קורס קוסמטיקה טבעית

כי טבעי זה יפה

קורס קוסמטיקה טבעית
המודעות הירוקה והחשיבה האקולוגית המאפיינות את השנים האחרונות יצרו מגמה של חזרה לטבע בתחום המזון, הביגוד ואף בתחום חשוב לא פחות - הקוסמטיקה. בתקשורת מתפרסמים חדשות לבקרים ידיעות אודות הנזקים הרבים שיוצרים כימיקלים וחומרים משמרים, מה שהביא את חברות הקוסמטיקה להבין את הפוטנציאל הענק הטמון בגישה ירוקה זו ולשווק מוצרים טבעיים לחלוטין.

פלח השוק הזה גדל באופן עקבי וצובר לו מעריצים נלהבים רבים המשתמשים באופן שבשגרה במוצרים הטבעיים ונהנים מיתרונותיהם הרבים – בשמירה על הסביבה, במניעת ניסויים על בעלי חיים, וכמובן – היתרונות הקוסמטיים הברורים, המזינים את העור, מטפחים אותו ותורמים למראה חי וזוהר. אם גם אתם מעוניינים להתמקצע בתחום זה – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי הקוסמטיקה הטבעית. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בשנים האחרונות הפופולאריות של חזרה לאורח חיים טבעי ובריא יותר מרקיעה שחקים – אנשים רבים מקפידים על צריכת מוצרים טבעיים ואורגניים, ונמנעים משימוש בתכשירים המהונדסים הממלאים את מדפי רשתות השיווק. כחלק ממגמה זו עולה גם הביקוש למוצרי קוסמטיקה טבעיים ואורגניים, המטפחים את העור, מזינים אותו ומבריאים אותו, ואשר את חלקם ניתן אף להכין בקלות בכל בית ובית.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהיתרונות הגדולים של שימוש בקוסמטיקה טבעית – תוכלו להירשם ללימודים באחד מהקורסים המעולים בתחום, אשר יקנו לכם את כל הידע והכלים הדרושים על מנת להשתלב בעבודה בתחום לוהט זה, או על מנת לרקוח תכשירים שונים לשימושכם האישי.
 

קהל יעד

לימודי קוסמטיקה טבעית מיועדים למגוון נרחב של קהלים – לכל המעוניינים לרקוח תכשירים קוסמטיים בביתם לשימושם האישי ולשימוש קרוביהם, למעוניינים להתמקצע בתחום ולהשתלב בעבודה בו, לקוסמטיקאיות המעוניינות למשוך קהלי יעד חדשים ולרכוש כלי ייחודי לארגז כליהן המקצועי, למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולחובבי טבע ופעילי אקולוגיה המעוניינים להכיר מקרוב תכשירים אלו, העושים חסד עם הסביבה.

תנאי קבלה

מרבית הקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים. קורסים אחדים בתחום פתוחים רק בפני בעלי ידע וניסיון בתחומי הקוסמטיקה או הרפואה המשלימה.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס קוסמטיקה טבעית נע בין 25 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, כאשר אורכו של הקורס מעיד, כמובן, על עומקו והיקף הלימודים בו.

אם אתם מתעניינים בלימודי קוסמטיקה טבעית, וודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים הכוללים לימודים בשעות אחר הצהריים והערב (בנוסף לקורסים של שעות הבוקר) כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

לימודי קוסמטיקה טבעית הינם לימודים מרתקים ומאתגרים העוסקים הכוללים לימודים עיוניים מעמיקים לצד שלל התנסויות בהכנת תכשירים קוסמטיים שונים ושימוש בהם.

בין הנושאים שנלמדים במרבית הקורסים בתחום: סוגי העור השונים - עור רגיש, עור יבש, עור שמן, עור מעורב. המוצרים המתאימים לכל סוג עור והבעיות או המחלות האופייניות לכל סוג עור, מבנה העור, חומרי גלם טבעיים, צמחי מרפא, שמני מרפא ושמנים אתריים, סגולות שמן הזית וצמח האלוורה, הכרת מגוון חומרי גלם להכנת תכשירים ותכונותיהם, הכנת תכשירים טבעיים כפילינג, קרמים לעור הפנים ועור הגוף, משחות, מוצרים טבעיים לטיפול ומניעת הזדקנות העור (אנטי אייג´ינג) ועוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

במציאות המייצרת חשיפה הולכת וגדלה למודעות לנזקים הכבדים של מוצרים לא טבעיים המיועדים לעור פנינו ועור גופינו נוצר מקום של כבוד לחזרה לטבע בכלל ולשימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית בפרט. רוקחות טבעית מונעת נזקים לטווח הארוך וגם אינה עושה ניסויים בבעלי חיים. תכשירי קוסמטיקה טבעיים צוברים לעצמם קהל מעריצים הולך וגדל וקורס קוסמטיקה טבעית מכניס אתכם לעולם מרתק זה.

קורס קוסמטיקה טבעית הינו קורס מקצועי, היקפי ומעמיק המשלב הרצאות עיוניות להעברת התכנים התיאורטיים ובנוסף התנסות מעשית ותרגול רב- הן במהלך שעות הלימוד והן כמשימות לבית, כך שבסיומו תוכלו להשתמש בידע מופלא זה הן לשימושכם האישי, הן לצורך השתלבות בעבודה בתחום פורח ומתפתח זה.
איפה אפשר ללמוד קורס קוסמטיקה טבעית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קוסמטיקה טבעית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?