קורס גיוס כספים

גיוס הון לכל מטרה

קורס גיוס כספים
כמאמר השיר הידוע – "הכסף מסובב ת'עולם", ואמת זו נכונה לא רק לחייו האישיים ולהישרדותו של כל אחד ואחת מאתנו, אלא גם, כמובן, להישרדותם (ולהקמתם) של ארגונים ועסקים מכל המגזרים – המגזר הפרטי, המגזר הציבורי והמגזר השלישי. בין אם אתם יזמים המעוניינים להוציא אל הפועל רעיון מופלא, בעלי עסק המעוניינים להרחיב את העסק שברשותכם, או מנהלי מלכ"ר הזקוקים לממון על מנת להימנע מקריסה – תצטרכו ללמוד כיצד לגייס כספים, על מנת שתוכלו להשיג את מטרותיכם.

אם ברצונכם להכיר את כל מקורות גיוס הכספים ואת כל שיטת גיוס המשאבים, כך שתוכלו לגייס את כל שאתם זקוקים לו בקלות יחסית, כל שתצטרכו לעשות הוא להירשם לקורס גיוס כספים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס גיוס הון.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קיימים מגוון מקורות לצורך גיוס כספים, כאשר לכל מקור ומקור יש את יתרונותיו וחסרונותיו. כמו כן, מקורות מימון שונים מתאימים למטרות גיוס שונות, ועל כן רצוי להכיר את כל מקורות הגיוס האפשריים, ומהם לבחור את אלו אשר מתאימים במיוחד למטרתכם. בין המקורות המרכזיים והנפוצים ביותר לגיוס כספים ניתן למנות את הבאים:

מימון המון - מימון המגיע, למעשה, מהציבור הרחב, ונעשה, פעמים רבוות, דרך אתרי אינטרנט ייעודיים. מקור מימון זה מתאים במיוחד עבור יוצרים (מוסיקאים, סופרים וכו') אך הוא יכול להתאים (כמעט) לכל פרויקט ולכל מטרה.

משקיעים פרטיים(נקראים גם אנג'לס – מלאכים) – בעלי הון המעוניינים להשקיע בפרויקטים שונים, ולעיתים הם תורמים למיזם לא רק מכספם – אלא גם מקשריהם הענפים. מקור מימון זה הינו אחד הנפוצים למימון חברות סטארט אפ.

מוסדות ממשלתיים וציבוריים – משקיעים בפרויקטים טכנולוגיים שונים, כמו גם במלכ"רים. מקורות מימון נוספים הם קרנות ההון סיכון, מימון עצמי, מימון מלקוחות וספקים, מימון מחברים ובני משפחה ועוד.

כדי להכיר לעומק את כל מקורות המימון השונים, ואת הדרכים לשכנע כל מקור ומקור לעזור למטרתכם – אתם מוזמנים להירשם לקורס גיוס הון.

קהל יעד

הלימודים בקורס גיוס כספים מיועדים לכל הזקוקים לגיוס הון לצורך הפיכת הרעיון שעלה על ליבם למציאות, או לצורך תחזוקת ופיתוח של ארגונים ועסקים קיימים, ובכלל זה מנהלי עסקים ומנהלי מלכ"רים (מוסדות ללא כוונת רווח), סטראפיסטים צעירים (ומבוגרים) ויזמים מכל תחום ותחום, מנהלי פיתוח משאבים, חברי הנהלה ודירקטוריון וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל פתוחים הלימודים בקורס גיוס הון בפני הקהל הרחב, ואין כל דרישות קבלה ללימודים. חלק מהמכללות מקיימות ראיונות אישיים טרם הקבלה ללימודים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים.

משך לימודים

בדרך כלל קורס גיוס הון ומשאבים אינו קורס ארוך במיוחד, ולרוב הוא כולל בין 5 ל – 15 מפגשים, ונמשך כחודש עד ארבעה חודשים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס גיוס כספים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס לעייפה יקשה עליכם בלימודים אלו, אשר חשיבותם להשגת מטרותיכם רבה היא (ככל הנראה), אז יש לנו חדשות משמחות מאד עבורכם! רוב המכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב או אחר הצהריים (לעיתים במקום, לעיתים בנוסף, לקורסי הבוקר), כך שגם אנשים עובדים יכולים ליהנות מיכולת להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, בזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

קורס גיוס כספים כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד והוא פורש לפני תלמידיו את כל הסודות ההופכים גיוס כספים למוצלח – כזה המשיג את כל מטרותיו.

קיימים, כמובן, הבדלים בנושאים הספציפיים הנלמדים בין מוסדות הלימוד השונים המציעים קורסים בנושא, וכמובן שקיימים גם הבדלים רבים בין קורס גיוס כספים המתמקד בגיוס הון למלכ"רים, לבין קורס המתמקד בגיוס כספים לסטארטאפים בעולם ההייטק או גיוס הון לנדל"ן.

ברוב רובם של הקורסים לגיוס הון נלמדים, בין היתר, הנושאים הבאים: תכנון אסטרטגי, הליך השיווק, ארגון אירועי התרמה, בניית ותחזוקת היחסים בין התורם לנתרם, שימוש בכלי שיווק להתרמה, דיוור ישיר, האינטרנט ככלי לגיוס כספים, גיוס כספים באינטרנט ומימון המון, יצירתיות וחדשנות בתחום גיוס ההון, היבטים פסיכולוגיים בגיוס הון, גיוס כספים ממוסדות ממשלה, גיוס כספים מבעלי הון, גיוס כספים מהציבור הרחב, כלי עזר להתרמה, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס גיוס הון, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו סיימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס גיוס משאבים יוכלו, כמובן, להשתלב בתפקידי גיוס כספים בארגונים, אך חושב מכך – הם יוכלו לגייס הון עבור הפרויקט אותו הם מעוניינים לקדם ולפתח – בין אם מדובר בפיתוח של אפליקציה חדשה ההולכת לכבוש את העולם, בפתיחת סניף נוסף לבית הקפה שברשותם, או למלכ"ר אותו הם מנהלים.

סיכום

לסיכום, אם אתם זקוקים להון, ואחת היא מה מטרתכם – כדאי לכם מאד להירשם לקורס אשר יגלה לכם את כל הסודות לביצוע מוצלח ומהיר (יחסית) של הליך גיוס כספים, קורס אשר יכיר לכם את מקורות המימון העומדים לרשותכם, ואת הדרכים הטובות ביותר לפנות, לשכנע ולתחזק קשרים איכותיים עם כל גורם וגורם.

אז אם יש לכם רעיון למוצר שיכול לשנות את העולם וחסר לכם את הממון שיהפוך אותו למציאות, אם ההוסטל שאתם מנהלים זקוק בדחיפות לשיפוץ, אם אתם אחראים על גיוס הון במוסד אקדמי, או אם קיימת כל סיבה אחרת בגינה אתם זקוקים להון – בואו ללמוד בקורס גיוס כספים – ותתחילו להרוויח!
איפה אפשר ללמוד קורס גיוס כספים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גיוס כספים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?