קורס ריברסינג

לימודי ריפוי בנשימה מודעת

קורס ריברסינג

ריברסינג (Rebirthing – לידה מחדש) היא שיטה טיפולית עדינה אך רבת עוצמה מעולם הרפואה המשלימה, המתבססת על תרגילי נשימה מודעת, במטרה לשחרר חסימות ולחצים הגורמים למחלות ובעיות גופניות, רגשיות ורוחניות.

הטיפול בריברסינג יעיל להקלה וריפוי של בעיות לחץ וחרדה, בעיות שינה, כאבים, טראומות, הפרעות אכילה ומגוון בעיות נוספות, אך קסמו טמון גם ביעילותו בשיפור איכות החיים של כל אחד ואחת – הוא מקדם חיבור עם הלא מודע, ומוביל לתחושה נעימה של קלילות, אושר, אהבה והארה רוחנית. בשנים האחרונות רבים מגלים את נפלאות הנשימה המודעת, ועל כן עולה גם הביקוש למטפלים מוסמכים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ריברסינג.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ריברסינג – טיפול בנשימה מודעת, הינו תהליך בטוח, עוצמתי ועדין העושה שימוש בנשימה מעגלית מונחית המאזנת את אנרגיית הגוף, מזרימה חמצן טרי לגוף, מנקה ומשחררת טראומות ופחדים, מקלה על סימפטומים מציקים, מזרזת תהליכי שיפור והבראה ומביאה אנשים לחוות תחושה של אהבה עצמית באופן קל ומהיר.

ההשפעות של תהליך הרברסינג על החיים הינן מידיות: תבניות אנרגיה שליליות הנמצאות בגוף ובנפש מתחילות להתמוסס, ישנה הרגשה של חזרה לנעורים והחיים מתחילים לעבור בצורה חווייתית ומלאת אושר.

הטיפול מתמקד בשיטות נשימה שונות, כולל תרגילי שחרור, מדיטציות אקטיביות ונשימה במים, המסייעות לניקוי אנרגיות עודפות ורעלים פיזיים המצטברים באזורי גוף שונים במהלך כל החיים וגורמים לחסימות. פתיחת החסימות מתבצעת באמצעות הנשימה היוצרת זרימה חזקה של אנרגיה בגוף. בסיום הטיפול חש המטופל תחושת לידה מחדש, שהינה פיזית ורגשית  - ועל כן נקראת השיטה Rebirthing – לידה מחדש.

בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה בפופולאריות של שיטה טיפולית זו, המתאימה לטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות (תינוקות, ילדים, מבוגרים וקשישים, נשים בהיריון ולאחר לידה ועוד) ובמגוון רחב של בעיות.

כיוון שתרגול השיטה וההליך הטיפולי בה הינו לא חודרני כלל וכלל, אלא נעים ומהנה – רבים מעדיפים אותה על פני מגוון משיטות הטיפול האחרות הקיימות בשוק. כמו כן, תרומתה הרבה להתפתחות וההעצמה האישית של אנשים בריאים לחלוטין, הופכים אותה למתאימה לכל אחד ואחת.

מובן כי העלייה בפופולאריות של השיטה הובילה גם לביקוש הולך וגובר למטפלים בה, אשר יוכלו לענות על הביקוש הרב בתחום, ועל כן מספר מכללות ומוסדות לימוד פתחו מסלולי הכשרה מקיפים ומעמיקים להכשרת מטפלים בשיטה, ולהקניית מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למטפל האיכותי. בעמוד זה תוכלו לקרוא שלל פרטים אודות לימודים אלו.

קהל יעד

הלימודים בקורס ריברסינג מיועדים, כמובן, לכל החפץ להכיר שיטה ייחודית ומרתקת זו – בין אם לצורך העשרה אישית חווייתית ומרתקת, אשר תתרום המון להעצמתכם האישית, צמיחתכם והתפתחותכם, ואשר תהפוך את חייכם למאושרים ומספקים יותר, ובין אם ברצונכם בלימודים אשר יכשירו אתכם כמטפלים בשיטה ייחודית ורבת עוצמה זו.
הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי טיפול – מתחומי הפסיכותרפיה המסורתית ומתחומי הפסיכותרפיה ההוליסטית כאחד, כמו גם לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה – ובייחוד לעוסקים בתחום הטיפולים הרוחניים (תקשור, מטפלים בכלים שלובים, מדריכי יוגה ומדיטציה וכיו"ב). כן מתאימים הלימודים לעוסקים בהנחיית קבוצות.

תנאי קבלה

מכללות רבות שמציעות קורס ריברסינג אינן מציבות כלל תנאי קבלה – והלימודים בהן מיועדים לקהל הרחב. מכללות אחרות, לעומת זאת, מייעדות את הלימודים לבעלי ניסיון בתחומי הטיפול והרפואה המשלימה בלבד - כגון מתקשריםאו מטפלים בפסיכותרפיה טרנס פרסונלית,לדוגמא. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ריברסינג משתנה בהתאם למטרת הקורס ועומק ההכשרה הניתנת בו. לצד סדנאות קצרות מועד, בנות מפגשים ספורים, אשר נועדו להכיר לקהל המשתתפים שיטה ייחודית זו ולהעניק לו חוויה מפתחת ועוצמתית, קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים, הנמשכים בין ארבעה לשמונה חודשים, וכוללים בין 160 ל-200 שעות לימוד אקדמיות. קורסים ארוכים נועדו להכשיר מטפלים מקצועיים ומיומנים בריברסינג, המצוידים בכל הידע והכלים בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי הריברסינג – טיפול בנשימה מודעת, ודאי תשמחו לדעת כי רוב רובם של מוסדות הלימוד מקיימים קורסי ערב לצד קורסי הבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בקלות, ולרכוש כלי טיפול עדין ועוצמתי זה.  

נושאי לימוד

לימודי ריברסינג הם לימודים מעשירים במיוחד, הכוללים לצד הקניית הידע העיוני והתיאורטי הרב, גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות מפתחות ומעצימות. חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים לתלמידיהם אפשרות לביצוע סטאז' (התמחות מעשית), כך שכבר במהלך הלימודים נהנים הסטודנטים מצבירת ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: היסטוריה של הריברסינג, רקע ועקרונות השיטה, טיפול אישי וטיפול קבוצתי, ריברסינג לתינוקות ולנשים בהיריון ולאחר לידה, ריברסינג עצמי, מערכת הנשימה, השפעת הרגשות השלילים על הגוף והנשימה, סוגי נשימה, כוח המחשבות, תודעת השפע, אנטומיה, פיזיולוגיה, מדיטציה, אינטואיציה, אתיקה מקצועית, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים ושלל התנסויות חווייתיות.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מטפל בריברסינג – נשימה מודעות" מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד שיטה טיפולית עדינה ורבת עוצמה, אשר הינה יעילה לסיוע וריפוי של מגוון בעיות רוחניות, גופניות ונפשיות, או אם אתם מעוניינים לחוות חוויה בלתי נשכחת, אשר תתרום המון להתפתחותכם האישית ולצמיחתכם – לימודי ריברסינג מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס ריברסינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ריברסינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?