תרפיה טראנס פרסונאלית

קורס פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית

תרפיה טראנס פרסונאלית

פסיכותרפיה הטרנס - פרסונלית היא תרפיה ייחודית, המשלבת בין עולמות הפסיכותרפיה והרפואה המשלימה, והמייחסת חשיבות רבה לממד האנרגטי והרוחני של האדם. פירושו של המונח טראנספרסונלי הוא – מעבר לאישי, וזהו למעשה עיקר הטיפול – היחס שניתן לרובד הרוחני, הרובד המחובר ליקום, זה המצוי מעבר לאישיות, זה שאינו תלוי בנסיבות החיים שלנו וזה ששואף תמיד לטוב ביותר עבורנו.

בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי פסיכותרפיה טרנס פרסונלית במכללות המובילות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

פסיכותרפיה טרנספרסונלית היא שיטת טיפול ייחודית ומרתקת, המשלבת בין תיאוריות טיפוליות המגיעות מן המזרח הרחוק לבין תיאוריות פסיכולוגיות וטיפוליות מערביות ומוכרות, והיא שואפת להוביל את מטופליה בדרך לצמיחה והתפתחות אישית, אשר תעזור להם "לחרוג" מגבולותיו המצומצמים של "האני".

שיטה זו זוכה להצלחה רבה בשנים האחרונות, עת רבים מבקשים להתחבר לפן הרוחני, ומחפשים רפואה ותשובה בתורות רוחניות שונות, ועל כן שיטה ייחודית זו, המשלבת טיפול נפשי עם דגש על הצד הרוחני, קונה לה חסידים רבים. אם ברצונכם ללמוד תחום מרתק זה, תוכלו להירשם לאחת מהמכללות המובילות בתחום המתפרסמות בעמוד זה, ולקבל הכשרה איכותית ומעמיקה בתורה טיפולית מרתקת ועשירה זו.

קהל יעד

לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית מיועדים לכל המעוניינים לקבל הכשרה איכותית ומעמיקה בתחום ולהשתלב בעבודה בעולם טיפולי מרתק זה, כמו גם עבור המעוניינים בלימודים אלו על מנת לעבור תהליך חוויתי אישי מעצים ומפתח.

בייחוד מתאימים הלימודים בקורס לעוסקים במקצועות הטיפול והייעוץ – פסיכולוגים, מטפלים באמנות, יועצים, עובדים סוציאליים וכיו"ב, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי עוצמתי זה ולשלב את הפן הרוחני בחיי האדם בעבודתם הטיפולית.

אם אתם מתענייניםבלימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית, ייתכן כי תמצאו ענייןרב גם בלימודי פסיכותרפיה גופנית או לימנודי פסיכותרפיה הוליסטית. 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית כוללים, בדרך כלל, דרישה למעבר של ראיון קבלה ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.
כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד המיועדים למטפלים בלבד, ומתקבלים לשורותיהם בעלי ידע וניסיון בעולם הטיפולי או הייעוצי בלבד (פסיכולוגים, עו"סים, פסיכיאטרים, מטפלים באמנות וכו').

משך לימודים

משך לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית משתנה בהתאם למטרת הקורס (הכשרה מעמיקה או העשרה אישית בסיסית). בדרך כלל כוללים  הקורסים הבסיסיים בתחום בין 100 ל 150 שעות לימוד, והם נמשכים חודשים אחדים, ואילו מסלולי ההכשרה המעמיקים והמקיפים נמשכים בין שלוש לחמש שנים.

אם אתם מתעניינים בלימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים במיוחד, הכוללים לימודים בערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים מרתקים אלו בקלות.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס פסיכותרפיה טרנס פרסונלית משלבים, בדרך כלל, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומרתק, לבין שלל התנסויות חווייתיות התורמות רבות להתפתחות האישית של הסטודנטים – הן כאנשי טיפול, והן מהבחינה האישית גרידא. כן כוללים הלימודים, בחלק ממוסדות הלימוד בתחום, התנסות מעשית נרחבת (פרקטיקום) בבתי חולים, הוסטלים וכיו"ב, כך שכבר במהלך הלימודים צוברים הסטודנטים ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים – מבוא לפסיכותרפיה ולעולם הטיפולי, מהי פסיכותרפיה טרנס פרסונלית, היכרות עם התורות הרוחניות השונות, הילינג, דמיון מודרך, מדיטציה, גישות בפסיכולוגיה, ועוד מגוון נושאי לימודים מרתקים ומעשירים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודה מטעם המוסד בו השלימו את הלימודים. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מציעים הכשרה המותאמת לכל הדרישות של ארגון ה- EUROTAS (הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנספרסונלית), ובוגרי קורסים אלו יכולים לקבל, בקלות יחסית, את תעודת ההסמכה היוקרתית מטעם ארגון בינלאומי זה.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בעולם הטיפולי (או אף אם אתם כבר עוסקים בפועל בעבודות טיפוליות או ייעוציות) ואתם מאמינים כי טיפול טוב חייב להתייחס גם לצדו הרוחני של האדם, ולא להתרכז בעולמו הנפשי הפנימי בלבד – לימודי הפסיכותרפיה הטרנס פרסונלית מיועדים בדיוק עבורכם!

לימודים אלו יקנו לכם ידע מעמיק בתחום, יכשירו אתכם במיטב הכלים והמיומנויות, ואף יעזרו לכם לעלות על מסלול של צמיחה והתפתחות אישית. אז בואו ליהנות מהכשרה מקצועית מרתקת ואיכותית ומלימודים חווייתיים ומעצימים במיוחד – בואו ללמוד בקורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית.
איפה אפשר ללמוד תרפיה טראנס פרסונאלית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
תרפיה טראנס פרסונאלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?