כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: פתיחת תיק ברשויות המס, חישוב החזרי מס, תיאום מס, עבודה מול רשויות המס, הליכי שומה, דיני מיסים, עבירות מס, חוק ביטוח לאומי, ניהול ספרים, מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי, ניתוח דו"חות כספיים, דמי ביטוח, גבייה וניכוי במקור, חוק עידוד השקעות הון, אתיקה מקצועית, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס יועצי מס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו הם השלימו את לימודיהם. שימו לב: תעודה זו אינה מהווה רישיון לעסוק בעבודה בתחום.

אם ברצונכם ברישוי העיסוק, יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בבחינות החיצוניות של רשות המיסים, להשלים את חובת ההתמחות, ולעמוד ביתר הדרישות שמציבה רשות המיסים (אי הרשעה בעבירה פלילית, אזרחות ישראלית וכו').

סיכום

לסיכום, תחום ייעוץ המס הוא תחום עיסוק מרתק במיוחד, בו תוכלו לרתום את בקיאותכם בנושאי המיסים השונים על מנת לעזור ללקוחותיכם להתמודד עם עולם המיסים הסבוך והמורכב. הדרישה ליועצי מס איכותיים ומקצועיים היא רבה, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות בשלל העבודות בתחום – בין אם ברצונכם לעבוד כשכירים, ובין אם ברצונכם לעבוד כעצמאיים.

אז אם אתם בעלי תעודות מנהל חשבונות סוג 2, ומחפשים לימודים שיזניקו את הקריירה שלכם קדימה – בואו ללמוד בקורס ייעוץ מס, ותיהנו מלימודי מרתקים, ומאפשרות להשתלב במשרות מבוקשות, יוקרתיות ורווחיות.
איפה אפשר ללמוד קורס ייעוץ מס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ייעוץ מס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?